מידע שימושי אינדיגו - חול המועד סוכות - כל מה שרצית לדעת

מצב
הנושא נעול.

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
חזרתי עכשיו חייבת לכתוב:
*הפיצוץ היה מחרידדד-
החזירו אנשים הביתה, ישבו על הרציפה, עמדו, מה לא עשו כדי לראות אבל תכל'ס היה שווה.
הסרט היה ואוו
אין מאיפה להתחיל
היה מאד מוצלח שהסוף לא היה כמו שתכננו
השחקניות היו מהממת מבחינת המקצועיות התחברתי לדיטה מי זו?
הנופים -איפה זה הוסרט @טנא הפקות ?
התפאורה משהו מדהים
וכל רגע בסרט לא צפוי ומפתיע יותר מהשני :
-ממליצה-ממליצה-ממליצה-!!!!
המסר ממש חזק ויפה
מי זה היה שהביא לדודה (יהודית)של ריטה שקית שכזו ואז העיף את הלפיד והצית את היער ולמה הוא עשה את זה ?

אם תוכלו לענות לי: כל העסק עם הצוענית לא היה מובן גם לכם? יודעות להסביר?
אבל ממש ממליצה אם עוד לא הלכתם רוצו :p;):p;)

~ABC~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואווו סרט מהמממם !!!
נהננו מאוד !!
אפילו שהוא לא סגור סופית
זה המיוחד שלו !
תודה @טנא הפקות !!

נערך לאחרונה ב:

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מי זה היה שהביא לדודה (יהודית)של ריטה שקית שכזו ואז העיף את הלפיד והצית את היער ולמה הוא עשה את זה ?
המשרתת של סופיה, לא?
אם תוכלו לענות לי: כל העסק עם הצוענית לא היה מובן גם לכם? יודעות להסביר?
דיטה ודודתה הגיעו לזוזה כדי לקבל מידע על התינוקת שנחטפה ואומצה ע"י הלנה.
דיטה מנסה להפעיל אותה באמצעות רגש הנקמה שעדיין לא שולם לה על התינוקת.
היא שואלת את זוזה למה לא מופיע שם האב על הצמיד שקיבלה מפלורנס (שקיבלה אותו מסופיה) וזוזה אומרת שהוא צמיד מזויף ומראה לה את הצמיד המקורי, מפעילה כנראה כישוף ונעלמת. בינתיים סופיה מופיעה והדודה נבהלת ונכנסת לאוהל להזהיר את דיטה. הן משכנעות את העוזרת של זוזה שעמדה בחוץ שתיכנס לחפש את זוזה, אחרת לא תהיה לה פרנסה. היא משאירה לידן את הארגז עם הנחש שלה ודיטה משתמשת בו כדי להפחיד את סופיה ובינתיים הן נמלטות.
במהלך הבריחה זוזה מופיעה ודיטה מציעה לה להחזיר את הנחש בתמורה לצמיד המקורי וזוזה נכנעת.
סופיה רודפת אחריהן ומאשימה את זוזה שהיא מסרה להן מידע והיא שואלת אותה אם היא הגיעה לשלם את החוב, סופיה כועסת ועוזבת אותה.

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
המשרתת של סופיה, לא?

דיטה ודודתה הגיעו לזוזה כדי לקבל מידע על התינוקת שנחטפה ואומצה ע"י הלנה.
דיטה מנסה להפעיל אותה באמצעות רגש הנקמה שעדיין לא שולם לה על התינוקת.
היא שואלת את זוזה למה לא מופיע שם האב על הצמיד שקיבלה מפלורנס (שקיבלה אותו מסופיה) וזוזה אומרת שהוא צמיד מזויף ומראה לה את הצמיד המקורי, מפעילה כנראה כישוף ונעלמת. בינתיים סופיה מופיעה והדודה נבהלת ונכנסת לאוהל להזהיר את דיטה. הן משכנעות את העוזרת של זוזה שעמדה בחוץ שתיכנס לחפש את זוזה, אחרת לא תהיה לה פרנסה. היא משאירה לידן את הארגז עם הנחש שלה ודיטה משתמשת בו כדי להפחיד את סופיה ובינתיים הן נמלטות.
במהלך הבריחה זוזה מופיעה ודיטה מציעה לה להחזיר את הנחש בתמורה לצמיד המקורי וזוזה נכנעת.
סופיה רודפת אחריהן ומאשימה את זוזה שהיא מסרה להן מידע והיא שואלת אותה אם היא הגיעה לשלם את החוב, סופיה כועסת ועוזבת אותה.

הבנתי שהוא נפטר בשריפה, כי יהודית צעקה כשהיא ברחה אייזיקקקק
אז למה עשו עסק מהצמיד?
לא מצאו את אמא שלה הרי...
ומי זו שהייתה עם יהודית ביער זו לא דיטה אז מי זו?
אמא של דיטה?

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
טוב אז הרגע הגעתי לביתי הקט אחרי הסרט המטורף הזה!
אני לא רוצה לדבר על ההפקה והלוקיישנים שכמותם לדעתי לא היו באף סרט....לזה אין לי בכלל מילים!
העלילה המיוחדת הזו שונה מכל הסרטים שישר בהתחלה יודעים את הסוף....לא יכולתי לצפות את הסוף בחיים! (ואני כמעט תמיד קולעת בניחושים שלי ;) )
כל רגע משתנה משהו! זה היה וואו!
ודווקא הסוף הפתוח הזה - קנה אותי לגמרי! ( למרות שסביבי המוןןןן התעצבנו :p )
בקיצור שווה כל שקל!
(כן הפריע לי משהו אחד קטן שאני חייבת לקבל עליו הסבר אבל אחכה אתו כדי לא להרוס לאחרות שעוד לא ראו....)

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
טוב אז הרגע הגעתי לביתי הקט אחרי הסרט המטורף הזה!
אני לא רוצה לדבר על ההפקה והלוקיישנים שכמותם לדעתי לא היו באף סרט....לזה אין לי בכלל מילים!
העלילה המיוחדת הזו שונה מכל הסרטים שישר בהתחלה יודעים את הסוף....לא יכולתי לצפות את הסוף בחיים! (ואני כמעט תמיד קולעת בניחושים שלי ;) )
כל רגע משתנה משהו! זה היה וואו!
ודווקא הסוף הפתוח הזה - קנה אותי לגמרי! ( למרות שסביבי המוןןןן התעצבנו :p )
בקיצור שווה כל שקל!
(כן הפריע לי משהו אחד קטן שאני חייבת לקבל עליו הסבר אבל אחכה אתו כדי לא להרוס לאחרות שעוד לא ראו....)
תספיילרי

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז למה עשו עסק מהצמיד?
לא מצאו את אמא שלה הרי...
כי הופיע עליו את שם האב, יעקב. לכן הן חשבו שמדובר בבת של ראשל שנחטפה.
ומי זו שהייתה עם יהודית ביער זו לא דיטה אז מי זו?
אמא של דיטה?
זה מה שחשבתי ושהיא נספתה בשריפה.

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
שכחתי מהדבר הגאוני הזה שקוראים לו ספויילר ;)
הפריע לי שרוזה לא הבת של ראשל(נראה לי כך קראו לה?) זאת אומרת לא הפריע לי שזאת לא הבת שלה , אבל היו מדי רמזים בולטים לכך שכן (העלוקות במיוחד) ואז שגילו שלא אז זה הרגיש מדי "בדווקא" היה אפשר לתת אולי רמזים פחות בולטים שישאירו אותך יותר בסימן שאלה לגבי זה ולא ישר להבין שהיא הבת שלה ואז בסוף לא , הרגיש לי קצת חסר היגיון...אולי יש שיחשבו אחרת ממני אבל אשמח לאיזשהו הסבר על המניעים אם אפשר:sneaky:
אבל אין מה לדבר חוץ מזה , הכל היה מושלם מא' ועד ת'!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה