התייעצות איזו קופת חולים עדיף? - פתח תקווה

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
גרים בפתח תקווה?
באיזו קופת חולים אתם? ממליצים? או ממליצים שלא?
מבחינת שירות, אדיבות, שעות מענה, זמינות התורים לרופא משפחה ורופאים מקצועיים (נשים, אף אוזן גרון, עור), שירותי מזכירות, פריסת הסניפים וכו'.

שלמה סופר

משתמש רשום
גרים בפתח תקווה?
באיזו קופת חולים אתם? ממליצים? או ממליצים שלא?
מבחינת שירות, אדיבות, שעות מענה, זמינות התורים לרופא משפחה ורופאים מקצועיים (נשים, אף אוזן גרון, עור), שירותי מזכירות, פריסת הסניפים וכו'.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
למה צריך מנהלת קשרי קהילה בשביל לעבור קופה?
אפשר לעשות את זה בכמה קליקים באתר של ביטוח לאומי.
אני רוצה המלצות מאנשים שגרים בפתח תקווה. לא המלצות על מנהלות קשרי לקוחות.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני במאוחדת, מרוצה
אשתי והילדים בכללית - מרוצים

בגדול הייתי ממליץ לך על כללית, יכול להיות מועיל בשילוב בית החולים בילינסון ששייך לכללית (אם כי גם אני קיבלתי שם שרות (שיניים) בלי בעיה

שלמה סופר

משתמש רשום
למה צריך מנהלת קשרי קהילה בשביל לעבור קופה?
אפשר לעשות את זה בכמה קליקים באתר של ביטוח לאומי.
אני רוצה המלצות מאנשים שגרים בפתח תקווה. לא המלצות על מנהלות קשרי לקוחות.
נכון. אבל אם אתה רוצה מישהו שיעזור לך בקיצור תורים, לסדר ענינים וכו' וכו' עדיף לעבור דרך איש קשר, וזה כמו להזמין טיסה לאוסטרליה שאשפר להקליק לבד, אבל ביסומו של יום אם יש לך סוכן באותו מחיר - או פחות וודאי שעדיף על ידי הסוכן, מכאן ההמלצה שלי, כנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה