מידע שימושי איחורי האוטובוסים

RL אראל

משתמש רשום
השבוע חיכיתי בתחנה לאוטובוס,שהיה אמור להגיע לי תוך 2 דקות,
מספר דקות לאחר מכן, אני מגלה שהאוטובוס "יצא מתחנת המוצא בשעה...."
וזה אומר לחכות עוד כרבע שעה אחרי ההמתנה הזו, אחרי 20 דקות, הוא עדין
"יצא מתחנת המוצא בעוד פחות מדקה",במשך 7 דקות, הוא היה צריך לצאת בעוד פחות מדקה......
וזה לא הפעם הראשונה!!! במיוחד בלוחות שבתחנה,היה כתוב לי פעם שהאוטובוס מגיע בעוד דקה, לאחר 2 דקות המתנה זה התחלף ל12 דקות!!
והאיחורים האלה יכולים להיות לפעמים משמעותיים מאוד!
האם מישהו יודע איך אני יכולה להגיש על זה תלונה? והאם גם לך קרה פעם כזה מקרה (אמרו לי פעם שצריך כמה שיותר מקרים לזה..)

ששונית

משתמש מקצוען
קורה בלי סוף.
באמת מעניין אותי לדעת איך זה עובד.
הקל קו (או הלוח בתחנה) מדווח על "בעוד חמש דקות" "בעוד דקה" בעוד פחות מדקה" ופתאום "יצא מתחנת המוצא..." או "בעוד שבע עשרה דקות".
לאן הקו המדווח התאדה? איך בדיוק זה עובד??

RL אראל

משתמש רשום
קורה בלי סוף.
הקל קו (או הלוח בתחנה) מדווח על "בעוד חמש דקות" "בעוד דקה" בעוד פחות מדקה" ופתאום "יצא מתחנת המוצא..." או "בעוד שבע עשרה דקות".
זה באמת מענין,
כי הרבה פעמים זה באמת צודק וה"דקה" "חמש דקות" וה"פחות מדקה" באמת מגיע פחות או יותר בזמן,
אבל כמו שאמרתי כבר---הרבה פעמים גם לא....

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
קורה בלי סוף.
דבר ראשון למדתי להתקשר לקלקו - ותמיד מקשיבה לשמוע איפה הקו נמצא(בשלוחה 8)
כבר למדתי לא להתייחס לכמה דקות שהוא אומר
אלא אך ורק לפי המיקום שלו

בנוסף האוטובוסים כמו 401 כשהם חברה קבלנית הם לא מסונכרנים בכלל
הוא בכלל לא יודע איפה הוא נמצא, כל הזמן אומר שהוא ליד תחנה מרכזית
ואז פתאום הוא מגיע

shani123

משתמש מקצוען
קורה המון,, ומייאש

היום הייתי "פחות מדקה" וקפץ ל17 דקות...
ואחרי 2 דקות הגיע...

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
קורה המון,, ומייאש

היום הייתי "פחות מדקה" וקפץ ל17 דקות...
ואחרי 2 דקות הגיע...
היה לי שבוע שלם שידעתי שהוא אומר שהוא כבר עבר את התחנה
וגיליתי שהוא פשוט מסוכרנן כמה מטרים קדימה, יש גם כאלו מקרים
פשוט כשהיה בתחנה שלי הוא אמר כאילו הוא שתי תחנות לפני וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה