דרוש מידע איזה תפריט אתם עושים לשבע ברכות?

זיסהלה

משתמש מקצוען
מעניין לשמוע גיבונים של מנות פתיחה ושל תוספות,
אשמח לשמוע רעיונות גם פשוטים וגם מקוריים.
(כמובן לא של שבת שבע ברכות אלא ביום חול)
תודה מראש!

אלי7:)

משתמש מקצוען
חלבי/בשרי/פרוה?
בשרי ממליצה לך מאד על ההשראה והמתכונים המגרים של @חנה חיה באשכול הזה https://www.prog.co.il/threads/תפריט-לסעודה-בשרית.879529/#post-12279284
אנחנו עשינו חלבי בחורף:
פתיחה: קונוס עם ירקות ובצק פריך ממולא גבינת שמנת על הצלחת + לחמניות וסלטים (התמונה לפני שהכל היה על השולחן)
מרק חלבי (אם אני זוכרת נכון היה מרק כתום)
מנה עיקרית: דג סלמון, אורז ברינג ומעליו תפזורת גרעינים, שעועית ירוקה מוקפצת ותפו"א מיני (היה גם פשטידה - מיותר!)
קינוח: עוגת גבינה ומיני מגנום
הכל בהגשה אישית - כ 40 אנשים
1686219947138.png
צפה בקובץ המצורף 1394421צפה בקובץ המצורף 1394420צפה בקובץ המצורף 1394422

קבצים מצורפים

• IMG_0218.JPG
    5.9 MB · צפיות: 169
  • IMG_0215.JPG
    4.8 MB · צפיות: 145
  • IMG_0199.JPG
    5.1 MB · צפיות: 138

זיסהלה

משתמש מקצוען
חלבי/בשרי/פרוה?
בשרי ממליצה לך מאד על ההשראה והמתכונים המגרים של @חנה חיה באשכול הזה https://www.prog.co.il/threads/תפריט-לסעודה-בשרית.879529/#post-12279284
אנחנו עשינו חלבי בחורף:
פתיחה: קונוס עם ירקות ובצק פריך ממולא גבינת שמנת על הצלחת + לחמניות וסלטים (התמונה לפני שהכל היה על השולחן)
מרק חלבי (אם אני זוכרת נכון היה מרק כתום)
מנה עיקרית: דג סלמון, אורז ברינג ומעליו תפזורת גרעינים, שעועית ירוקה מוקפצת ותפו"א מיני (היה גם פשטידה - מיותר!)
קינוח: עוגת גבינה ומיני מגנום
הכל בהגשה אישית - כ 40 אנשים
צפה בקובץ המצורף 1394415צפה בקובץ המצורף 1394421צפה בקובץ המצורף 1394420צפה בקובץ המצורף 1394422
מחפשת בשרי,
תודה!

חיות הקודש

משתמש צעיר
לפני שבוע עשינו שבע ברכות,
לחמניות+סלטים
סלמון\בורקס
שניצל\עוף
גלידה
וזהו!!!
ואם תשאלו? זה ממש היה טעים והשביע!
ותזכרו להודיע למוזמנים, מוקדם. כי אצלנו הזמינו אחד, והוא אמר שהיה בדיוק באמצע ארוחת ערב!

נערך לאחרונה ב:

Y.L

משתמש צעיר
היי, אני הייתי בשבע ברכות בקונספט של "על האש" הביאו חברה / אנשים שעושים את זה בתשלום,

אח"כ בשבע ברכות שלי חיקו את הקונספט רק שהכינו בעצמם ולא שכרו אנשים לזה,
יכולה להגיד שבתור החתן והכלה זה היה משהו שונה, אחר, ולא האוכל שהגישו לנו כל יום,
המנות שהיו (מקווה שאני זוכרת הכל):
על השולחן היה סלטים כמו טחינה, חומוס, עגבניות, חמוצים, סחוג, חציל קלוי עם טחינה, ירקות כבושים. היה גם לפאות פיתות ובגטים.
מנת ראשונה היתה פיתה ערייס.
מנה שניה היתה פרגיות, שיפודים, נקנקיות לילדים, כנפיים וכו, ציפס ומגשי אנטי פסטי,
אני לא ממש זוכרת מה עוד היה כי היו כמויות של אוכל....
אבל יכולה להגיד לך שהיה טעים ומושלם.

השבע ברכות היה בערב פסח כך שהם קנו הכל ועשו במקום, ולמנה אחרונה קנו כל מיני סוגי ארטיקים כמו לה פרוטה, אבטיח, גומיגם וכו'.

בהצלחה

פ.נ

משתמש מקצוען
אשמח ליותר פרטים
זה שולחן שמורכב מהמון תפריטיםאני יתן לך דוגמא:
שניצל בחליות אישיות
לחמניות המבורגר
חצאי פיתות במילוי פלאפל חם בליווי סלט
עראייס
שווארמה
טורטיות עוף קראנץ'
• סיגרים מרוקאים
• טבעות בצל
• משולשי פסטלים תפו"א
* צ'יפס
* סיגרים מרוקאיים בשר
* פסטלים תפו"א
* כדורי פלאפל
* כדורי קובות במילוי בשר
* ציפס בטטה
* אגרול ירקות
* כדורי פירה

מטבלים:
חומוס / מטבוחה /טחינה / קטשופ / מיונז / צ'ילי / עמבה / חריף.

מגוון ירקות טריים חתוכים בעיצוב על השולחן:
חסה / גמבות בצבעים / קולורבי / מלפפונים / עגבניות שרי /
רצועות גזר/ פטרוזיליה / בצל סגול / זיתים בצבעים / מלפפון חמוץ/ שיפקה /לימון /תירס גמדי / רצועות גזר ועוד…
שמים את כל זה שלוחן....

אלי7:)

משתמש מקצוען
יי, אני הייתי בשבע ברכות בקונספט של "על האש" הביאו חברה / אנשים שעושים את זה בתשלום,

אח"כ בשבע ברכות שלי חיקו את הקונספט רק שהכינו בעצמם ולא שכרו אנשים לזה,
יכולה להגיד שבתור החתן והכלה זה היה משהו שונה, אחר, ולא האוכל שהגישו לנו כל יום,
המנות שהיו (מקווה שאני זוכרת הכל):
על השולחן היה סלטים כמו טחינה, חומוס, עגבניות, חמוצים, סחוג, חציל קלוי עם טחינה, ירקות כבושים. היה גם לפאות פיתות ובגטים.
מנת ראשונה היתה פיתה ערייס.
מנה שניה היתה פרגיות, שיפודים, נקנקיות לילדים, כנפיים וכו, ציפס ומגשי אנטי פסטי,
אני לא ממש זוכרת מה עוד היה כי היו כמויות של אוכל....
אבל יכולה להגיד לך שהיה טעים ומושלם.

השבע ברכות היה בערב פסח כך שהם קנו הכל ועשו במקום, ולמנה אחרונה קנו כל מיני סוגי ארטיקים כמו לה פרוטה, אבטיח, גומיגם וכו'.

בהצלחה
מהמם! עשינו ביום נישואין של ההורים שלי - היה על האש בסגנון מכובד ומהמם (הייתי מעלה גם תמונות של האוכל אבל כל התמונות יחד עם אנשים)
1686242998033.png

1686243045273.png

אפשר לעשות שולחן שוק
ממש בא לי לעשות פעם (בפינטרסט יש השראות מדהימות) מעניין מתי יצא לי...

קבצים מצורפים

• 1686243119917.png
    1686243119917.png
    1 MB · צפיות: 42

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היי, אני הייתי בשבע ברכות בקונספט של "על האש" הביאו חברה / אנשים שעושים את זה בתשלום,

אח"כ בשבע ברכות שלי חיקו את הקונספט רק שהכינו בעצמם ולא שכרו אנשים לזה
איפה עשו זאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה