מאפים איך משתמשים בתבנית סיליקון להכנת כדורים

קוראת ויוצרת

משתמש פעיל
לא הספקתי לצלם
אבל ממש מתוק, כמו כדור שוקולד משורטט רק שזה עוגה, ובתבנית שלי מוטבע פרח אז גם על העוגה זה נראה...ממש מתוק.חלק השארתי בלי ציפוי כדי שיראו יפה את הפרח.
אגב,
הרעיון של הפרח למטה הוא כדי שהכדורים יעמדו יפה...

מעצבי על

משתמש פעיל
אוההו תודה בדיוק גם אני רכשתי את התבנית ואחרי שקיבלתי ראיתי שכנראה אצטרך לשאול מישהיא שכבר ניסתה ....
תודה לכן

מעצבי על

משתמש פעיל
יש מישהיא שעשתה משהוא מוצלח ויצא לה באמת כמו צורת התבנית והמקל נשאר לה לה בשלמות ויכולה לשלוח מתכון ותמונה יעזור לי מאד
(פשוט עשיתי עם טורט כמו שכתבו פה וממש לא תפח באפיה גם לצד השני ונהיה רק כחצי עיגול )

תודה רבה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה