עזרה אינטרנט מסונן?

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שמחה שזה מסתדר לך
אצלי לא היה אפשר
בהתחלה זה היה מעולה ונהניתי מאוד מנטפרי, אבל אח"כ בעבודה שלי שינו משהו בהגדרות של הVPN
ומאז ברגע שאני מתחברת אליו, כל התעבורה עוברת דרך הרשת של העבודה, שאין עליה סינון
בכלל לא קשור לרשת הביתית שלי שיש עליה נטפרי
ישבו לי על המחשב טכנאים מטעם נטפרי ומטעם ועדת הרבנים ואף אחד לא הצליח למצוא לזה פתרון :(
מה ז"א?

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני מדבר על האתרוג החדש.
פתוחים שם דברים שבחיים לא היו פותחים לי בנטפרי
אין מה להשוות בכלל.
הייתם באתרוג גם קודם?
הבנתי שיש הבדל גדול בין המשתמשים הוותיקים למצטרפים החדשים. אשמח להחכים בנושא.
ואיזה סוג של דברים פתוחים שם? הכוונה לאתרים מסוימים שפתוחים בקביעות ובכוונה או ל"פספוסים" של תמונות למשל שאמורים להחסם ונפתחים בגלל חוסר דיוק של המערכת?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הייתם באתרוג גם קודם?
הבנתי שיש הבדל גדול בין המשתמשים הוותיקים למצטרפים החדשים. אשמח להחכים בנושא.
ואיזה סוג של דברים פתוחים שם? הכוונה לאתרים מסוימים שפתוחים בקביעות ובכוונה או ל"פספוסים" של תמונות למשל שאמורים להחסם ונפתחים בגלל חוסר דיוק של המערכת?
הייתי תקופה לא ארוכה גם באתרוג הישן.
אבל זה לא כזה משנה מה היה פעם.
אני מדבר על המציאות כיום
לאחר כמה שנים שאני בנטפרי, והתרגלתי למציאות מסויימת ורמה גבוהה
באתרוג אני מרגיש ממש מזרוחניק...
המון דברים של פנאי, הומור, בילוי, פתוחים לי
המון דברים נחוצים חסומים לי...
וכמו שאמרתי, אפשר למצוא חופשי פשלות של נשים בקליפים. (אני לא מדבר על אשה שבטעות התפלקה לפריים, אלא קליפ שרואים בו כמה וכמה סצנות עם נשים)

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כל מי שענה ומעניין אותו תוצאות- אשמח שתפיצו הלאה, היום-מחר, אם כל אחד שענה יפיץ את הסקר הלאה נכפיל את כמות התגובות ונגיע לתוצאות הרבה יותר מדויקות וחכמות!
תודה לכולם!

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עניתי והפצתי
מסוקרנת לתוצאות

לא עקבתי אחרי השירשור פה, רק על התגובות האחרונות וכן חשוב לי לומר- בבית יש לי נטפרי ובעבודה אתרוג, ברור שבאתרוג יש המון המון דברים שהם לא בסדר והם פתוחים. לא אומרת בעניין להשמיץ חלילה, רק הלוואי ומישהו מאתרוג קורא פה ויצליח למצוא דרך יותר חכמה ומוקפדת לחסום את הדברים. אני באופן אישי נאלצתי לבקש מהטכנאי בעבודה שיחסום לי בכלל תמונות באינטרנט, אבל זה מפריע לי באתרים שקשורים לעבודה... וזה לגמרי מציק.
אין לי באמת מושג איך זה עובד, אבל בעבר קראתי שנטפרי עובד על מעבר של תמונה תמונה ע"י עין אנושית (של גויים) ואילו אתרוג עובד על בינה מלאכותית.. אולי זה הפער....
בכל אופן עניתי על הסקר :)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא עקבתי אחרי השירשור פה, רק על התגובות האחרונות וכן חשוב לי לומר- בבית יש לי נטפרי ובעבודה אתרוג, ברור שבאתרוג יש המון המון דברים שהם לא בסדר והם פתוחים. לא אומרת בעניין להשמיץ חלילה, רק הלוואי ומישהו מאתרוג קורא פה ויצליח למצוא דרך יותר חכמה ומוקפדת לחסום את הדברים. אני באופן אישי נאלצתי לבקש מהטכנאי בעבודה שיחסום לי בכלל תמונות באינטרנט, אבל זה מפריע לי באתרים שקשורים לעבודה... וזה לגמרי מציק.
אין לי באמת מושג איך זה עובד, אבל בעבר קראתי שנטפרי עובד על מעבר של תמונה תמונה ע"י עין אנושית (של גויים) ואילו אתרוג עובד על בינה מלאכותית.. אולי זה הפער....
בכל אופן עניתי על הסקר :)
יכולה לפרט?
נפתחו לך אתרים בעיתיים?
או תמונות באתרים?

ראילקונוס

משתמש חדש

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה