דרוש מידע איך אני עושה ווידיאו מעצמי?...

לא מאוחר

משתמש מקצוען
אני רוצה למסור איזו שיחה ולשלוח אותה לכמה מכרים.
יש לי מצלמת אינטרנט, שאני מפעיל בג'ימייל שנקרא שם MEET, איך אני יכול לעשות שמירה להסרטה שאני עושה כדי שאוכל להעביר?
מקווה שהובנתי
תודה

saryk

משתמש מקצוען
יש לווינדוס אפליקציה - חפשו ב"התחל/START" את המילה CAMERA ושם יש אפשרות לצלם ויש אפשרות להסריט.

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
יש המון דרכים
ישנה תוכנה חינמית ופשוטה להתקנה ותפעול [בעברית]
שנקראת OBS
שזו למעשה תוכנה שמעלים בה סטרימינג, אבל יש שם אפשרות להקלטה
אתה יכול לבחור את הרקע, לבחור את המקור שמע.
וזו אחת התוכנות הכי טובות לצילום אישי, ופשוטה מאד לתפעול.

אני משתמש איתה המון. [להרבה דברים]

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הבורות אבל אין לי מושג מה זה
פתוח בנטפרי?
במייל של גוגל, יש אפשרות לווידאו
כמובן שפתוח בנטפרי [לא יודע האם בכל המסלולים, אבל אם יש אפשרות לצ'אט במייל, אז פתוח]

1698571719801.png

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני רוצה למסור איזו שיחה ולשלוח אותה לכמה מכרים.
יש לי מצלמת אינטרנט, שאני מפעיל בג'ימייל שנקרא שם MEET, איך אני יכול לעשות שמירה להסרטה שאני עושה כדי שאוכל להעביר?
מקווה שהובנתי
תודה
רק במנוי פרימיום בגוגל אפשר להקליט במיט
1698572666790.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה