אין לי מקום לתלות מעילים...

• פותח הנושא UU
  • פורסם בתאריך

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא סגורה על זה שהנושא מתאים לפורום פה, אבל פורום מעצבות פנים חסום לי
עברתי דירה בקיץ ב"ה, ובינתיים אין שום מקום לתלייה נורמאלית של מעילים ותיקים וכדומה.
לא בא לי שכל פעם יצטרכו להכנס לחדר עם המעיל הנוטף ולתלות מאחורי דלת החדר, מה גם שהקטנים ישאירו על הרצפה כנראה...
אכתוב פה מה חשבתי לעשות ואשמח לעצות.
מצרפת שרטוט של הכניסה לבית
בין דלת הבית לקיר הקטן של הסלון יש מקום לתלות מתלים
אבל ממש לא בא לי שזה יהיה נוף הכניסה לבית...
לגן חשבתי לתחום את האזור במדף עץ (כמו צד של ארון) שיתחבר לקיר עם זויות, ויסתיר את המתלים מאחריו
השאלות הן:
1. זה יתקבל נורמאלי שפותחים דלת ישר לתוך העץ הזה? לא יעשה הרגשה תקועה.
2. בעלי טוען שזויות לא יחזיר מספיק טוב כזה דבר, בטח לא כשילדים ידפקו בזה וכד'
תודה מראש

קבצים מצורפים

• כניסה לבית.png
    כניסה לבית.png
    KB 8.6 · צפיות: 398

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד תלוי במרחק של זה מהדלת
וגם איך זה יראה , אם זה יראה כמחיצה דקורטיבית ברוחב יפה ובמרחק סביר מהדלת אז אפשר
חשוב שיראה כמשהו מלכתחילה ליופי ולא כאילתור ששמו משהו להסתיר ...כי אזה זה יותר יסקרן לראות מה מאחורי;)

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה
אני לא בבית עכשיו, אז אני לא יכולה לתת גדלים מדויקים
אשלח בערב בעז"ה
אז זה בדיוק השאלות שלי - איך זה יראה דקורטיבי? כמה זה רוחב סביר? (הדלת נפתחת ממש עד הקיר ליד) כמה מרחק מהדלת (עד כמה שנראה לי בעין - זה יצטרך להיות ממש מיד אחרי הדלת הפתוחה)
ומה לגבי השאלה הנוספת - זה יחזיק מעמד כשילדים ידפקו על זה וכדומה?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי עדיף ארון מעילים סגור? לא שמת מידות, אז אין איך להעריך את הגודל, אבל מדף עץ על זויות נשמע לי לא עמיד מספיק.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מרחק מהדלת מינימלי -1.10 לא פחות (אחרת ירגישו שנתקעו בזה)

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אולי עדיף ארון מעילים סגור? לא שמת מידות, אז אין איך להעריך את הגודל, אבל מדף עץ על זויות נשמע לי לא עמיד מספיק.
חשבתי על זה, אבל זה יחייב אותי לתלות מעילים על קולבים, ואין מקום לתיקים, זה לא נוח לדעתי (וגם הצדדים וכו' יקטינו עוד יותר את השטח הקטן שיש שם)
מידות - אוסיף בערב בעז"ה (אני לא בבית עכשיו)
חשבתי אותי ליצור כביכול רק את הצג והחלק העליון של הארון - ולחבר לקיר עם צירים, אולי המדף למעלה יתן לזה חיזוק מספק?

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מרחק מהדלת מינימלי -1.10 לא פחות (אחרת ירגישו שנתקעו בזה)
עד כמה שזכור לי - אין שם, אבדוק בערב
אז את אומרת שאין דרך לנצל את החלל הזה לתליית מעילים?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אז את אומרת שאין דרך לנצל את החלל הזה לתליית מעילים?
תמיד אפשר לחשוב יצירתי אבל כרגע אין לי מספיק נתונים
צריך לדעת כמה הדלת רחוקה מהקירות בצדדים
או שיך לשים ארון בקיר השמאלי ...
תני מידות מדיוקות

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תמיד אפשר לחשוב יצירתי אבל כרגע אין לי מספיק נתונים
צריך לדעת כמה הדלת רחוקה מהקירות בצדדים
או שיך לשים ארון בקיר השמאלי ...
תני מידות מדיוקות
אין מילים על כל העזרה
מצרפת שרטוט עם מידות
@gbg - אשמח אם תוכלי לשלוח לי הודעה פרטית בקשר לנושא, אני לא יכולה לפתוח עדיין הודעות פרטיות
תודה IMG_2158.JPG מראש

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ארון 11.jpg
ביקשת כ"כ יפה אז עשיתי לך שרטוט מדויק יותר
למען יוכלו כל המוכשרות בפורום להעלות את הצעותיהן
ויש פה מומחיות לניצול של ס"מ בבית ...מוזמנות להתפרע![399173[/ATTACH]

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
כרגע זה ההצעה שלי , ארון מינימלי שנכנס בלי להפריע בעין 60/40 עומק ולסדר בתוכו את המעילים בפרזול מיחד כמו מתלה אלכסוני שהבגדים תלויים בו על קולב בתצוגה כמו של חניות בגדים

קבצים מצורפים

• תכנית ארון 22-Model.jpg
    תכנית ארון 22-Model.jpg
    KB 77.5 · צפיות: 340
  • תודה
Reactions: UU

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה בדיוק המיקום שחשבתי עליו לתליית המעילים
מרחק של 60 ס"מ מהקיר, רוחב 40 לערך
אבל - לא אוהבת לתלות מעילים על קולבים אלא בתלייה על קיר, בפרט לקטנים
לכן חשבתי לשים רק את דופן הארון החיצונית שמול הדלת,רק במקום שתהיה מחוברת לארון - לחבר אותה לקיר, ובנישה שנוצרת להכניס את המתלים לקיר
זה נראה לך גרוע יותר?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא יראה כמו ארון בלי דלת?? בחזית

• תודה

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה כן, השאלה מי רואה את החזית, זה פחות קריטי לעומת מה שרואים מהדלת
או באמת כמו שכתבה לי ניקית אחרת בפרטי
לשים קיר גבס במקום דופן ארון, ואז זה גם יותר חזק, ואפשר אולי לשים דלתות
יש לך ניסיון בגבס מהסוג הזה?
האם יחייב אותי להרוס באזור את הריצוף? (אם אני רוצה רק על החיבור בין המרצפות - יש לי רק 50 ס"מ מרחק מהקיר - זה מספיק?)

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אגיד לך מה אני עשיתי אצלי, לדעתי יכול להתאים לך ואם תרצי אוכל גם להעלות תמונה בעז"ה. אני ג"כ לא אוהבת שרואים את הבלאגן של המעילים, המטריות וכו' לא בכניסה לבית ולא בכל מקום אחר, אז תפסתי נישה שהיתה בבית, ועשיתי שם ארון רוחב 80 עומק 30, ובמקום מוט תליה תליתי על הארון בדופן הפנימית 2 שורות של מתלים, אחת גבוהה למבוגרים ואחת נמוכה לילדים. היום במחשבה אחורה הייתי עושה את של המבוגרים על הדלתות כך שהמעיל הארוך שלי לא יפריע לקטנים לתלות את שלהם. הדלתות נסגרות והבלאגן נשאר בפנים

גלגל2

משתמש פעיל
אני אגיד לך מה אני עשיתי אצלי, לדעתי יכול להתאים לך ואם תרצי אוכל גם להעלות תמונה בעז"ה. אני ג"כ לא אוהבת שרואים את הבלאגן של המעילים, המטריות וכו' לא בכניסה לבית ולא בכל מקום אחר, אז תפסתי נישה שהיתה בבית, ועשיתי שם ארון רוחב 80 עומק 30, ובמקום מוט תליה תליתי על הארון בדופן הפנימית 2 שורות של מתלים, אחת גבוהה למבוגרים ואחת נמוכה לילדים. היום במחשבה אחורה הייתי עושה את של המבוגרים על הדלתות כך שהמעיל הארוך שלי לא יפריע לקטנים לתלות את שלהם. הדלתות נסגרות והבלאגן נשאר בפנים

נשמח לראות תמונה

• תודה

שוש12

משתמש פעיל
זה בדיוק מה שכדאי לך.
קיר גבס לא כדאי - יתפוס לך מקום יקר (עובי הקיר כ10 ס"מ, עובי דופן ארון כ2.5 ס"מ)
כדאי להשקיע בארון שאז את יכולה לסגור את הדלתות וכל הבלאגן נמצא בפנים... זה גם טוב לסגירת המעילים לתקופת הקיץ

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נשמע טוב מאד!!
בדיוק מה שהייתי רוצה
אשמח מאד לראות תמונה
אין לי מקום לארון ברוחב 80, נראה לך 60 זה הגיוני ולא קטן מידי? עומק אני יכולה לתת גם 40
איך תלית בדופן הפנימית מתלים?מאחורי הארון זה סה"כ דיקט והוא לא יכול לסחוב משקל כבד מידי.
לכן חשבתי ליצור איזה שהוא מסתוק שעדיין יאפשר לי להשתמש בקיר לתליית המתלים
בקיצור - תשלחי תמונה ונראה בעיינים - קונה את הרעיון שלך!!

אולי מעניין אותך גם...