דרוש מידע אימהות זו שליחות, יש המלצות מנסיון לקורסים?

ט.ש.

משתמש פעיל
עשיתי קורס אצלה ולא הייתי מרוצה.
שמעתי יועצות הנקה שמדברות נגדה בחריפות גדולה.
אין לה שום הכשרה רפואית,הנקה, התפתחות , כלום
הכל אינטואיציה שלה, ויש דברים שזה בעיתי
פירוט אפשר בפרטי.
יועצת הנקה שדיברתי איתה שהתנגדה 'חריפות' לגישה שלה *ופרסמה לנשים* סיפרה לי למה, כי לא הבנתי.
אז מה היא אמרה?
מישהי שילדה תינוקת במשקל נמוך מאוד שלקחה את העצות של שרה בחלקיות (!) יחד עם המלצות של מישהו אחר כנראה (היא סיפרה דברים שלא מופיעים בשום מקום) וללא התייעצות מול שרה בצורה פרטית (מה שהייתי מצפה במקרה כזה, למרות ששרה מתייחסת גם לתינוקות קטנים. עדיין) שפכה את כל צרותיה ליועצת הנ"ל ובכל אשמה שרה...
לקח לה זמן להבין שחצי ממה שהיא מספרת לי בכלל לא נכתב בקורס ולא קשור

סיימנו את השיחה (יועצת ההנקה ואני) בחיוך והסכמה על הכל (כל הפרטים שהאישה לקחה משרה ועשתה נכון) חוץ מנקודת אי ההסכמה - היא סברה שהרבה שאיבות מעלות את כמות החלב גם בטווח הארוך ולא רק בקצר ואני אמרתי לה שלפי שרה זה לא כך. הרבה טררם בלי בסיס

חני קמון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יועצת הנקה שדיברתי איתה שהתנגדה 'חריפות' לגישה שלה *ופרסמה לנשים* סיפרה לי למה, כי לא הבנתי.
אז מה היא אמרה?
מישהי שילדה תינוקת במשקל נמוך מאוד שלקחה את העצות של שרה בחלקיות (!) יחד עם המלצות של מישהו אחר כנראה (היא סיפרה דברים שלא מופיעים בשום מקום) וללא התייעצות מול שרה בצורה פרטית (מה שהייתי מצפה במקרה כזה, למרות ששרה מתייחסת גם לתינוקות קטנים. עדיין) שפכה את כל צרותיה ליועצת הנ"ל ובכל אשמה שרה...
לקח לה זמן להבין שחצי ממה שהיא מספרת לי בכלל לא נכתב בקורס ולא קשור

סיימנו את השיחה (יועצת ההנקה ואני) בחיוך והסכמה על הכל (כל הפרטים שהאישה לקחה משרה ועשתה נכון) חוץ מנקודת אי ההסכמה - היא סברה שהרבה שאיבות מעלות את כמות החלב גם בטווח הארוך ולא רק בקצר ואני אמרתי לה שלפי שרה זה לא כך. הרבה טררם בלי בסיס
אשמח מאוד לדבר איתך בפרטי
קניתי את הקורס שלה ונהייתי 'משוגעת לדבר'...
בכללי, אני מאוד נהנית מהידע..
איך יכול להיות שאין לה שום הכשרה????
מאיפה הידע???
מתלבטת על שאיבות... איך אני אדע מה נכון ולמי להקשיב?

sk1203

משתמש מקצוען
מאיפה הידע???
יכול להיות מניסיון ומחקר עצמי
כמו שיש אנשים שמישהו מהמשפחה שלהם חלה בסרטן לצורך הדוגמה, ומזה הם נהיים מבינים בסרטן, וזה עדיין לא עושה אותם רופאים
ועוד כושר ניסוח וכו' יכול לצאת קורס נחמד מאוד

גם אני לצורך הדוגמה רכשתי ידע לא רלוונטי בתחומים מסוימים, ועם הכישורים הנדרשים בהחלט יתכן שהייתי רשומה כעת על כריכה של ספר או במודעה בעיתון

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
מאיפה הידע???
היא למשל אומרת ביום צום כל ה24 שעות לא להניק בכלל, שזו המלצה מוזרה מאוד

שירה עבאדי

משתמש רשום
היא למשל אומרת ביום צום כל ה24 שעות לא להניק בכלל, שזו המלצה מוזרה מאוד
בואי תדייקי.
היא ממליצה להניק כמה שפחות בצום, אם יש אופציה לתת חלב שאוב, למשל.
כדי לשמור על כוחותייך בצום, כאמא מניקה.
המלצה די הגיונית ומובנת, אגב.
את לא חייבת להסכים עם מה שהיא כותבת.
אבל הדיוק חשוב.

ט.ש.

משתמש פעיל
עשיתי קורס אצלה ולא הייתי מרוצה.
שמעתי יועצות הנקה שמדברות נגדה בחריפות גדולה.
אין לה שום הכשרה רפואית,הנקה, התפתחות , כלום
הכל אינטואיציה שלה, ויש דברים שזה בעיתי
פירוט אפשר בפרטי.
א. היא מתמקדת בד"כ 99 אחוז ב'עשה טוב'. אני לא יודעת למה יועצת הנקה אלמונית מדברת נגדה בחריפות. נשמע לי קצת מוזר. אין נזק בעזרה לגוף להתחזק וכו'
ב. במייל נשים של הקהילה שלנו שלחה יועצת הנקה מאוד מקצועית וטובה התנגדות נחרצת לאימהות זאת שליחות. פניתי אליה, בררתי מה היא אומרת. זה הסיפור: אישה ילדה פג התייעצה עם שרה איך להאכיל אותו. אני לא אכנס לפרטי הסיפור, אבל האמא של הפג שורה תחתונה שילבה בין מה ששמעה לשרה לבין דברים ששמעה מעוד מקומות והתוצאה הייתה לא טובה.
שאלתי את יועצת ההנקה מה היה לא טוב לדעתה ובררתי עם האישה. מסתבר שהביקורת של יועצת ההנקה הייתה על דברים שבכלל לא נשמעו משרה. אבל האמא הכלילה את כל המצב הגרוע כהתייעצתי עם שרה ועשיתי איקס וי זד
שורה תחתונה, אם יועצת מתנגדת, שווה בירור למה.
הדבר היחיד ששרה מתנגדת אליו בכל מכל ועד כמה שאני יודעת שונה הוא שאיבות כדי להגביר חלב (ולא כאמא עובדת שצריכה לשאוב בעבודה) ולי הספיק שראיתי את ההשפעה החיובית על עצמי (היא אומרת שלטווח הקצר מגביר ולטווח הארוך מחליש) כשדיברתי עם היועצת שהתנגדה וסיפרתי לה על הגישה היא חשבה שהכל חיובי וטוב חוץ מזה.
בהצלחה

ט.ש.

משתמש פעיל
א. היא מתמקדת בד"כ 99 אחוז ב'עשה טוב'. אני לא יודעת למה יועצת הנקה אלמונית מדברת נגדה בחריפות. נשמע לי קצת מוזר. אין נזק בעזרה לגוף להתחזק וכו'
ב. במייל נשים של הקהילה שלנו שלחה יועצת הנקה מאוד מקצועית וטובה התנגדות נחרצת לאימהות זאת שליחות. פניתי אליה, בררתי מה היא אומרת. זה הסיפור: אישה ילדה פג התייעצה עם שרה איך להאכיל אותו. אני לא אכנס לפרטי הסיפור, אבל האמא של הפג שורה תחתונה שילבה בין מה ששמעה לשרה לבין דברים ששמעה מעוד מקומות והתוצאה הייתה לא טובה.
שאלתי את יועצת ההנקה מה היה לא טוב לדעתה ובררתי עם האישה. מסתבר שהביקורת של יועצת ההנקה הייתה על דברים שבכלל לא נשמעו משרה. אבל האמא הכלילה את כל המצב הגרוע כהתייעצתי עם שרה ועשיתי איקס וי זד
הדבר היחיד ששרה מתנגדת אליו בכל מכל ועד כמה שאני יודעת שונה הוא שאיבות כדי להגביר חלב (ולא כאמא עובדת שצריכה לשאוב בעבודה) ולי הספיק שראיתי את ההשפעה החיובית על עצמי (היא אומרת שלטווח הקצר מגביר ולטווח הארוך מחליש) כשדיברתי עם היועצת שהתנגדה וסיפרתי לה על הגישה היא חשבה שהכל חיובי וטוב חוץ מזה.
בהצלחה
אוך עכשיו ראיתי שכבר סיפרתי את הסיפור הזה מזמן כאן ושכחתי. פתאום קראתי הודעה עם סיפור מאוד דומה ואז גיליתי שזאת אני שכתבתי:)

ט.ש.

משתמש פעיל
מאיפה הידע???
אני באמת לא יודעת, אבל הוא עובד ומאוד הגיוני. זה מה שמרגיע אותי (ד"א כשסיפרתי לאמא שלי על כל מיני דברים היא אמרה לי - ברור! מה לא ידעת את זה? הדור הקודם ידע הרבה דברים ממה שהיא אומרת)

חני קמון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בהצלחה
אז זה כן טוב לשאוב?
איך אפשר להוכיח את זה לטווח הארוך?

חני קמון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תקחי מה שטוב לך מהקורס.
למה את צריכה הוכחות..
אם מתאים לך, תשאבי מנות רזרביות...
לי התאים מנות ספייר במקפיא והיה לי ’בנק חלב’ לעת הצורך...
צודקת
רק שאני לא רוצה לפגוע לטווח הארוך..

ט.ש.

משתמש פעיל
אז זה כן טוב לשאוב?
איך אפשר להוכיח את זה לטווח הארוך?
זה לא טוב
אם אין ברירה וחוזרים לעבודה היא מדריכה איך לשאוב בצורה הטובה ביותר. יועצות הנקה אחרות אומרות שכדאי לשאוב כדי להגביר חלב. היא אומרת להשאיר את המשאבה בעבודה

חני קמון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה לא טוב
אם אין ברירה וחוזרים לעבודה היא מדריכה איך לשאוב בצורה הטובה ביותר. יועצות הנקה אחרות אומרות שכדאי לשאוב כדי להגביר חלב. היא אומרת להשאיר את המשאבה בעבודה
תודה להשם איפה שאני גרה יש 10 חודשים חל"ד...

סתםם

משתמש צעיר
אני עכשיו מסימת את הקורס שלה ממליצה מאד
מענין אותי מאיפה הבאתם את זה שאין לה הכשרה
אולי לא תעודה רשמית אבל היא קראה ה-מ-ו-ן חומר
היא מסבירה מידי ברור כל מצב ושלב בהתפתחות התינוק כך שזה מוזר לומר שזה רק מגידול ילדים
אני אישית הרגשתי שיש לי בטחון הרבה יותר בהתנהלות בהנקה ואיך להתנהג בכל מצב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה