תוספות שיפור מתכון של פשטידה לשבע ברכות

אני אני

משתמש פעיל

ראיתי מתכון של פשטידת תפוחי אדמה וכרובית, אני רוצה לשדרג אותה לפשטידות אישיות כתוספת ליד הבשר בשבע ברכות. וכן איזה כמויות אני צריכה לשבע ברכות של 40 איש? אשמח לעוד רעיונות של פשטידות אישיות או תוספות מענינות.​

מתכון לפשטידת תפוחי אדמה וכרובית פרווה​

מחפשים מתכון לפשטידה מוצלחת? קבלו מתכון קל וטעים לפשטידת תפוחי אדמה וכרובית, המתאימה במיוחד כתוספת לסעודה שלישית​

מירב מלכה | מתכונים29.12.2023 | 13:00

d87c2cfe0a845b351352.jpg
פשטידת תפוחי אדמה וכרובית פרווה | צילום: מירב מלכה
מתכון לפשטידת תפוחי אדמה וכרובית פרווה / מירב מלכה

המצרכים לפשטידת תפוחי אדמה וכרובית פרווה:

• 2 תפוחי אדמה פרוסים לפרוסות דקות.
  • 1/2 כרובית מפורקת לפרחים קטנים
  • 2 כפות קמח
  • 2 ביצים
  • 1.5 כפות מלח
  • 1 כפית פלפל שחור טחון
  • 1 כפית פלפל שחור גרוס

אופן ההכנה לפשטידת תפוחי אדמה וכרובית פרווה:

1. בתחתית התבנית מניחים את פרוסות תפוחי האדמה
  2. בקערה, מכניסים את יתר המצרכים ומערבבים הייטב לאיחוד
  3. שופכים את התערובת מעל פרוסות התפוחי האדמה שבתבנית
  4. מכניסים לתנור שחומם מראש על 180° ואופים במשך 35 דקות או עד להשחמה.
בהצלחה רבה ובתאבון
בחדרי חרדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה