שיתוף - לביקורת אילו דם קר היה קומיקס

מצב
הנושא נעול.

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פחות פזיז, יותר מחושב.
כן, אבל זה בקטע של אופי ולא גיל.
ולמה כתבתי קצת שובב - כי הוא יותר קליל. ביחס לאייל.

אבל אני לא בקיאה, אז מפנה את המקום לאלה שגרסו את הסדרה ישר והפוך.

(אם כבר סדרה, למה לא לסמן איזה מספר זה בסדרה? אפילו שכל ספר עומד בפני עצמו. מקשה עלי, או שגורם לי להרגיש שרק קוראים שמחזיקים ראש ומצפים לספר הבא מיד כשהקודם יצא מוזמנים לקרוא)

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אייל אמור להיות בן 37 בערך, אם ככה, אלי אמור להיות באותו גיל, אולי יותר קטן ממנו בשנתיים מקסימום.
אלי בן שלושים ושלוש. צעיר מאייל בארבע שנים. (לפי מגן אנושי.)

לדעתי לאלי יש מבנה גוף אתלטי, גובה ממוצע וברק שובב. הוא מצטייר לי יותר צעיר מאייל.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מבנה גוף? סגנון פרצוף? יש מישהו שמזכיר לכם אותו?
כרגע אני מדמיינת קצת גוץ, קיר כזה. פנים חביבות. רושם מבוגר. הולך?
מבנה גוף אתלטי ושרירי (בכל זאת סוכן ביון) קצת מפוזר כזה ולא מקפיד על סדר וניקיון (זו התכונה שלו שיונה ספיר משתדלת לכתוב כמעט בכל ספר החל ממבוקש
ודני היקה הפדנט תמיד מעיר לו (אגב לידע כללי- במבוקש מצויין שדני דתי ובנצי קובע איתו פגישה דווקא במסעדה כשרה בגלל זה).
הבגדים של אלי צריכים להיות פחות עדכניים ובסטייל כי הוא לא מבין בזה, וכמובן עיניים ירוקות וגוון עור שזוף,

אייל בעצמו בן 30+ ואלי צעיר ממנו בכמה שנים בודדות
אז הוא באזור ה30+- לא?
אייל היה המפקד של אלי בשייטת כך שאלי קטן ממנו

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מבנה גוף אתלטי ושרירי
תודה! מידע מדויק להפליא. רק בנקודה זו - כדאי שאבהיר מראש, אני פשוט לא הולכת לצייר סופרמנים. יש כל מיני מבני גוף, בעלי יכולות פיזיים שימושיים. אדם נמוך ורחב למשל, בהחלט יכול להיות יעיל, אם מדובר בברוט-פורס. (אני בטוחה שיש גם סוכני ביון שכנראה יותר מדברים מכל דבר אחר. אבל לא אלי. חלילה. כמובן.)

ifatrosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

לדעתי לאלי יש מבנה גוף אתלטי, גובה ממוצע וברק שובב. הוא מצטייר לי יותר צעיר מאייל.
גם אני מצטרפת להנ"ל.
אולי תציירי אותם ביחד על הספה בבית של אייל?
(היה בסוף אחד הספרים, שהם יושבים בבית של אייל מול חלון גדול שמשקיף לחצר)

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
גם אני מצטרפת להנ"ל.
אולי תציירי אותם ביחד על הספה בבית של אייל?
(היה בסוף אחד הספרים, שהם יושבים בבית של אייל מול חלון גדול שמשקיף לחצר)
בסוף שתול נדמה לי

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ציירתי את זה פעם, אני מניחה שהימני יכול להיות אלי. תגידו לי איך הייתם משפרים אותו, שיתאים יותר לתמונה שיש לכם בראש? (תרגישו חופשיים לבקר גם את אייל)
1662999693321.png

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ציור שמספר סיפור.

הימני, מתאים לאלי, רק צריך תווי פנים ברורים יותר.
אגב, לא נראה לי שלאייל יש משקפיים? והעיניים שלו צריכות להיות עזות מבט. (בציור הוא נראה אברך משי).
אכן! אין לו משקפיים, זה צויר בזמנו בשביל בדיחה מסוימת :sneaky:

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גוון עור שזוף,
אני הבנתי שזה כשהוא חוזר ממשימה בארצות מסויימות... אייל העיר לו על זה באחד הספרים האחרונים (יש מצב אפילו בקטעים אלו בדם קר כשהוא מגייס אותו למשימה, לא בדקתי...) וזכור לי שכתוב איפשהו בספרים הראשונים דווקא בהיר אבל יש שם סתירות (או שככה אני הבנתי), מה שכן אם הוא שזוף כשהוא חוזר ממשימה כנראה שזה לא הגוון הרגיל.
לא יודעת אם זה קריטי אבל לי זכור שהיה כתוב שם בפירוש שהוא בן שלושים וחמש! (קטן בשנתיים מיובל...)

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא יודעת אם זה קריטי אבל לי זכור שהיה כתוב שם בפירוש שהוא בן שלושים וחמש! (קטן בשנתיים מיובל...)
כתוב בפרוש שיובל בן שלושים וחמש ואלי בן שלושים ושלוש.
תבדקי שוב.
(סתם ככה, בנושא של הגילים, יש הרבה סתירות, כי גם בלוחמי הצללים כתוב שאלי בן שלושים ושלוש :sneaky:)
אני הבנתי שזה כשהוא חוזר ממשימה בארצות מסויימות... אייל העיר לו על זה באחד הספרים האחרונים (יש מצב אפילו בקטעים אלו בדם קר כשהוא מגייס אותו למשימה, לא בדקתי...) וזכור לי שכתוב איפשהו בספרים הראשונים דווקא בהיר אבל יש שם סתירות (או שככה אני הבנתי), מה שכן אם הוא שזוף כשהוא חוזר ממשימה כנראה שזה לא הגוון הרגיל.
באויב באדמת ידיד באמת כתוב שלאניל יש עור בהיר יחסית
אבל בדם קר, ראשיד אומר לאייל על אלי "השחרחר הכהה ההוא שנראה כמו הסגן שלך..."

כנראה שבכמה שנים שעברו הוא השתזף... ;)

הגיבן (ת)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
תבדקי שוב.
(סתם ככה, בנושא של הגילים, יש הרבה סתירות, כי גם בלוחמי הצללים כתוב שאלי בן שלושים ושלוש :sneaky:)

באויב באדמת ידיד באמת כתוב שלאניל יש עור בהיר יחסית

אלי כהה זה רעיון מצוין! אולי נוסיף לו זקן מקורזל, אחרי הכל מסתנן. (ויאפיר רק בזקן כפשרה ביניכם)

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זהו, שיש בסדרה כמה תיאורים על גוון העור שלו שסותרים זה את זה.
אבל אני כמעט בטוחה שבדם קר בחלק של הסיפור שבו מתמקדים פה אייל שם לב לגוון העור הכהה של אלי ושאל אותו מאיפה הוא חזר (לא זוכרת איזו מדינה ערבית עם סימן שאלה אחריה)....
בכל מקרה פה הוא כהה, ועכשיו שמתי לב שהקטע שהזכרת קרה אח"כ אז זה מסתדר...

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

בדם קר בחלק של הסיפור שבו מתמקדים פה אייל שם לב לגוון העור הכהה של אלי ושאל אותו מאיפה הוא חזר (לא זוכרת איזו מדינה ערבית עם סימן שאלה אחריה)....
בכל מקרה פה הוא כהה, ועכשיו שמתי לב שהקטע שהזכרת קרה אח"כ אז זה מסתדר...
(אז בדם קר הוא כהה- שזוף ואם הגיבן(ת) תעשה קומיקס שלו/ ציור שקרה קודם הנקודה הזו תועיל...)
תבדקי שוב.
נכון, יובל הוא זה שבן שלושים וחמש... אולי באמת בגלל שבלוחמי הצללים כתוב שהוא בן שלושים ושלוש היה לי יותר הגיוני לחשוב כך...

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה