עזרה איזה קופ"ח הכי משתלמת להחזרי הריון ולידה?

shani123

משתמש מקצוען
יעזור לי אם אעבור קופה לאחר 4 ילדים? נצלתי את כל הסל כבר...
עונה לך ולאחרות
הזכאות היא עד 2000 ש"ח החזר ללידה * 4 לידות
אי אפשר לשמור עודפים ללידה הבאה...

אפשר לנצל 4 פעמים בכל קופה ,
מה שאומר שאת יכולה לעבור קופה אחרי 4 לידות ויש לך זכאות חדשה מהקופה החדשה ל4 לידות נוספות

או שאת יכולה גם לעבור קופה קצת אחרי הלידה - בהריון + דולה לנצל את ה2000 ש"ח החזרים מקופה X ואחרי המעבר לנצל את ה2000 ש"ח החזרים מקופה Y. אני מכירה כאלו שגם הספיקו לעבור 3 קופות בלידה ...

אין שום מצווה, או יתרון בלהשאיר את הכסף בקופה , או לנסות לשמור אותו ללידות הבאות
כל הביטוח הזה יכול להשתנות ביום אחד... (כמו שפעם היה 8000 כללי ואז הוגבל ל2000 ללידה)

מוטי שרון

משתמש רשום
וואו זה לא ידעתי חתיכת פצצה זרקת פה, רק אם יורשה לי לשאול איזה הגיון יש שמאוחדת לדו' יתנו לי החזר של 1500 ש"ח על דולה ואז שאני יעבור ללאומית אקבל החזר נוסף של 1500 ש"ח על אותה לידה

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי יודעת מה המירב שניתן להוציא ממכבי שלי על בית החלמה?
זה רק דרך הסל הריון או שיש החזרים נוספים?
ועל מה ניתן לקבל החזר?
אני הבנתי שאפשר לנצל 3 מהבסיס (278 ש"ח ליום)
ועוד 3 ממכבי שלי( 431 ש"ח ליום)
סה"כ לקבל החזר ע"ס 2150 ללידה

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

shani123

משתמש מקצוען
וואו זה לא ידעתי חתיכת פצצה זרקת פה, רק אם יורשה לי לשאול איזה הגיון יש שמאוחדת לדו' יתנו לי החזר של 1500 ש"ח על דולה ואז שאני יעבור ללאומית אקבל החזר נוסף של 1500 ש"ח על אותה לידה
אם תעברו קופה בתקופה שלאחר הלידה,
תוכלו לממש את הזכויות של אחרי הלידה - מהקופה החדשה (התעמלות אחרי לידה, יעוץ הנקה וכ'ו)
אבל לא תוכלו לממש שם את הזכויות של לפני לידה - כגון בדיקות, הכנה ללידה, ודולה.

מצקת

משתמש פעיל
אם אח"כ אני חוזרת לקופה הראשונה,
אני זכאית שוב ל2000 ש"ח?

נעמה 26

משתמש פעיל
אני רואה שאת מתמצאת בעסק
השאלה שלי עם לא ניצלתי את הסל בלידה הנוכחית(ז"א השתמשתי מחוץ לסל בהבראה)
האם הסל ישמר לי ללידה הבאה-האם הסל זה 4 לידות רצופות או שאפשר לנצל את הסל מלידה רביעית(אחרי שנגמרת הזכאות הבסיסית)
אין דבר כזה לשמור מלידה ללידה
מה שניצלת הרווחת....

מירא דכיא

משתמש פעיל
אם אני עוברת עכשיו לקופה אחרת, הזכויות נשמרות לי או שאני שוב צריכה לחכות חצי שנה של המתנה כדי להיות בביטוח המשלים?

מצקת

משתמש פעיל
זה אומר שגם ה"חובות"?
שאם עזבתי את הקופה לאחר שניצלתי את כל הסל לידה,
כשאחזור אליה לא אהיה זכאית לכלום?

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
רק קחו בחשבון- מי שלוקחת בונג'סטה בתחילת ההריון, יש פערים עצומים במחירים של זה בין הקופות השונות!
במכבי שלי הכי יקר!!
יכול להיות מאד משמעותי למי שלוקחת יותר מאחד ביום ולתקופה ארוכה,
לפעמים שווה לעבור קופה בגלל זה, כי מחיר הבונג'סטה עולה יותר מכל ה"רווחים" מסל הריון ולידה.
אותי זה ממש מקומם שמכבי שלי הוא הביטוח המשלים היקר ביותר ועדיין בתרופה שהיא כ"כ בסיסית היום ההשתתפות של הקופה היא הכי קטנה מבין שאר הביטוחים המשלימים,
אני כבר פניתי אליהם עם בקשה, מאמינה שלחץ חזק מהציבור יכול להשפיע...

מצקת

משתמש פעיל
תהיי זכאית בלידות הבאות
(אלא אם ניצלת את כל ה8000 ש"ח בזמנו)
ניצלתי את כל ה8000 לפני 5 שנים כשיכלו לנצל הכל בלידה אחת.
אח"כ עברתי קופה.
אם אני חוזרת לקופה הראשונה אני לא זכאית לכלום?

ONE1

משתמש מקצוען
באיזה קופ"ח אפשר לנצל הבראה עד חצי שנה מהסל לידה?

arye izerwerk

משתמש פעיל
אני לוקחת קלקסן שעולה לי כמה מאות שקלים כל חודש ולא מוכנים לאשר לי החזר,
ספציפית על קלקסן אני יודע שבלאומית זהב משלמים משהו כמו 200 ש"ח לחודש ל-30 זריקות (15 קופסאות) של 80 מ"ג.
אני יודע שזריקות של 60 יקרות בפער מכל מינון אחר, (משהו כמו 250-300 לקופסה בלי כיסוי של הקופה).

מוטי שרון

משתמש רשום
קצת קשה להספיק לנצל גם בקופה החדשה, מכיון שישנם 6 מועדים בשנה למעבר בין קופות החולים וגם המעבר הוא חודש וחצי לאחר תום תקופת הבקשה לדוגמא מי שנרשמה למעבר ב15 לינואר היא תהיה חברה בקופה החדשה רק ב1 למארס ואז היא צריכה לקוות שעדין לא יעברו לה חודשיים מהלידה כי במקרה שעברו היא לא תוכל לקבל מהקופה החדשה החזרים על בית החלמה ולעבור 3 קופות בכלל נשמע מופקע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה