דרוש מידע אין לי ממד בבית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בעיקרון זה ללא חיבור לבית,מיועד לחצר וכדו ,למי שיש דירת גן או בית כנסת או כל מבנה בקרקע אולי ניתן לחבר את זה
זה מחיר שקבלן הביא לך אחרי שראה את השטח והבין את הצרכים?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מחיר למיגונית/ חדר מוגן - ממד שמגיע מוכן קומפלט ואני אמור להכין שטח כדי להנחית אותו עליו
זהו, אז המחיר הוא לא ממש 70 אל"ש.
קודם כל בבירור לעומק הוא לא ממש קומפלט, יציקה של רצפה צריך לעשות בנפרד וחיבור לחשמל וכו' זה נפרד.
זה מוסיף בערך עוד כ-10 אל"ש
בנוסף- יש כללים איפה זה יכול לעמוד, לא תמיד זה יכול להיות בחצר עם גישה ישירה מהרחוב ואם צריך מנוף זה עוד כ20 אל"ש
ואם זה עומד נפרד לבית צריך להוסיף מבואה סגורה מבטון או דלת הדף רסיסים וזה תוספת של כ10 אל"ש, ואם זה מתחבר לבית אז גם שם צרי לעשות איזה שהוא שיפוץ.
לפי הנסיון שלי בחצי שנה האחרונה, מחיר של מיגונית כמו שאתה מדבר עליה עולה בין 80 אל"ש ל110 אל"ש.
וזה מחירים סטנדרט של ממ"ד רגיל.

חוץ מזה בכל אופציה של ממ"ד/חדר מחוזק צריך מהנדס לטיפול מול פיקוד העורף וזה בערך עוד 6-10 אל"ש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה