איך להוריד מיוטיוב ללא תוכנה ובקלות

שירהפ

משתמש מקצוען
אם הסירטון עצמו פתוח באתרוג, אז כמעט שלא יתכן שאין דרך להוריד, כי כמו שאפשר לצפות באותו דרך אפשר להוריד, צריך רק להשתמש עם התוכנה המתאימה...

מצטרפת גם לבקשה, מי יודע איך אפשר להוריד סרטון שפתוח באתרוג?

ב.פ

משתמש צעיר
סליחה שאני נכנס באמצע משהו אבל עד שאני מצליח לשאול משהו פה אז אני שואל איך אני יכול לפתוח אשקול לבד
תודה רבה

אורי כדורי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סליחה שאני נכנס באמצע משהו אבל עד שאני מצליח לשאול משהו פה אז אני שואל איך אני יכול לפתוח אשקול לבד
תודה רבה
אתה לא יכול לפתוח בכל מקום
אבל איפה שאפשר (איש את רעהו לדוגמא) כתוב למעלה בצד שמאל פרסם נושא חדש

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
אשמח להסבר איך להוריד עם התכנה
כי אני מעדיף לא לנחש;)

תעתיק את הכתובת של הסרטון [לחצן ימני בעכבר על הסרטון העתק כתובת, או אם זה בשורת החיפוש בגגול מספיק העתק כתובת קישור, לא תמיד].

ואז תדביק את זה לתיבה הריקה למעלה

תלחץ על Add
ואז על החץ למטה [השחור לבן]
ותראה בטבלה למטה שהתהליך מתחיל ואחוזי ההתקדמות
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה