מידע שימושי אינדיגו - חול המועד סוכות - כל מה שרצית לדעת

מצב
הנושא נעול.

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממה נהנתם?
אני לא מצליחה להבין איך עלילה שמותאמת לילדה בת 12 מותאמת גם לנשים.
מה הבעיה?
לא הבנתי
אנחנו הלכנו כשהייתי בת 12 ואחותי בת 6 ואמא שלי לסרט
וכולנו נהנינו

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
כי לכאורה סרט שמותאם לילדה בת 6 אשה בוגרת לא אמורה להנות ממנו,
כן אמורה להיות התאמת גילאים בסיסית,
לדעתי בכל אופן,
הרי רב התוכניות בכללי כן מחולקות לגילאים: ילדות, נערות, נשים

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כנראה הציפיות שלי שונות.
כי לכאורה סרט שמותאם לילדה בת 6 אשה בוגרת לא אמורה להנות ממנו,
כן אמורה להיות התאמת גילאים בסיסית,
לדעתי בכל אופן,
הרי רב התוכניות בכללי כן מחולקות לגילאים: ילדות, נערות, נשים
זה היה סרט של דינה פרלשטיין

רחלי85

משתמש פעיל
העלילה מרתקת על רקע היסטורי ,סגנון שאני אוהבת מאד וגם הבת שלי מתחברת אליו.
ההסרטה איכותית מאד, הרקע מהמם. אוהבת סרטים בניחוח של פעם, (כרכרות, טירות, שמלות נפוחות:))
המסר שעבר בסרט מקסים בעיני, (גם אם עברתי את גיל ה30. ;)) והוא רב גילאי. כל אחת לוקחת את זה למקום שלה...
אישית, אני הולכת עם בנותי מידי חול המועד, או בחופשים לפחות לסרט אחד בעיקר בשבילן, חלק מהחוויה שלהן ללכת עם אמא... (שמחה שהן מעדיפות אותי על פני חברות;)) ועל הדרך גם אני נהנית.
אבל אולי זה באמת ענין של סגנון, אני למשל יכולה לדון עם ילדיי בלהט גם על קומיקס בעיתון ילדים. ..
אז אולי לנשים בוגרות וכבודות יותר זה פחות מתאים:unsure:

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
ההסרטה איכותית מאד, הרקע מהמם. אוהבת סרטים בניחוח של פעם, (כרכרות, טירות, שמלות נפוחות:))
המסר שעבר בסרט מקסים בעיני, (גם אם עברתי את גיל ה30. ;)) והוא רב גילאי. כל אחת לוקחת את זה למקום שלה...
אישית, אני הולכת עם בנותי מידי חול המועד, או בחופשים לפחות לסרט אחד בעיקר בשבילן, חלק מהחוויה שלהן ללכת עם אמא... (שמחה שהן מעדיפות אותי על פני חברות;)) ועל הדרך גם אני נהנית.
אבל אולי זה באמת ענין של סגנון, אני למשל יכולה לדון עם ילדיי בלהט גם על קומיקס בעיתון ילדים. .
זה מקסים שאת הולכת עם הבנות שלך,
ושהן מעוניינות ללכת דוקא איתך-
אבל זו היתה השאלה: אם את הולכת בשבילן וזה מותאם לגילן ועל הדרך את גם נהנית או שמלכתחילה מותאם גם לנשים? (הבנות שלי קטנות מדי בשביל לקחת אותן ולהנות על הדרך :), רוצה לדעת אם ללכת בשביל עצמי)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל אולי זה באמת ענין של סגנון, אני למשל יכולה לדון עם ילדיי בלהט גם על קומיקס בעיתון ילדים. ..
אז אולי לנשים בוגרות וכבודות יותר זה פחות מתאים:unsure:
תודה על הפירוט.
אני גם יכולה לדון בלהט על קומיקס בעיתון ילדים ולהנות מסיפורים שונים שם :sneaky:
אם אני אלך לסרט בשביל הילדים תהיה לי הנאה מסוימת, אפילו מהעלילה והמסר וכו' אבל זו לא תהיה אותה הנאה שאני מצפה כשאני יוצאת לסרט בשביל עצמי ולא בשביל זה אני אלך.
ולדעתי מה שכתבת זה בדיוק מה שאומר שהסרט לא מתאים לנשים ולילדה בת 12. הוא מתאים לילדה בת 12 ונשים יכולות להנות ממנו גם- אם מהצורה שהמסר עובר, ברמה מסוימת מהעלילה ואם מעצם החוויה המשפחתית.

רחלי85

משתמש פעיל
זה מקסים שאת הולכת עם הבנות שלך,
ושהן מעוניינות ללכת דוקא איתך-
אבל זו היתה השאלה: אם את הולכת בשבילן וזה מותאם לגילן ועל הדרך את גם נהנית או שמלכתחילה מותאם גם לנשים? (הבנות שלי קטנות מדי בשביל לקחת אותן ולהנות על הדרך :), רוצה לדעת אם ללכת בשביל עצמי)
השאלה מה נקרא אצלך מותאם לנשים? אני למשל לא אוהבת סרטים שהעלילה בהם מלאת אסונות וצרות - שכול ויתמות, פיגועים ותאונות.. מהם יש לנו מספיק במציאות ... לא אוהבת לבכות בסרטים... (ואני מאלה שבוכות מיד...)
בשבילי יציאה לסרט היא התאווררות, ונחמד לי לצפות בסרט בסגנון שונה מהמציאות, נהנית מהמשחק של השחקניות, ומהעלילה. ולדעתי הסרט הזה עונה על ההגדרות. לא יצאתי ממנו בהרגשה כבדה... ולכן נהניתי.
אבל שוב, זה באמת ענין של סגנון וטעם...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה