אימות דו שלבי בגוגל

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
לי גם נחסם בגלל נסיונות רבים מדי שלחצתי על שליחת סיסמא בהודעה קולית
אחרי תקופה של כחודש שלא נגעתי בחשבון ולא ניסיתי לפתוח נכנסתי ונפתח רגיל, עם סיסמא אחת.
וכמובן מיד ביטלתי את האימות הדו שלבי, לא חסר לי שיחסם שוב

שמחה גוראריה

משתמש חדש
מי יכול להושיע אותי, אני כיביתי את המחשב ביום ו', וכעת הוא לא נותן להיכנס בגלל שהוא דורש קוד שאינו מגיע לטל', קיבלתי במייל המקושר קוד אך הוא אינו נותן להיכנס.

למי פונים?

צריך דחוף עזרה [ואפילו בתשלום].

ווי

משתמש פעיל
אני גם לא הצלחתי להיכנס ששכחתי תסיסמא והוא לא שלח סיסמא לפל, אחרי מלא נסיונות לחצתי על נסה בדרך אחרת ביקש ממני להכניס כתובת מייל (הכנסתי סתם כתובת לא היה לי כתובת מייל לשחזור חשבון) ואחרי 48 שעות נשלח לי קישור למייל שהכנסתי והצלחתי להיכנס ב''ה
אל תתייאשו!!!!!!!

שמחה גוראריה

משתמש חדש
אני גם לא הצלחתי להיכנס ששכחתי תסיסמא והוא לא שלח סיסמא לפל, אחרי מלא נסיונות לחצתי על נסה בדרך אחרת ביקש ממני להכניס כתובת מייל (הכנסתי סתם כתובת לא היה לי כתובת מייל לשחזור חשבון) ואחרי 48 שעות נשלח לי קישור למייל שהכנסתי והצלחתי להיכנס ב''ה
אל תתייאשו!!!!

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אני נתקעתי עם זה עכשיו.

שמחה גוראריה

משתמש חדש
מה אני אמור לעשות ארי שאני רואה את זה
קישור לכניסה יישלח אל [הכתובת מייל שכתבתי שישלחו לשם קוד והם שלחו] בעוד 30 ימים.
ל-Google נדרש זמן כדי לוודא שהבקשה הזו נשלחת על ידך.
מה זאת אומרת שבעוד 30 יום ישלחו לי קישור למייל שחסום לי כעת?

ווי

משתמש פעיל
יואו 30 יום זה באמת הרבה זמן:(
לי היה אותו נוסח ב48 שעות והם באמת שלחו
ככה שלכאורה הם ישלחו...

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עשיתי שחזור וזה כנראה ביטל לי את האימות דו שלבי, אבל הייתי חייב להשיג מספר טל' עם SMS

ס.פ.ר

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הגדרתי בהגדרות שיהיה לי אימות דו שלבי
כלומר שאחרי הקשת הסיסמא, תישלח אליי הודעה עם קוד אימות
ובהגדרות יש שתי אופציות או שתישלח הודעה זו ב-SMS או שתישלח בהודעה קולית בשיחת טלפון
אני הגדרתי שתישלח אליי הודעה קולית ולא SMS
וכך היה עד לאחרונה כל פעם שנכנסתי למייל אחרי הקשת הסיסמא מופיע על המסך שגוגל מתקשרת אליי לנייד שלי לקבלת קוד אימות
ואכן היתה נשלחת אליי הודעה קולית בשיחת טלפון ממספר זה 12024558888+
מה שקרה לאחרונה שלמרות שמופיע במסך שגוגל מתקשרת אליי לנייד שלי לקבלת קוד אימות בפועל אני לא מקבל שום שיחת טלפון
כלומר שזה לא שאני אמור לקבל SMS אלא אני אמור לקבל הודעה קולית כפי שהיה עד לאחרונה וגם רשום במסך שמתקשרים אליי אבל בפועל אני לא מקבל שיחת טלפון
כלומר שיש איזושהי בעיה בשליחת הודעה קולית בשיחת טלפון בגוגל
נכון?
מה אפשר לעשות?
שחזור אני לא יכול לעשות בגלל שהם נותנים רק את האופציה של SMS לנייד
מה נשאר לעשות
למי יש פתרון?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני נכנס למייל ממחשב אחר והוא דורש אימות דו שלבי
כתוב לי - גוגל מתקשרת - ולא מקבל שום טלפון, בעבר זה עבד מצוין עכשיו משום מה זה נתקע מה ניתן לעשות ?
גם לי זה ככה לאחרונה ,אני פשוט נכנסת כמה פעמים לגוגל עד שזה מפסיק לבקש את האימות

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הגדרתי בהגדרות שיהיה לי אימות דו שלבי
כלומר שאחרי הקשת הסיסמא, תישלח אליי הודעה עם קוד אימות
ובהגדרות יש שתי אופציות או שתישלח הודעה זו ב-SMS או שתישלח בהודעה קולית בשיחת טלפון
אני הגדרתי שתישלח אליי הודעה קולית ולא SMS
וכך היה עד לאחרונה כל פעם שנכנסתי למייל אחרי הקשת הסיסמא מופיע על המסך שגוגל מתקשרת אליי לנייד שלי לקבלת קוד אימות
ואכן היתה נשלחת אליי הודעה קולית בשיחת טלפון ממספר זה 12024558888+
מה שקרה לאחרונה שלמרות שמופיע במסך שגוגל מתקשרת אליי לנייד שלי לקבלת קוד אימות בפועל אני לא מקבל שום שיחת טלפון
כלומר שזה לא שאני אמור לקבל SMS אלא אני אמור לקבל הודעה קולית כפי שהיה עד לאחרונה וגם רשום במסך שמתקשרים אליי אבל בפועל אני לא מקבל שיחת טלפון
כלומר שיש איזושהי בעיה בשליחת הודעה קולית בשיחת טלפון בגוגל
נכון?
מה אפשר לעשות?
שחזור אני לא יכול לעשות בגלל שהם נותנים רק את האופציה של SMS לנייד
מה נשאר לעשות
למי יש פתרון?
אכן כן לגוגל יש כבר תקופה בעיה עם שליחת קוד לנייד בקולי [בSMS אני לא יודע] אבל יש את אופציית "שכחת את הסיסמא" שאז אפשר לכתוב את הסיסמא האחרונה שזוכרים ואז מגיעים להחלפת סיסמא וכו' ויש את אופציית הקוד במייל שזה הדבר הכי קל אם בכ"ז לא עובד צריך לפנות לגוגל [וזה נראה לי בעיקר למנויים של גוגל]

ס.פ.ר

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אכן זה מה שעשיתי היום רק שהם כתבו לי שישלחו לי קישור לכניסה לחשבון בעוד 30 ימים
רציתי לדעת מנסיון של אחרים האם זה אכן 30 יום?
בנוסף האם כשהם שולחים לי קישור לכניסה לחשבון אני נכנס ישירות לחשבון מייל או שעדיין אצטרך עוד קוד אימות בדרך?

ס.פ.ר

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אל תתייאשו!!!
האם הקישור הכניס אותך מיד לחשבון? או היו בדרך עוד קודים?

שמחה גוראריה

משתמש חדש
אכן זה מה שעשיתי היום רק שהם כתבו לי שישלחו לי קישור לכניסה לחשבון בעוד 30 ימים
רציתי לדעת מנסיון של אחרים האם זה אכן 30 יום?
בנוסף האם כשהם שולחים לי קישור לכניסה לחשבון אני נכנס ישירות לחשבון מייל או שעדיין אצטרך עוד קוד אימות בדרך?
כשתדע בדיוק מה לעשות תעדכן אותי גם.

ביינתים אני עובד דרך האאוטלוק שעובד.

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יצא מזה למישהו פתרון מעשי?
אני עם אותה בעיה, בחשבון גוגל עם הרבה שימוש בפונקציות למפתחים.
אין מייל לשחזור סיסמא, רק טלפון כשר, ומוגדר שם אימות דו שלבי חובה.
כך שאין לי שום דרך להיכנס כבר שבועיים.
יש למישהו פתרון שהצליח?

דץ

משתמש פעיל
יש לי כרגע אותו בעיה ,
הוא לא נותן לי להיכנס, הכנסתי מס' לשיחזור, בעבר הוא חייג אליי עם קוד ,
ועכשיו כלום.....
ואפי' שלפעמים נכתב לי "גוגל מחייגת אליך כדי למסור לך קוד" הוא לא מחייג אלי,
מה עושים????
מה עשיתם?????

תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה