דרוש מידע אימהות זו שליחות, יש המלצות מנסיון לקורסים?

ט.ש.

משתמש פעיל
עשיתי קורס אצלה ולא הייתי מרוצה.
שמעתי יועצות הנקה שמדברות נגדה בחריפות גדולה.
אין לה שום הכשרה רפואית,הנקה, התפתחות , כלום
הכל אינטואיציה שלה, ויש דברים שזה בעיתי
פירוט אפשר בפרטי.
יועצת הנקה שדיברתי איתה שהתנגדה 'חריפות' לגישה שלה *ופרסמה לנשים* סיפרה לי למה, כי לא הבנתי.
אז מה היא אמרה?
מישהי שילדה תינוקת במשקל נמוך מאוד שלקחה את העצות של שרה בחלקיות (!) יחד עם המלצות של מישהו אחר כנראה (היא סיפרה דברים שלא מופיעים בשום מקום) וללא התייעצות מול שרה בצורה פרטית (מה שהייתי מצפה במקרה כזה, למרות ששרה מתייחסת גם לתינוקות קטנים. עדיין) שפכה את כל צרותיה ליועצת הנ"ל ובכל אשמה שרה...
לקח לה זמן להבין שחצי ממה שהיא מספרת לי בכלל לא נכתב בקורס ולא קשור

סיימנו את השיחה (יועצת ההנקה ואני) בחיוך והסכמה על הכל (כל הפרטים שהאישה לקחה משרה ועשתה נכון) חוץ מנקודת אי ההסכמה - היא סברה שהרבה שאיבות מעלות את כמות החלב גם בטווח הארוך ולא רק בקצר ואני אמרתי לה שלפי שרה זה לא כך. הרבה טררם בלי בסיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה