אינטרנט חסום

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נקודה נוספת שלא חשבתי עליה בנושא היא כשיש אימייל ויש ילדים גדולים בבית צריך גם להיזהר לראות מה החומר שהם יכולים לשלוח או לקבל
עדיין אין לי ילדים בגילאים בוגרים אבל תוך כדי שיחה עם מישהיא ששאלה אם יש לי אינטרנט ואמרתי לה כן אבל חסום ברמה טובה היא אמרה שיש לשים לב לנקודה זו גם. לבד לא הייתי אפילו חושבת על הנושא אבל היא אמרה לי שנתקלה בכאלה מקרים. שמחתי שאמרו לי להיות זהירה בנושא שלא הייתי מודעת

ולכן אם כבר עלה לכאן הנושא ויש מישהו כמוני שלא חשב על אפשרות זו ולא היה ערני לדבר שגם הוא ידע לשים לב

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י sarit1ef;796861:
אני בנתיב.

החסימה בנתיב היא כפולה- על המחשב ועל הספק, ולא מאפשר לגלוש מהחיבור שלי גם ממחשב אחר וכן מהמחשב שלי בחיבור אחר.

בנתיב - מספיק שיהיו לך 2 מערכות הפעלה על אותו מחשב - וכבר אין חסימה, החסימה היא לא בספק! היא רק תוכנה.
רק מי שמתקין ספק דרכם - חסום גם בכל מחשב אחר שמתחבר.

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חנוש
לי יש נתיב וב"ה אני מסתדרת מעולה
ואני ממש מרוצה.

בקיצור הכל טוב,

מה גם-
אפשר להצטרף ומקסימום להחליף

NIVDFB

משתמש פעיל
השמועות אומרות שעוד מס' שבועות נתיב הולכת להשתנות לחלוטין, תהיה תוכנה חדשה מהירה ויעילה, עם סינון אוטומטי מוצלח במיוחד. נחיה ונראה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י NIVDFB;821264:
השמועות אומרות שעוד מס' שבועות נתיב הולכת להשתנות לחלוטין, תהיה תוכנה חדשה מהירה ויעילה, עם סינון אוטומטי מוצלח במיוחד. נחיה ונראה.

זה קרה?

(סליחה על ההקפצה...)

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא היה ולא יהיה,
אין להם את הכלים והמוחות לזה.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מיה יצחקי;819011:
נקודה נוספת שלא חשבתי עליה בנושא היא כשיש אימייל ויש ילדים גדולים בבית צריך גם להיזהר לראות מה החומר שהם יכולים לשלוח או לקבל
עדיין אין לי ילדים בגילאים בוגרים אבל תוך כדי שיחה עם מישהיא ששאלה אם יש לי אינטרנט ואמרתי לה כן אבל חסום ברמה טובה היא אמרה שיש לשים לב לנקודה זו גם. לבד לא הייתי אפילו חושבת על הנושא אבל היא אמרה לי שנתקלה בכאלה מקרים. שמחתי שאמרו לי להיות זהירה בנושא שלא הייתי מודעת

ולכן אם כבר עלה לכאן הנושא ויש מישהו כמוני שלא חשב על אפשרות זו ולא היה ערני לדבר שגם הוא ידע לשים לב
אגב
באחת החברות שמספקת מייל בלבד, יש פירצה כלשהיא, שקישורים שנשלחים במייל נפתחים לכל דכפין, אז שימו לב.

sh12

משתמש מקצוען
העירו כאן וחשוב להדגיש שוב.
גם ברמה הכי חסומה שיש, אפשר לקבל את כל ה"זבל" שבעולם - דרך המייל.

היו כמה פעמים שקיבלתי תמונות וסרטונים והזדעזעתי!
ובמיוחד שהגיעו ממי שיש לו "נתיב"
[וגם תעזרו לנו ותסננו את מה שאתם מעלים לפרוג! ראיתי באשכולות [ישנים מאד!] דברים מזעזעים!]

נחום לוי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
על כל מראה בעייתי אחד בנתיב, תראה עשר באתרוג. בדוק!

נחום לוי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ברור שהרבנים התכוונו שגם ספק תתקין דרכם, דאם לא כן מה הועילו חכמים בתקנתן?

FullTime

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נחום לוי;982649:
ברור שהרבנים התכוונו שגם ספק תתקין דרכם, דאם לא כן מה הועילו חכמים בתקנתן?

בנתיב אין שום קשר לספק אתה יכול לקחת ממי שאתה רוצה.

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לכבוד מה ההקפצה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה