אינטרנט חסום

NIVDFB

משתמש פעיל
כנראה שכל מי שכתב לא ראה את המודעה [שהבאתי בראש עמוד זה] שחתמו עליה הגרי"ש אלישיב, הגר"ש ואזנר, הגראי"ל שטינמן, הגרמי"ל לפקוביץ זצ"ל, הגרח"פ שינברג זצ"ל, הגר"נ קרליץ, הגר"ח קניבסקי, הגר"ש אויערבך, הגר"ש בעדני, הגר"מ צדקה.
שכתוב שם במילים מפורשות: "והיות וישנם חסימות שאינם חוסמות כראוי על כן חובה שתהיה חסימה כהלכה, ולעת עתה החסימה היחידה המאושרת היא ע"י חברת נתיב".
לדעתי אלו מילים שאי אפשר לפרשם בפרשנות אחרת.
ומי שאומר אני חושב שגם זה טוב וגם זה טוב, ואני אצלם ואני רואה שזה טוב, אני יכול להציע לו עוד הרבה דברים הלכתיים שהוא יכול לחלוק עם הרבנים אם יראה לו אחרת מהם, ואם זו דרכו - בהצלחה!

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י miri;794388:
לי יש רימון בחסימה גבוהה והתקשרתי לועדת הרבנים לעיניני חסימה ולא אמרו לי שזה לא טוב ובשום מקום לא ראיתי שכותבים דוקא לנתיב אין לי בעיה לעבור אם חיבים אבל אני מרוצה וטוב לי אז חיבים לשנות?
הקו האדום תחתון שלי הוא שמור אז גם אם אבקש לפתוח עם סיסמא אתר לא טוב הוא לא יפתח, ואף אחד לא יכול לפתוח בכלל בלי הקוד שלי אז איפה הבעיה?
ואגב אני שמחה שזה עולה לדיון כי בעקבות הכנס ענין אותי לדעת אם יש אישור לחסימה שלי וניסיתי לברר ולא ממש מצאתי משהו שיענה בברור
הרבה שלנו לא בארץ אז לא נגיש לשאול בפרטיות ובפתק שיצא לקהל לא כתוב איזה חסימה היא טובה
עיין בהודעתי הקודמת.

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י מי;794407:
לאתרוג יש ועדת רבנים עם רבנים מכובדים בראשה, כך שאי אפשר לומר בנחרצות כזו "רק נתיב וזהו".

בקיצור, אי אפשר לומר שאני מרוצה ....

א. אני ואתה לא יכולים לומר כך בנחרצות, אך גדולי הדור יכולים, והם אמרו.
ב. גם אני לא מרוצה שאני צריך לשלם הרבה על עוף כשר ויקר, אני מעדיף לקנות עוף בשקל לקילו בלי הכשר, ומעניין למה אני לא עושה זאת...

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י דני;794369:
או כי הוא עובד שם, או כי סתם נהנה מאד מהשירות.
.

א. כמובן שאין לי שום קשר לנתיב, ואני שם בצער רב בלית ברירה, ואני שם בס"ה כחודש.
ב. גם אני לא הכי מרוצה מהשירות, אך מה לעשות - הרבנים אומרים - מצייתים!!!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הנושא נילוש ונטחן ודושדש אינספור פעמים...
שכל אחד ישאל את רבותיו,
וכפי שכבר ציינתי פה בעבר אנחנו הוכוונו לאתרוג ומרוצים מאד.
לא אהבתי כמה וכמה דברים ששמעתי על נתיב, עם כל הכבוד וההערכה,
אחד מהם - העובדה שצריך לשלם על כל אתר שפותחים.
באתרוג לא פותחים מה שלא ראוי, ומה שראוי פותחים ללא תשלום,
אחרת על מה בדיוק משלמים חודשית?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי בנתיב, אבל זה מיועד רק למי שיש לו צורך בסיסי בסיסי באינטרנט, וכגון מייל ואתרי ממשלה, ועוד קצת אתרים. אבל אתרי קניות אפילו נקיים יש הרבה מהם שלא נפתחים אפילו שאין בהם שום בעיה.
אתרי גרפיקה רובם לא נפתחים, כך שמי שמחמת צורך פרנסה (עבודות גרפיקה) צריכה סינון, נתיב לא יהוו פיתרון-כי הם חוסמים את רוב אתרי הגרפיקה.
ומצד שני, גם צורך פרנסה זה לא היתר לדברים אסורים,
ולכן (ח"ו לא ע"מ ללכלך על מישהו, אלא בגדר "תן לחכם ויחכם עוד") על אינטרנט רימון לא הייתי ממליצה, יש בו הרבה אתרים בעייתים, אבל יש את אינטרנט אתרוג מבית רימון, אני מנויה שם כבר כמעט שנה ואני מרוצה מאוד מבחינת התוכן האינטרנטי, פשוט פתוח כל מה שצריך "ומותר", מה שאסור חסום, אבל הם לא חוסמים סתם, (כ'נתיב'!!!).
ובעניין הנפילות וכו', לי לא קרה בחיי כלום, ואני משערת שזה תלוי ברמת המחשב.

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י avraham1;794473:
א- למי שבונה אתרים כל החסימות למינהם זו בעיה גדולה- הייתי ברימון וכל עריכה באתר היתה לוקחת הרבה זמן, כיון שעובר סינון- וגם כל הזמן צריך להגיע לאתרים מסויימים של תוכנות וכדומה וזה חסום
בכל אופן- צריך לדעת בדיוק מה הצרכים שלכם באינטנרט בכדי לענות על התשובה- אם זה שימוש פרטי זה משוה אחד, ואם שימוש כללי של בוני אתרים זה משהו אחר

דרך אגב מישהו יכול לעזור לי- אני עדיין לא מכיר פה את המערכת
איך פותחים נושא חדש לדיון?
אודה על העזרה תודה
א. אם כוונתך שלבוני אתרים מותר אינטרנט פםרוץ לגמרי - אתה טועה, טעות גדולה, כל גדולי הדור הורו שגם לצרכי פרנסה אסור להשתמש בפרוץ. ואם אי אפשר מחפשים עבודה אחרת.
ב. לפרסום נושא חדש נכנסים מרשימת הפורומים לפורום בו רוצים לפרסם את ההודעה, ומעל רשימת האשכולות בצד ימין לוחצים על פרסם נושא חדש. בהצלחה.

וידאו פלוס

משתמש צעיר
מעניין שאתם כותבים שרק נתיב מאושר על הרבנים...

גם אני טוענת ומצהירה שהידור לא נשאר רק בכשרויות ובעוף, אלא גם באינטרנט ובענייני מחשבים, ולכן גם אני, לא עברתי לחסימה של 'נטצח - קהילות', לפני שדיברתי באופן אישי עם אחד הגדולים העוסקים בענייני הסינון והוא אישר את המסלול שלי מלכתחילה.
אז כיצד באים ואומרים לי שהרבנים מאשרים רק את נתיב?
או שהרב שלי הוא לא מהדור שלנו:confused:

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י וידאו פלוס;794506:
מעניין שאתם כותבים שרק נתיב מאושר על הרבנים...
גם אני, לא עברתי לחסימה של 'נטצח - קהילות', לפני ששאלתי רב, אז כיצד באים ואומרים לי שהרבנים מאשרים רק את זה?
או שהרב שלי הוא לא מהדור שלנו:confused:

בס"ה ציטטתי את מכתבם.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תפתחו את האתר של אתרוג גם שם יש הסכמות ומכתבים מגדולי הדור,
לדעתי אתרוג הוא הסינון הכי טוב שנותן פיתרון גם לתוכן וגם לכשרות,
דהיינו נתיב נותן פיתרון לכשרות אבל לא לתוכן, ורימון נותן מענה לתוכן ולא לכשרות,
ובאמצע יש את אתרוג שנותן מענה לשניהם.
וכמובן שגם באתרוג יש דרגות שונות של סינון.
תבדקו ותראו!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עם רשת אלחוטית ניתן לדלג על חסימת אתרוג - כפי הידוע לי.

בכל מקרה מאחר והאינטרנט מאושר לצרכי פרנסהאין שום סיבה שהוא יכלול בחסימה אתרי קניות, בריאות וכו' שאינם קשורים לפרנסה.

בענין גרפיקה:
כל מה שאני צריכה לצורך עבודתי הם פותחים לי - אלא אם כן אלו דברים בעיתיים.

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה לי שכל הפולמוס תלוי איך מתייחסים לאינטרנט.
אם האינטרנט זה רק בשביל מה שחייבים - שליחת מיילים ללקוחות, עדכוני אנטי וירוס, עזרה טכנית ומקצועית וכד'

שאני משתדל לעבוד ככה עם נתיב ואין לי שום בעיות. (לא יודע מה קורה אצלכם)

או - שכבר הולכים על כל הקופה - זמני אוטובוסים, משרדי ממשלה (באמת זה חוסך זמן, אבל...), בנק, קופות חולים.... אז כבר אפשר להאשים את נתיב... שזה נתקע באמצע, וחלק מהקישורים לא עובדים, וכו' וכו'

לא בשביל משהו, סתם נקודה למחשבה ;)

אני אישית עם נתיב, ויש לי 10-15 אתרים פתוחים, נהנה מאוד.

ברכי שפונד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה שטוב באתרוג זה
--מה שלא ראוי לא פותחים (אפילו אם תשלמו...)
--תמונות בעיתיות לא מוצגות
--השירות מהיר ויעיל (גם דרך המייל!!)
--הגלישה מהירה ולא נתקעת

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נתיב זה מצוין וחסום ברמת על.
כמו שמיג כתבה- תלוי למה צריכים את האינטרנט.
לצורך פרנסה- נתיב פותחים מה שצריך.
סתם- אין סיבה, כמו כולם מסתדרים-גם אנחנו.

וחוץ מזה הם גם פותחים אתרי קניות נקיים למי שרוצה.
יש גם אפשרות לפתוח אתר רק ל24 שעות וכד', שזה רק לצורך מסוים ונסגר וזה שירות מאד נח.
מה שכן זמן ההמתנה אצלם- מעצבן וארוך מאד.
וגם שהם עובדים רק עד 9 בערב.

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י חופית;794705:
מה שטוב באתרוג זה
--הגלישה מהירה ולא נתקעת
1. כמובן שגם בנתיב זה כך.
2. גם בנתיב זה כך.
3. גם בנתיב זה כך [בעיקר דרך המייל - הם עונים לעתים תוך 30 שניות].
4. גם בנתיב זה כך.

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י NIVDFB;794463:
א. אני ואתה לא יכולים לומר כך בנחרצות, אך גדולי הדור יכולים, והם אמרו.
ב. גם אני לא מרוצה שאני צריך לשלם הרבה על עוף כשר ויקר, אני מעדיף לקנות עוף בשקל לקילו בלי הכשר, ומעניין למה אני לא עושה זאת...
יש כל מיני עופות כשרים "לנדאו" "הבד"ץ" ...
יכול להיות משהו שכשר לאחרים ולך לא. אבל זה לא טרף בשקל...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י NIVDFB;794455:
כנראה שכל מי שכתב לא ראה את המודעה [שהבאתי בראש עמוד זה] שחתמו עליה הגרי"ש אלישיב, הגר"ש ואזנר, הגראי"ל שטינמן, הגרמי"ל לפקוביץ זצ"ל, הגרח"פ שינברג זצ"ל, הגר"נ קרליץ, הגר"ח קניבסקי, הגר"ש אויערבך, הגר"ש בעדני, הגר"מ צדקה.
שכתוב שם במילים מפורשות: "והיות וישנם חסימות שאינם חוסמות כראוי על כן חובה שתהיה חסימה כהלכה, ולעת עתה החסימה היחידה המאושרת היא ע"י חברת נתיב".
לדעתי אלו מילים שאי אפשר לפרשם בפרשנות אחרת.
ומי שאומר אני חושב שגם זה טוב וגם זה טוב, ואני אצלם ואני רואה שזה טוב, אני יכול להציע לו עוד הרבה דברים הלכתיים שהוא יכול לחלוק עם הרבנים אם יראה לו אחרת מהם, ואם זו דרכו - בהצלחה!
יהדות החתימה והמכתב

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י GRN;794800:
יהדות החתימה והמכתב
תנסה לשאול אישית כל אחד מהרבנים הנ"ל, והוא יגיד לך אותו דבר. מנסיון אישי ששאלתי כמה מהם. אבל כמובן שהכי נוח זה לומר שזה רק מכתב וחתימה ולכן אני לא צריך לשמוע.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י חופית;794705:
מה שטוב באתרוג זה
--הגלישה מהירה ולא נתקעת

נכתב ע"י NIVDFB;794735:
1. כמובן שגם בנתיב זה כך.
2. גם בנתיב זה כך.
3. גם בנתיב זה כך [בעיקר דרך המייל - הם עונים לעתים תוך 30 שניות].
4. גם בנתיב זה כך.

1. בהחלט שבנתיב פעמים שזה לא כך, ויש כאן כמה וכמה מחברי הפורום שיכולים להעיד שפתחו להם תמורת תשלום אתרים שאתרוג לעולם לא היו יפתחו, ובצדק רב-רב-רב,
2. אכן.
3. אז למה מתלוננים פה כ"כ הרבה?
4. ועל זה יש הכי הרבה תלונות על נתיב!

נכתב ע"י NIVDFB;794804:
תנסה לשאול אישית כל אחד מהרבנים הנ"ל, והוא יגיד לך אותו דבר. מנסיון אישי ששאלתי כמה מהם. אבל כמובן שהכי נוח זה לומר שזה רק מכתב וחתימה ולכן אני לא צריך לשמוע.

אתה נעול מאד על המכתב,
אבל יש כאן יותר מאדם אחד שאומר ששאל שאלת רב וקיבל תשובה אחרת.
דומני שדי בזה...

כל מיני

משתמש רשום
אני באתרוג ולצערי לא במיוחד מרוצה מהשירות, ומזמן ההמתנה. אשמח לקבל את המייל הזה שעונה מהר, כי עד כה מיילים ששלחתי נענו תוך 3 ימים, בחודש וחצי שאני איתם והספקתי לחוות התנתקויות בכמות שעם ספק הקודם קרה לי בשנה.
סתם לא ברור לי כל הדיון כולם יהודים טובים ומקווים להיות יראי שמים, יש מכתב ברור בעד נתיב והיא באמת החברה הכי טובה,
אם יש מישהו שיש לו צרכים אחרים והלך לרב שמבין בדברים האלה והתיר לו ללכת לאתרוג.
אז על מה הוא מגן? השמיצו פה את דודה שלכם? כל אחד נמצא במקום שמתאים לצרכיו ובהתאם להוראת רבנים.
גם באתרוג יש לי תשלום חודשי של 3 ש"ח עבור אופציה של פתיחת אתרים וסגירה לפי בקשתי ובאתר שלהם כתוב שהשירות עולה 7.9.
גם אלו שכתבו שנתיב פתחו עם תשלום אתרים מסויימים-ברור לכולם שגם להם יש קווים אדומים ואם פתחו כנראה שהיה צורך ספציפי מאושר לאותו אדם. אין פה כוונה לשוחד נכון? זו עלות תפעולית של חריגה מהסטנדרט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה