מידע שימושי איך מרזים דחוף!

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
בהחלט צודקת!!!!
זה הזמן להתחיל את השינוי כדי להגיע לפסח ברוגע להמשיך לרדת ( כן זה קיים !)
מנסיון אישי ממליצה על קלין 9 !
9 ימים , יפגש עם פסח - אבל אפשרי לחלוטין להמשיך במהלך החג ,
נותן ריסטרט לגוף -עזרה בשינוי הרגלים ופעילות גופנית ,
פני אלי באישי -0504112499

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בהחלט צודקת!!!!
זה הזמן להתחיל את השינוי כדי להגיע לפסח ברוגע להמשיך לרדת ( כן זה קיים !)
מנסיון אישי ממליצה על קלין 9 !
9 ימים , יפגש עם פסח - אבל אפשרי לחלוטין להמשיך במהלך החג ,
נותן ריסטרט לגוף -עזרה בשינוי הרגלים ופעילות גופנית ,
פני אלי באישי -0504112499
אפשר קצת פירוש לא באישי?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני היחידה שמרזה בפסח?
אוכלת כל היום סלטים חיים וחלבונים..
למה לייאש ככה?
לדעתי פסח זה הזמן הטוב להרגלים טובים בלי מדיי פחמימות!
כמוני.
קבוע כל שנה.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ראיתי שכתבו פה כמה פעמים על הרבלייף.
ואני חושבת שמקומי להזהיר פה את האנשים.

תבדקו טוב טוב טוב לפני שאתם ניגשים לזה.
והכי טוב, תכתבו בגוגל הרבלייף ביקורת, הרבלייף פרמידה כו'.
תבינו מזה שאתם רוצים.

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ומה קורה בערב פסח, גם מרזים כי אין זמן לאכול?
האמת שכן אבל לא כ"כ משמעותי כמו בפסח :sne:
ניסן זה החודש שלי לאיתחול מחדש של המערכת :)

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
אסביר קצת יותר ,
כולנו יודעים שצריך לאכל בריא ולא שטויות וכו....אבל כאשר מגיע עת נסיון -קצת מאתגר....
ומצד שני תהליך ירידה ארוך של חצי שנה ואולי נראה תוצאות -לא כ"כ מגרה...
ולכן תהליך קלין 9 - 9 ימים של ניקוי , אפשר לעמוד בזה !
נותן תחושת הצלחה ,סיפוק ובעיקר רצון להמשיך בתהליך ( ולא דיאטה העיקר לסיים ולחזור למתוקים ..)
אגב ההתחדשות של כל הבריאה - באביב זה גם התחדשות של מערכות הגוף שלנו .
וכמו שאמרתי התהליך מורכב מ: אכילה נכונה בימים אלו , קבלה של כל תוספי תזונה שהגוף זקוק להם ,
יחד עם דימון מודרך המלמד את הגוף שירקות זה דבר טעים ושוקולד פחות -מה שעוזר להשאר בתהליך ולא להתעצבן ולחזור לכל המשקל הקודם + תוספות....
לסיכום -זה תהליך שמבצע ריסטרט לגוף , מחזיר את מערכת העיכול לתפקוד תקין ולאחריו תמשיך לאכל בריא וטוב ותמשיך לרדת ,
חד משמעי מדובר על שינוי הרגלי אכילה בצורה נעימה וטובה ,וירידה נכונה וטובה במשקל(ובעיקר בהקפים..)
אני בצעתי את התהליך לפני שנה -מאד נהנתי (רידה במשקל הקפים ותחושה קלילה ונוחה )
וכעת מלווה אחרים בתהליך .
בהצלחה לכולם!

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אסביר קצת יותר ,
כולנו יודעים שצריך לאכל בריא ולא שטויות וכו....אבל כאשר מגיע עת נסיון -קצת מאתגר....
ומצד שני תהליך ירידה ארוך של חצי שנה ואולי נראה תוצאות -לא כ"כ מגרה...
ולכן תהליך קלין 9 - 9 ימים של ניקוי , אפשר לעמוד בזה !
נותן תחושת הצלחה ,סיפוק ובעיקר רצון להמשיך בתהליך ( ולא דיאטה העיקר לסיים ולחזור למתוקים ..)
אגב ההתחדשות של כל הבריאה - באביב זה גם התחדשות של מערכות הגוף שלנו .
וכמו שאמרתי התהליך מורכב מ: אכילה נכונה בימים אלו , קבלה של כל תוספי תזונה שהגוף זקוק להם ,
יחד עם דימון מודרך המלמד את הגוף שירקות זה דבר טעים ושוקולד פחות -מה שעוזר להשאר בתהליך ולא להתעצבן ולחזור לכל המשקל הקודם + תוספות....
לסיכום -זה תהליך שמבצע ריסטרט לגוף , מחזיר את מערכת העיכול לתפקוד תקין ולאחריו תמשיך לאכל בריא וטוב ותמשיך לרדת ,
חד משמעי מדובר על שינוי הרגלי אכילה בצורה נעימה וטובה ,וירידה נכונה וטובה במשקל(ובעיקר בהקפים..)
אני בצעתי את התהליך לפני שנה -מאד נהנתי (רידה במשקל הקפים ותחושה קלילה ונוחה )
וכעת מלווה אחרים בתהליך .
בהצלחה לכולם!
גם זה כמו כל דיאטה, אני מכירה אנשים שעשו את זה חלק לא ירדו בכלל, וחלק ירדו יפה מאד ואח"כ עלו את הכל בחזרה

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
לא .
זה עצירה -ניקוי של כל המערכות .
המערכות כעת עובדות טוב כמו תינוק..... ואוטומטי לא צוברות לכלוך .
כמובן כמו הבית שמנקים לפסח את יכולה ללכלך כל השנה ופעם בשנה לעשות נקיון מאסיבי או לשמור כל השנה .
אבל מי שבצע את התהליך - הגוף שלו כעת נקי!
אין את כל הפסולת שצבר במשך השנים.....

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
בתור אחד שעשה ניתוח הצרת קיבה לפני 8 שנים, ועד היום שומר על משקל נמוך, (בעצם אני בדיאטה מתמשכת כ6 וחצי שנים, מאז שהשפעת הניתוח פחתה, ולי נשאר לעבוד....)
אני יכול לומר כמה דברים:
דבר ראשון: שמן ורזה, זה הרבה מאוד בראש, בנ"א רזה מטבעו, שלא נפגש בחייו עם הצורך לסתום את הפה, לא יוכל בחיים להבין, מה האוכל נותן לשמן מבחינה רגשית ונפשית, הוא לא יוכל להבין את התחושה שיש לבנ"א שמן שנמצא בדיאטה, כאילו הוא בודד בכלוב סגור ומסוגר... (כן, עד היום יש לי את התחושות האלו, רק למדתי להתמודד איתם נכון מבחינתי), ולכן לעמוד בצד, ולתת עצות (והכי כואב לבוא בטענות וטרוניות) זה פשוט פתטי ומגוכך, ועל זה אמרו חז"ל 'אל תדון את האדם עד שתגיע למקומו'. אחרי שאמרתי את כל ההקדמה הארוכה הזאת, אני יכול לומר את מסקנותיי.

א. ההתמודוות היא התמודדות ככל ההתמודדויות בחיים, לפעמים מצליחים, לפעמים נופלים, אסור בשום פנים ואופן להלקות את עצמך ולהפוך את הדיאטה לסיוט, אחרת זה באמת יהפוך לסיוט, ולמה שבנ"א יבחר מרצונו החופשי בסיוט.

ב. בנ"א צריך ללמוד את עצמו, את גופו ונפשו, בצורה פתוחה וכנה, לדעת מה הם הדברים שחונקים אותו, איפה הוא יכול לשחרר קצת, ואיפה הוא יכול להמשיך לדהור, מנסיוני האישי, (וראיתי כמה וכמה אנשים במהלך השנים שהתחילו דיאטה בקול תרועה רמה, וסיימו אותה בקול ענות חלושה, במקרה הטוב:) ), האנשים שחנק את עצמם עד הקצה, ולא ידעו לשחרר כשהנפש צריכה, גם אם הם הורידו עשרות ק"ג! בסוף הם נשברו, וחזרו לעצמם.

ג. צריך להשתדל ככל האפשר לסגל מערכת שפויה של ארוחות מסודות (לא להשתגע עם הכנות וכו', כי זה לא תופס לתקופה ארוכה), משביעות מחד, ונכונות תזונתית מאידך.

ד. דיאטה הגיונית היא כזו, שיכולה להתמזג בקלות עם סדר היום הנורמלית של הבנ"א, בלי עריכת טקסים, והשקעת זמן ארוך סביבי האוכל, אחרת זה לא מחזיק זמן, (וגם הראש לא מפסיק לחשוב על האוכל הנכסף...)

ה. בקשר לפעילות גופנית, מומלץ מאוד לעשות את זה על הדרך מה שנקרא, ללכת לעבודה\כולל צד אחד או יותר ברגל, ולא לבנות ע"ז שאחרי יום עמוס ומפרך, יהיה לך את הכוחות לצאת מהבית במיוחד בשביל לעשות הליכה, (אני רואה את זה בבין הזמנים, ששם אני לא עושה את ההליכה על הדרך, כמה זה קשה (ולפעמים אני נכנע...) לצאת מהבית רק בשביל הליכה, מה גם שבד"כ דוחים את זה לסוף היום, וסוף היום בבין הזמנים הוא ממש מאוחר..)

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
נכון,
לכן צריך את העזרה הראשונית - של התהליך .
יש לך את הסיפוק והחויה של "הצלחה " וקל להמשיך .
חלק מהתהליך זה שינוי הרגלים -וברגע שהמוח שלך מאותת לך ששוקולד זה לא טוב -לא מגרה אותך לאכל ואתה לא מרגיש"קדוש מעונה " ,
לגבי פעילות גופנית - חובה לקבוע זמן -כמו מכון כושר וכו שיש לנו " מחייב "
וחד משמעי -זה עבודה לבצע שינוי הרגלים!
אבל אחרי שאתה בפנים -הרבה יותר קל
בהצלחה!

secret

משתמש סופר מקצוען
ראיתי שכתבו פה כמה פעמים על הרבלייף.
ואני חושבת שמקומי להזהיר פה את האנשים.

תבדקו טוב טוב טוב לפני שאתם ניגשים לזה.
והכי טוב, תכתבו בגוגל הרבלייף ביקורת, הרבלייף פרמידה כו'.
תבינו מזה שאתם רוצים.
תוכלי לפרט קצת?
מעבר לזה שמדובר בפירמידה והרבה כסף על המוצרים, משהו נוסף בעייתי שם?

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
היי ,
אני לא יודעת מה זה הרבלייף
אבל יודעת מה הפרמטרים לבדוק פירמידה ישנם 10 כללים
אפרט קצת
1. פירמידה -כל אדם שרוצה מוצר מצטרף לחברה -ז"א אין לקוח בפועל -כולם משווקים
2. פירמידה מחזיקה מעמד חצי שנה עד 5 שנים ( במקרים רחוקים עד 10 )
3. יש לבדוק האם המוצר עצמו הוא ממש מוצר או רק רעיון אינטרנטי

נראה לי שזה מספיק לבדוק כל חברה האם היא פירמידה או לא
בהצלחה!

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תוכלי לפרט קצת?
מעבר לזה שמדובר בפירמידה והרבה כסף על המוצרים, משהו נוסף בעייתי שם?
אין לי מושג. לא מכירה מקרוב בכלל.
אבל תחפשי בגוגל דברים כמו תופעות לוואי, תביעות->
תוצאות ראשונות לתביעות הרבלייף -
בחירה שלכם אם להמר על בריאות.
1649676359315.png

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אין לי מושג. לא מכירה מקרוב בכלל.
אבל תחפשי בגוגל דברים כמו תופעות לוואי, תביעות->
תוצאות ראשונות לתביעות הרבלייף -
בחירה שלכם אם להמר על בריאות.
צפה בקובץ המצורף 1101167
אז כנראה שצדקתי!
אני אשמח לשמוע מה זה!
תקשיבי, זכור לי שדודה שלי עשתה איזושהי דיאטה והייתה מאושפזת בגינה.
נראה לי שזו הדיאטה הנ"ל, אבל אני בכלל לא בטוחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה