אינטרנט חסום

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אוקי, קראתי והחכמתי, תודה לכל המגיבים, העוזרים...
שאלה קטנה, אם אני ישים נתיב, תהיה גישה למייל שלי בגי'מל?
או שאצטרך כתובת חדשה שלהם?
ושוב, תודה
שבת שלום

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמובן שכן. אתה יכול לפתוח גם תיבה שלהם, אם תרצה.

אגב "מייל נתיב" ישוב על ג'ימייל, ככה שבין כך ובין כך אתר "ג'ימייל" צריך להיות פתוח לך.
תזכיר את זה כשאתה מדבר איתם כי אני זוכר שהיה תקופה שג'ימייל לא היה פתוח ברירת מחדל.
אחרי שתתחבר לנתיב, תוכל להחכים עוד לגבי "נתיב" בפורום נתיב

בהצלחה.

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י NIVDFB;794293:
טוב, אז אנו כבר צריכים לשקול האם לקבל את המלצתך, או את הוראת גדולי הדור...
כל הנושא הזה פשוט אינו מובן לי אחרי שגדולי ישראל [מכל החוגים] הורו חד וחלק במילים ברורות, שאין חסימה המותרת חוץ מנתיב, ושבלא זה אסור להחזיק אינטרנט אפי' לצרכי פרנסה, מה יש מקום לדון בזה עוד??????????????????
מנותב גאה.

לא צריך לסלף. הכוונה טובה, אבל ממש לא נכונה. "גדולי הדור {מכל החוגים}"

ממש לא נכון. הרבה חוגים, נכון. לדוגמא:

אז בבקשה לדייק לעתיד.

קבצים מצורפים

• vozner.png
    KB 147.7 · צפיות: 17
  • chabad.png
    KB 203.1 · צפיות: 15

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י חננוש;794131:
כן, לא כ"כ נעים להודות בזה....
אבל יש לי אינטרנט ללא שום חסימה.:
אין לאף אחד גישה למחשב, מלבדי, ואני משתמשת בו רק לדברים שנצרכים - מייל, משרדים ממשלתיים וכו'.
אבל אני מודעת לבעיה, ולעצם הרעיון שאם זה פתוח, זה לא טוב.....
.

סליחה, מה זה לא טוב????????? 'לא טוב' אומרים על מישהו שלא מתנהג כל כך בהתאם,
זה כמו שתגידו על מישהו שאוכל נבלות וטרפות 'שזה לא כל כך טוב'.

חשוב להבהיר!!!!

אינטרנט פתוח יותר גרוע מכל העבירות שיש!!!
וכמו שכתב הגאון ר"ח קנייבסקי שיש על כך יהרג ואל יעבור!!!
וכבר פסק הרב וואזנר פוסק הדור שאסור להיכנס בבית שיש בו אינטרנט פתוח, וכל המחזיק באינטרנט שאינו חסום שחיטתו נבילה וכתיבת סת"ם שלו פסולה!!!

נ.ב. סליחה על ההתפרצות דווקא עליך, אבל זה ממש מחריד אותי התמימות של האנשים שצריכים רק כנסים גדולים כדי להבין עד כמה מסוכן אותו כלי העשוי לקבל טומאה הנורא הזה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י binder;795273:

חשוב להבהיר!!!!

וכבר פסק הרב וואזנר פוסק הדור שאסור להיכנס בבית שיש בו אינטרנט פתוח, וכל המחזיק באינטרנט שאינו חסום שחיטתו נבילה וכתיבת סת"ם שלו פסולה!!!

נ.ב. סליחה על ההתפרצות דווקא עליך, אבל זה ממש מחריד אותי התמימות של האנשים שצריכים רק כנסים גדולים כדי להבין עד כמה מסוכן אותו כלי העשוי לקבל טומאה הנורא הזה.
בערכים אל תלך לעבוד.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י NIVDFB;794804:
תנסה לשאול אישית כל אחד מהרבנים הנ"ל, והוא יגיד לך אותו דבר. מנסיון אישי ששאלתי כמה מהם. אבל כמובן שהכי נוח זה לומר שזה רק מכתב וחתימה ולכן אני לא צריך לשמוע.
דווקא התייעצנו והתשובה הייתה אחרת.

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י trew;795283:
בערכים אל תלך לעבוד.

אף אחד לא מדבר כאן עם חילונים ועם כאלו שצריכים להתיפייף בעיניהם.

צריכים לשים את הדברים על השולחן במלוא מובן המילה, ורק בגלל הרכרוכיות שלנו אנשים עדיין מחזיקים את כלי המשחית הזה.

צריכים להודיע לכל שזה אש, ומאש בורחים בלי התייפיפות כלשהי.

מישהו שלח לי לפני תקופה מאמר נפלא בענין זה. נהנתי מאוד מתוכנו.

קבצים מצורפים

• image.png
    KB 779.7 · צפיות: 18

אלפא ביתא

משתמש צעיר
אני חסומה ע''י נתיב, ברמת חסימה מאד גבוהה, והרבה מאד פעמים אני נתקלת בתמונות לא יפות שלא מסננים, גם באתרים של משרדים ממשלתיים ובנקים, וכד'.
כך שקשה לי לומר שהחסימה שלהם היא כ''כ כשרה.
אגב שמעתי שיש אצלם אפשרות (בתשלום) של הסרת החסימה לגמרי למשך כמה שעות.
זה נשמע לכם בסדר?? ח''ו אני לא הולכת לנסות את זה, אבל די בכמה דקות של אינטרנט פרוץ כדי להגיע לשאול תחתיות.
חסמתי דרך נתיב כי כך הורו לי רבותי, אבל גם זה לא מלכתחילה בכלל.
לא ניסיתי חסימות אחרות, אז אינני יודעת מה רמת החסימה בהן, כך שאולי נתיב זה כבר הכי טוב מכל מה שיש בשוק... (לא בטוחה בכלל;))
על השירות כבר דיברו לפני...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י binder;795296:
אף אחד לא מדבר כאן עם חילונים ועם כאלו שצריכים להתיפייף בעיניהם.

צריכים לשים את הדברים על השולחן במלוא מובן המילה, ורק בגלל הרכרוכיות שלנו אנשים עדיין מחזיקים את כלי המשחית הזה.

צריכים להודיע לכל שזה אש, ומאש בורחים בלי התייפיפות כלשהי.

מישהו שלח לי לפני תקופה מאמר נפלא בענין זה. נהנתי מאוד מתוכנו.
אין לך מושג ואף פעם לא יהיה לך מושג מה הרמה הרוחנית של הבן שיח שלך, פרוג הוא פורום חרדי שמכיל מכל בכל כל...

מעבר לזה אתה יודע כמה זה חמור חילול שבת???
יש לך מושג כמה זה חמור טהרת המשפחה???
קדימה לך אליהם תמשיך במלאכת הקודש...

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י binder;795273:

חשוב להבהיר!!!!

וואו, איזו התקפה, על מה? על ניסוח אולי שלא מדי נראה לך....
זה בסדר, לא לקחתי קשה....
רק אתה אף פעם לא תדע מי עומד מהצד שני ואיך הוא יקבל את זה.... וחבל שבדרך כזו תצבור לך קפידות....
נקודה למחשבה.

איש הספר

משתמש חדש
בנתיב יש עם מי לדבר.
כששולחים בקשה להוספת אתר, הם מטפלים בזה מהר מאוד!

mishehoo

משתמש צעיר
נכון שחתמו הרבה מגדולי הדור על המכתב, ועדיין יש רשימה מכובדת שלא חתומה על המכתב.
השיטה הזו של מי שלא חושב כמוני/ הולך כמו רבותי-חוטא, מקוממת.
יש רבנים רבים מאוד שמאשרים את אתרוג ולא דווקא את נתיב.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אגב התקשרתי לרימון והם אומרים שהדרגה הכי גבוהה ברימון זה כמו אתרוג אבל באתרוג אתר כמו איסטוקפוטו לא יפתח אז איך גרפיקאים עובדים איתו? ולמה לא רימון סגור בדרגת הרמטי שבחשבון יש את האתרים הנחוצים והקו אדום תחתון גם הוא מסונן? אודה לעונים

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
איסטוקפוטו פתוח לאתרוג במסלול גרפיקאים

אפרתה

משתמש מקצוען
אני בנתיב.
מרוצה מאוד מהשרות. העובדים מטפלים ברמה האישית במחשב מתוך רצון אמיתי לעזור. (כשהייתי בחברה אחרת ענו לי בכל פעם ערבים וכו' שלא הכינו בכלל מה אני רוצה מהם...)

אתרים בתשלום- הגיוני מאוד שאתר שלא נבדק או לא פתוח במסלול האישי דורש טיפול נוסף הכרוך בתשלום. בכלל, זה סוג של שיטה שגורמת לך לא לפתוח את מה שלא קריטי ומה יותר טוב מזה? אגב, לא נראה לי שהם גובים על זה בסופו של דבר, אולי אם הבקשות מרובות...

החסימה בנתיב היא כפולה- על המחשב ועל הספק, ולא מאפשר לגלוש מהחיבור שלי גם ממחשב אחר וכן מהמחשב שלי בחיבור אחר.

שיררי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נקודה למחשבה.

שלום לכל המגיבים באשכול הזה ובכל האשכולות!
יש דבר אחד שמאד מצחיק אותי (וגם מפריע..) בפרוג כל פעם שיש דיון חדש פורצים ויכוחים לכאן ולכאן כל אחד רוצה להראות שהוא הצודק, בקשו כאן המלצות על חברות סינון, ולא שידברו רעה על חברה אחרת (בלי להכנס לעינין לשון הרע).
הורו לך לשים נתיב/אתרוג/רימון/נט צח/או מה שיהיה? שמת? כל הכבוד! תיהיה רגוע! למה לבזבז אנרגיות על לשנות את הדעה של מישהו אחר שאתם אפילו לא מכירים?
לא מזמן פתחתי אשכול שהתחרטתי עליו אלף פעמים על "למה הציירים "מנצלים" את אלו שלא יודעים לצייר" למי שלא ראה קיבלתי התקפות בדרגה של מלחמה, ואז שאלתי את עצמי (לא העזתי כבר לכתוב) לא אהבת את האשכול?? אל תגיב!
אתה לא חושב שנתיב הכי טוב, תכתוב שאתרוג מאד טוב וכו. וכו. לא צריך להגיד שנתיב לא טוב. לא כל מה שחושבים צריך להגיד.
אל תיהיה צודק תיהיה חכם!

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י NIVDFB;794455:
כנראה שכל מי שכתב לא ראה את המודעה [שהבאתי בראש עמוד זה] שחתמו עליה הגרי"ש אלישיב, הגר"ש ואזנר, הגראי"ל שטינמן, הגרמי"ל לפקוביץ זצ"ל, הגרח"פ שינברג זצ"ל, הגר"נ קרליץ, הגר"ח קניבסקי, הגר"ש אויערבך, הגר"ש בעדני, הגר"מ צדקה.
שכתוב שם במילים מפורשות: "והיות וישנם חסימות שאינם חוסמות כראוי על כן חובה שתהיה חסימה כהלכה, ולעת עתה החסימה היחידה המאושרת היא ע"י חברת נתיב".
לדעתי אלו מילים שאי אפשר לפרשם בפרשנות אחרת.
ומי שאומר אני חושב שגם זה טוב וגם זה טוב, ואני אצלם ואני רואה שזה טוב, אני יכול להציע לו עוד הרבה דברים הלכתיים שהוא יכול לחלוק עם הרבנים אם יראה לו אחרת מהם, ואם זו דרכו - בהצלחה!

זה בכלל לא נכון מה שאתה מביא,
כי זה מודעה ישנה שנכתבה לפני זמן רב, ובאותו הזמן באמת לא היה שום חסימה טובה כשל נתיב, אבל היום יש את וועדת הרבנים של אתרוג שבכלל לא בטוח שהיא טובה פחות משל נתיב...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י NIVDFB;794293:
טוב, אז אנו כבר צריכים לשקול האם לקבל את המלצתך, או את הוראת גדולי הדור...
כל הנושא הזה פשוט אינו מובן לי אחרי שגדולי ישראל [מכל החוגים] הורו חד וחלק במילים ברורות, שאין חסימה המותרת חוץ מנתיב, ושבלא זה אסור להחזיק אינטרנט אפי' לצרכי פרנסה, מה יש מקום לדון בזה עוד??????????????????
מנותב גאה.

לא הבנתי במה אתה גאה- בזה שגם ל'נתיב' היו מכשלות חמורות?
זה מעמיד באור מעומעם את כל כדאיות ההתחברות.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלפא ביתא;795300:
אגב שמעתי שיש אצלם אפשרות (בתשלום) של הסרת החסימה לגמרי למשך כמה שעות.
זה נשמע לכם בסדר?? ח''ו אני לא הולכת לנסות את זה, אבל די בכמה דקות של אינטרנט פרוץ כדי להגיע לשאול תחתיות.
.

לא כל כך הבנתי.
יש אפשרות לכל בן אדם בעולם, בכל מקום שהוא להתחבר לאינטרנט ללא חסימה בכלל. לא נתיב, לא אתרוג ולא רימון.
נשמע לכם בסדר????

אם אתה לא רוצה לגלוש - אז אל תגלוש. ואם אתה רוצה, מי ימנע בעדך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה