שאלה איך לעצב בית תומך ניקיון וסדר?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שואב אבק רצפתי בצוקל של המטבח-גן עדן לעצלנים ששונאים לאסוף אשפה בסוף הטאטוא
מה זה המוצר הזה? נשמע חלום!!! בחיים לא שמעתי עליו.

מקרר אינטגרלי,מקפיא אינטגרלי-וחסל סדר הזזת מקרר לצורך נקיון"שוטף" ,הרבה יותר אסטתי בעין במראה הכללי של הנגרות במטבח
לאחרונה שמעתי שמוצרים אלו פחות איכותיים ביחס לאחיהם הבלתי אינטגרליים. האמנם?

אינטרפוצים מחולקים לכמה שיותר יציאות3*3
ואני הקטנה טרם הצלחתי להבין עד הסוף מה זה אינטרפוץ בכלל. על כן אשמח להסבר מהן תועלותיו על פני הברזים הרגילים והנראים לי לגמרי יעילים.

אסלות בלי מדף מעל עם קו אפס עד התקרה
למה? זה מהמם אבל איפה יניחו מטהר אוויר למשל או מפיץ ריח? לא יותר נוח כשיש שם מדף גלוי?

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מה עושים עם כל המטענים והכבלים?
זורקים לפח וקונים חדש :)

הדבר הכי יעיל אצלי זה מפצל שקעים שיש עליו גם חיבור USB שמה שם חוטים וזה לא זז משם. כל הרוצה יטעין שם

אפשר מראש להתקין שקע כזה ואפשר להתקין עליו מדף או מגרה (יש גם פלסטיק...לא ניסיתי.. )

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה המוצר הזה? נשמע חלום!!! בחיים לא שמעתי עליו.

לאחרונה שמעתי שמוצרים אלו פחות איכותיים ביחס לאחיהם הבלתי אינטגרליים. האמנם?

ואני הקטנה טרם הצלחתי להבין עד הסוף מה זה אינטרפוץ בכלל. על כן אשמח להסבר מהן תועלותיו על פני הברזים הרגילים והנראים לי לגמרי יעילים.

למה? זה מהמם אבל איפה יניחו מטהר אוויר למשל או מפיץ ריח? לא יותר נוח כשיש שם מדף גלוי?

לגבי מקררים אינטגרליים-אם זה מוצר פשוט של בקו אז ברור שפחות איכותי
מקרר אינטגרלי מחברות איכותיות כמו סמג וליבהר /מילה -זו מתנה שכל עקרת בית היתה מאחלת לעצמה

להסביר מה זה אינטרפוץ על רגל אחת זה קצת מורכב
בכמה מילים-אינטרפוץ בשונה מברז רגיל זהו ברז שכל ההכנות שלו בתוך הקיר לעומת ברז פרח שכל ההכנות שלו חיצוניות על הקיר
התועלת המרכזית היא פרקטיקה-הפעלה של כל יציאת מים בנפרד(בלי בורר מצבים)
וכמובן על הדרך רוווח משמעותי ביותר של אסתטיקה
הסתייגויות-אם אינטרפוץ אז רק 3 דרך בנפרד לכל יציאה בלי בורר מצבים
אם אינטרפוץ אז רק חברה איכותית

לגבי אסלה קו אפס-אם את רוצה מקום להנחת חפצים תמיד אפשר להוסיף נישה שקועה בעיבוי של הקו אפס
אני פחות מחבבת מקומות להנחת חפצים בשירותים-כמה שיותר קווים חלקים ונקיים=כמה שפחות מקומות צוברי לכלוך כמו שרצית.
מפיץ ריח סמוי אוטומטי יעשה את העבודה גם בלי לראות את המקור שלו/אפשר להניח על אדן הכיור אם ישנו ואם זה לא חלל שכולל רק שירותים אלא גם חדר רחצה

nc

משתמש סופר מקצוען
אינטרפוצים מחולקים לכמה שיותר יציאות3*3
אינטרפוצים לברזים קיריים(הרבה יותר אסטתי מניל+ברז פרח)

אסלות בלי מדף מעל עם קו אפס עד התקרה
העלות של תיקונים שוטפים של הנ"ל היא הרבה יותר יקרה מעלות ברזים וניאגרות שאינן בקו אפס
והתיקונים הרבה יותר מורכבים לביצוע

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
העלות של תיקונים שוטפים של הנ"ל היא הרבה יותר יקרה מעלות ברזים וניאגרות שאינן בקו אפס
והתיקונים הרבה יותר מורכבים לביצוע
ולכן סייגתי שרק חברה איכותית+התקנה של אינסטלטור מומחה
מערכות גרמניות איכותיות לא נדרשות לתיקון גם שנים רבות(מנסיון)

The gardeners

משתמש פעיל
לגבי מקררים אינטגרליים-אם זה מוצר פשוט של בקו אז ברור שפחות איכותי
האינטגרלים למיניהם לא מאוד מגבילים?
עברו 10 שנים ונשבר המקרר?
אז מה?
אפשר לקנות רק את אותו דגם? (שכבר לא קיים במלאי)
לשבור את הראש לחפש דגם אחר שזהה על המילימטר במידות?
איך עושים את זה?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האינטגרלים למיניהם לא מאוד מגבילים?
עברו 10 שנים ונשבר המקרר?
אז מה?
אפשר לקנות רק את אותו דגם? (שכבר לא קיים במלאי)
לשבור את הראש לחפש דגם אחר שזהה על המילימטר במידות?
איך עושים את זה?
בכל החברות יש מידות קבועות למקררים אינטגרליים(רוחב 60/70 לכל יחידה ומרכיבים מיקס לפי הצורך לדוג' :
70 מקרר+70מקרר+60 מקפיא)
זה מידות אוניברסליות-הרבה יותר פשוט ממידות שרירותיות של נישה בנגרות שהוכנה למקרר סייד ביי סייד של שארפ לצורך הדוגמה
וכשברבות השנים הוא התקלקל צריך למצא מקרר במידות תואמות-באינטגרלי אין את הבעיה הזו כי המידות אוניברסליות
שנית מקרר אינטגרלי איכותי אמור להחזיק לפחות 20 שנה ויותר

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בכל החברות יש מידות קבועות למקררים אינטגרליים(רוחב 60/70 לכל יחידה ומרכיבים מיקס לפי הצורך לדוג' :
70 מקרר+70מקרר+60 מקפיא)
זה מידות אוניברסליות-הרבה יותר פשוט ממידות שרירותיות של נישה בנגרות שהוכנה למקרר סייד ביי סייד של שארפ לצורך הדוגמה
וכשברבות השנים הוא התקלקל צריך למצא מקרר במידות תואמות-באינטגרלי אין את הבעיה הזו כי המידות אוניברסליות
שנית מקרר אינטגרלי איכותי אמור להחזיק לפחות 20 שנה ויותר
מה עומק של מקרר כזה?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שואב אבק רצפתי בצוקל של המטבח-גן עדן לעצלנים ששונאים לאסוף אשפה בסוף הטאטוא
בהנחה שאני נכנסת להגדרה המחמיאה הזו...
יש לך נסיון עם חברה מסוימת?
והאם זה אוסף רק פירורים קטנים ואבק? או גם חתיכות בגודל של דגני בוקר ובייגלאך?
יש לי מקום אחד שעוד לא שמנו סוקל קבוע ואני מתחילה להתרגש :cool:

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משהו שווה שביקשתי שיבנו לי בעת ששיפצנו: במות לארונות.
הסיוט שלי מארונות עם רווח בינם לבין הרצפה, שגרם לכל המה ומה להידחף לי שם.
ובמיוחד מתחת למכונת הכביסה, כל הטיקטים, תלתלי אבק, גרביים בודדות, פקקים, עפרונות, פתקים ומה לא.

בכל מקום שיכולתי להכין במה - עשיתי זאת.
בחדר השירות, מתחת למכונות הכביסה וארון השירות
וארון המעילים גם עומד על במה
ובחדרים שהיה ברור איפה יעמוד הארון ואין שום סיבה לגיוון או לתזוזות - גם.
זה בעצם במה שמרוצפת כמו הבית, ויש לה פנלים.
שווה ממש.
שוטפים את החדר ברגע.

עריכה: שימו לב לגובה הארון + גובה הבמה. היו מתואמים.

זה!!!
חלום, כשהאדריכלית נתנה את הרעיון הסתפקנו, היום אני נהנית בכל פעם.
למכונת הכביסה וכו' במרפסת שרות עשינו הגבהה כבר לפני הריצוף- הגבהה במלט, וזה פשוט חלום,
גם כך המרפסת קטנה, ואין צורך לגרוף מים ואבק ולכלוך מתחת למכונה- שווה ממש!!!!!
ארון מעילים סגרתי עם פנלים כמו בריצוף, ארון ספרים גבס- סיומת פנלים, אין כמו זה!
מומלץ בחום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה