אינטרנט חסום

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כן, לא כ"כ נעים להודות בזה....
אבל יש לי אינטרנט ללא שום חסימה.:
אין לאף אחד גישה למחשב, מלבדי, ואני משתמשת בו רק לדברים שנצרכים - מייל, משרדים ממשלתיים וכו'.
אבל אני מודעת לבעיה, ולעצם הרעיון שאם זה פתוח, זה לא טוב.....
ובעיקר אחרי כל מה שמדובר בעת האחרונה..... נגד זה...
הייתי רוצה לדעת, מאלו שחסומים, איזו חסימה הכי טובה, (בעבר היה לי את של רימון והיו לי איתם מלא בעיות, התנתקויות, נפילות, אי חסימה וכד') חסימה איכותית, וזולה.
אשמח לשמוע מבעלי נסיון.
תודה מראש לכל המגיבים, תבורכו.

פישי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש את החסימה של נתיב וזה לא קשור לספק אז אין נפילות בכלל פשוט להתקין את התוכנה שלהם

וזה בערך 40 ש"ח לחודש ויש שם כמה רמות סינון

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
לר צריך ספק. ושרת כן?

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גם אני חסומה דרך נתיב, ומאוד מרוצה!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י חננוש;794131:
כן, לא כ"כ נעים להודות בזה....
אבל יש לי אינטרנט ללא שום חסימה.:
אין לאף אחד גישה למחשב, מלבדי, ואני משתמשת בו רק לדברים שנצרכים - מייל, משרדים ממשלתיים וכו'.
אבל אני מודעת לבעיה, ולעצם הרעיון שאם זה פתוח, זה לא טוב.....
ובעיקר אחרי כל מה שמדובר בעת האחרונה..... נגד זה...
הייתי רוצה לדעת, מאלו שחסומים, איזו חסימה הכי טובה, (בעבר היה לי את של רימון והיו לי איתם מלא בעיות, התנתקויות, נפילות, אי חסימה וכד') חסימה איכותית, וזולה.
אשמח לשמוע מבעלי נסיון.
תודה מראש לכל המגיבים, תבורכו.

אני חסומה עם נתיב ומאד מרוצה,
אימי הייתה חסומה עם רימון/ אתרוג והיו כל הזמן בעיות, נפילות, ניתוק של המייל ועוד כל מיני שאר ירקות, היא בקשה שישימו על המחשב שלה חסימת נתיב עקב דרישת הרבנים של עדתנו ומאז הכל נוסע ללא בעיות כלל.

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
"נתיב" -
חוסם את מה?? גם משרדים ממשלתיים? בנקים? ואני יכולה לבקש שיפתחו לי אתרים מסויימים?

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ממשלתיים ובנקים פתוח בדכ, ואפשר גם לבקש לפתוח, זה מתבצע מיידית.
כמובן שהם לא פותחים אתרים בעייתים כמו יוטיוב למשל,
אני מאוד מרוצה.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נראה לי שגם בדרגת חסימה הכי חזקה משרדים ממשלתיים פתוחים.

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לי רימון בחסימה הכי גבוהה
לא היו לי שום נפילות ותקלות! מאד מאד מרוצה!

NIVDFB

משתמש פעיל
רק נתיב

מבלי להתייחס לשאלה איזו חסימה יותר נוחה, או יותר טובה, חובתינו לחסום דרך נתיב, כי כך הורו רבותינו, שזו החסימה היחידה המאושרת.
וכמובן שיהיו כאלו שיגידו שזה בגלל פוליטיקות ושהם קשורים לועדת הרבנים וכו' וכו', אך חובתינו לזכור כי יש בזה חשש אפיקורסות וק"ו על גדולי הדור האמיתיים.

קבצים מצורפים

• RabonimLetter.jpg
    KB 341.3 · צפיות: 16

פישי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בקשר לנתיב אין צורך בספק או שרת רק מחשב שמחובר לאינטרנט

והם פתחוים לכל משרדי הממשלה בנקים וכדומה

הם נותנים לך בחודש הראשון 30 אתרים שאתה יכולה לבקש שיפתחו וכל חודד 12 אתרים

ואם רוצים ספק שלהם זה דרך 018 ולא פרטי שלהם ואז כל המחשבים שמחוברים לאותו ספק מסוננים

וידאו פלוס

משתמש צעיר
מתנצלת שאני מדברת נגד נתיב, אבל הייתי שם, ומאד לא הייתי מרוצה (בלשון המעטה) היו לי כתוצאה מהתוכנה תקלות במחשב. (ולא נדבר ע"כ שהייתי במסלול מאד סגור ויום אחד מצאתי בדף הבית קטגוריה שהובילה לאתרים מאד לא נקיים וד"ל)
עברתי לנט צח - קהילות, שירות מצוין ואדיב, מעולה ומהיר, אין תקלות, אין הגבלות על מס' אתרים, אין קנסות כניסה ויציאה :) וכו'.
אני מאד מרוצה, וממליצה לכל אחד בחום!!!

צל

משתמש צעיר
נכתב ע"י וידאו פלוס;794270:
מתנצלת שאני מדברת נגד נתיב, אבל הייתי שם, ומאד לא הייתי מרוצה (בלשון המעטה) היו לי כתוצאה מהתוכנה תקלות במחשב. (ולא נדבר ע"כ שהייתי במסלול מאד סגור ויום אחד מצאתי בדף הבית קטגוריה שהובילה לאתרים מאד לא נקיים וד"ל)
עברתי לנט צח - קהילות, שירות מצוין ואדיב, מעולה ומהיר, אין תקלות, אין הגבלות על מס' אתרים, אין קנסות כניסה ויציאה :) וכו'.

מעניין מאד, כי ממי שרק שמעתי וחווה גם בעצמי כולם מרוצים עד מאד. מהזמינות. מהשרות. מהיחס. מהכשרות בראש ובראשונה. ולא מפסידים מכך כלום.
"ועשית ככל אשר יורוך"

ועוד דבר-
לעצמי אני אומרת זאת ובפומבי:
"כמו שלא אתפשר ואשלם יותר כי אני רוצה להאכיל את בני ביתי בעוף חלק- גלאט כשר למהדרין בלי שאלות, כך גם בענייני חסימה אני רוצה את הכי חלק והכי גלאט."(ואפשר לקחת זאת לגבי דברים נוספים ביהדות...)

NIVDFB

משתמש פעיל
נכתב ע"י וידאו פלוס;794270:
טוב, אז אנו כבר צריכים לשקול האם לקבל את המלצתך, או את הוראת גדולי הדור...
כל הנושא הזה פשוט אינו מובן לי אחרי שגדולי ישראל [מכל החוגים] הורו חד וחלק במילים ברורות, שאין חסימה המותרת חוץ מנתיב, ושבלא זה אסור להחזיק אינטרנט אפי' לצרכי פרנסה, מה יש מקום לדון בזה עוד??????????????????
מנותב גאה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י NIVDFB;794293:
אין חסימה המותרת חוץ מנתיב, ושבלא זה אסור להחזיק אינטרנט אפי' לצרכי פרנסה, מה יש מקום לדון בזה עוד??????????????????
מנותב גאה.

מה הבעיה באתרוג? למה רק נתיב?
חשוב לי להבין.

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
או כי הוא עובד שם, או כי סתם נהנה מאד מהשירות.
לעינינינו נתיב יש רמת חסימה גבוהה מאד יחסית לשאר החברות (מברור) הם בסדר גמור בשירות פרט להמתנה הארוכה שהשירות במייל מקצר אותו.
גם לאתרוג יש אישור מרבנים זה תלוי לאיזה קהילה את משתייכת ומי הם רבותיך.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לי יש רימון בחסימה גבוהה והתקשרתי לועדת הרבנים לעיניני חסימה ולא אמרו לי שזה לא טוב ובשום מקום לא ראיתי שכותבים דוקא לנתיב אין לי בעיה לעבור אם חיבים אבל אני מרוצה וטוב לי אז חיבים לשנות?
הקו האדום תחתון שלי הוא שמור אז גם אם אבקש לפתוח עם סיסמא אתר לא טוב הוא לא יפתח, ואף אחד לא יכול לפתוח בכלל בלי הקוד שלי אז איפה הבעיה?
ואגב אני שמחה שזה עולה לדיון כי בעקבות הכנס ענין אותי לדעת אם יש אישור לחסימה שלי וניסיתי לברר ולא ממש מצאתי משהו שיענה בברור
הרבה שלנו לא בארץ אז לא נגיש לשאול בפרטיות ובפתק שיצא לקהל לא כתוב איזה חסימה היא טובה

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאתרוג יש ועדת רבנים עם רבנים מכובדים בראשה, כך שאי אפשר לומר בנחרצות כזו "רק נתיב וזהו".
תכל'ס, אני בנתיב. מרוצה? לא ממש. נשארת כי זה נחשב להכי חסום ובטוח, ואצלי בבית זה בגדר הרע במיעוטו. במשרד יש לי חסימה אחרת, לא יודעת להגיד איזו.
אני לא יודעת אם הייתי מצליחה לעבוד עם נתיב באופן שוטף. הוא נורא תוקע, גם בלי קשר.
לא פעם ולא פעמיים קרה לי שפתחו לי אתר ופתאום קישור פנימי בתוך האתר לא עובד. דוגמאות? לא חסר. מקבץ טרי להתרשמותכם:
"אש התורה" ביקשתי פתיחה וקיבלתי (4 ש"ח :)), פתאם נתקעים לינקיים פנימיים (לא מדברת על וידיאו שמפנה ליוטיוב, אלא על מאמרים)
"דוקתורים", לקביעת תורים לרופאים, נפתח על פי בקשתי, פתאום נתקע באמצע תהליך שליחת הטופס.
משרד התמ"ת, כניסה מהדף הראשי של "נתיב" לא עובדת שוב ושוב. מה כן? שלחתי לעצמי לינק מהעבודה. באמצע שליחת הטופס פתאום "נכשל" למה? ככה. תכל'ס קיבלתי מייל שאיכשהו זה כן הגיע, אבל הדרך היתה מעצבנת ומפותלת.
אתר מכבי, באמצע פעולה, פתאום החליט שהוא חסום. למה כובע.
בכל המקרים הנ"ל שלחתי מייל פניה ולא קיבלתי שום התייחסות.
בקיצור, אי אפשר לומר שאני מרוצה ....

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מה ההבדל בין אתרוג לרימון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה