דגים איך להוציא את טעם הים מדגי מושט

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בזמן האחרון אחרי שאני משרה מעט בלימון אני מטגנת אותם מעט עם השמן והירקות ואין להם טעם . לא יודעת אם יש קשר בין המקרים.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
טוב אז זה לא טעם של הים כי לדגי ים אין טעם של ביוב וזה העניין הבריכות של המושט שנמצאים בסין הם אקווריום של ביוב ואחר כך הדג עובר תהליך כימי לפני האריזה כך שבגדול אני ממליץ להימנע ממושט
דגים יכולים לחיות בביוב?

יודי יהודה

משתמש פעיל

סטילינג

משתמש רשום
בדג סלמון, אני משרה איזה חצי שעה בקצת חומץ ומלח, ואח"כ שוטפת טוב במים, ולא נשאר טעם של ים

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טוב אז זה לא טעם של הים כי לדגי ים אין טעם של ביוב וזה העניין הבריכות של המושט שנמצאים בסין הם אקווריום של ביוב ואחר כך הדג עובר תהליך כימי לפני האריזה כך שבגדול אני ממליץ להימנע ממושט
צודק!!!! יש להבחין בין דגים קפואים שמגיעים מבריכות גידול בסין וכדו׳ שהערך התזונתי שלהם נמוך עד לא קיים והם מגודלים בתנאים סניטריים נמוכים לבין דגים טריים שהיום ניתן לקנות ולדעת בדיוק מהיכן הם מגיעים, יש תוצרת הארץ וקפריסין ויש סלמון מנורבגיה ומפרו (ההבדל בין הנורבגי לפרואני הבדל שמים וארץ).
רוב הדגים הנמכרים בסופר אינם דגי ים, רובם דגי בריכות ומקצתם גדלים בחוות גידול בים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה