עזרה איזה קופ"ח הכי משתלמת להחזרי הריון ולידה?

מצקת

משתמש פעיל
אני מחפשת שם של מישהו שעובד עם קשרי לקוחות של הקופה ויוכל לעזור לי לעבור קופה ולתת מידע למה אני זכאית.

לארג'

משתמש מקצוען
מה ההטבות במאוחדת שיא לסל לידה נכון לעכשיו? לא הבנתי מהאתר שלהם
אם מישהו יוכל לתמצת כאן תודה

אבי ברגר

משתמש רשום
עונה לך ולאחרות
הזכאות היא עד 2000 ש"ח החזר ללידה * 4 לידות
אי אפשר לשמור עודפים ללידה הבאה...

אפשר לנצל 4 פעמים בכל קופה ,
מה שאומר שאת יכולה לעבור קופה אחרי 4 לידות ויש לך זכאות חדשה מהקופה החדשה ל4 לידות נוספות

או שאת יכולה גם לעבור קופה קצת אחרי הלידה - בהריון + דולה לנצל את ה2000 ש"ח החזרים מקופה X ואחרי המעבר לנצל את ה2000 ש"ח החזרים מקופה Y. אני מכירה כאלו שגם הספיקו לעבור 3 קופות בלידה ...

אין שום מצווה, או יתרון בלהשאיר את הכסף בקופה , או לנסות לשמור אותו ללידות הבאות
כל הביטוח הזה יכול להשתנות ביום אחד... (כמו שפעם היה 8000 כללי ואז הוגבל ל2000 ללידה)
זה מידע וודאי?
אשתי הייתה במאוחדת בזמן הלידה, ועברה לכללית אחרי הלידה, ועכשיו כללית לא נותנים לה החזר על השירותים של הלידה, כי הם טוענים שזה היה לפני ההצטרפות לכללית.
וגם לגבי ה-4 לידות בנפרד בכל קופה, זה בוודאות? בטוח שזה לא 4 לידות לכל הקופות ביחד?
תודה רבה.

עונה לך ולאחרות
הזכאות היא עד 2000 ש"ח החזר ללידה * 4 לידות
אי אפשר לשמור עודפים ללידה הבאה...

אפשר לנצל 4 פעמים בכל קופה ,
מה שאומר שאת יכולה לעבור קופה אחרי 4 לידות ויש לך זכאות חדשה מהקופה החדשה ל4 לידות נוספות

או שאת יכולה גם לעבור קופה קצת אחרי הלידה - בהריון + דולה לנצל את ה2000 ש"ח החזרים מקופה X ואחרי המעבר לנצל את ה2000 ש"ח החזרים מקופה Y. אני מכירה כאלו שגם הספיקו לעבור 3 קופות בלידה ...

אין שום מצווה, או יתרון בלהשאיר את הכסף בקופה , או לנסות לשמור אותו ללידות הבאות
כל הביטוח הזה יכול להשתנות ביום אחד... (כמו שפעם היה 8000 כללי ואז הוגבל ל2000 ללידה)
אשמח לדעת באיזה קופה כן צ=מומלץ לאחת שלוקחת בונגסטה (2)
כללית שווה?
(רוצים עכשיו לעבור)

shani123

משתמש מקצוען
זה מידע וודאי?
אשתי הייתה במאוחדת בזמן הלידה, ועברה לכללית אחרי הלידה, ועכשיו כללית לא נותנים לה החזר על השירותים של הלידה, כי הם טוענים שזה היה לפני ההצטרפות לכללית.
וגם לגבי ה-4 לידות בנפרד בכל קופה, זה בוודאות? בטוח שזה לא 4 לידות לכל הקופות ביחד?
תודה רבה.
שרותים שלפני הלידה - תוכלו לקבל החזר רק בקופה שבה הייתם עד הלידה.
שרותים שלאחר הלידה - תוכלו לקבל רק בקופה שהייתם בה לאחר הלידה.

ברור שאי אפשר לדרוש החזר מהקופה על דולה, אם נכנסתם לקופה חודשיים אחרי הלידה...

אבי ברגר

משתמש רשום
שרותים שלפני הלידה - תוכלו לקבל החזר רק בקופה שבה הייתם עד הלידה.
שרותים שלאחר הלידה - תוכלו לקבל רק בקופה שהייתם בה לאחר הלידה.

ברור שאי אפשר לדרוש החזר מהקופה על דולה, אם נכנסתם לקופה חודשיים אחרי הלידה...
כתבת שיש כאלו שעברו אפילו 3 קופות בלידה אחת וקיבלו 2,000₪ בכל פעם אם ככה איך זה הגיוני?

shani123

משתמש מקצוען
כתבת שיש כאלו שעברו אפילו 3 קופות בלידה אחת וקיבלו 2,000₪ בכל פעם אם ככה איך זה הגיוני?
לא ניסיתי ואין לי מידע אמיתי (רק שמועות)
אבל בכל קופה הביאו חשבוניות עדכניות ומתאימות
לדוג' אפשר ללכת כמה פעמים ליעוץ תזונה, פעילות גופנית וכו'

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחת לפני הלידה, אחת מיד אחרי הלידה, ואחת אחרי 3 חודשים... הסל לידה הוא עד חצי שנה מהלידה...
(נו תעזבו... זה רק מי ש"עובד" על זה חזק... ולא שמעתי על זה מכלי ראשון)
זה ממש לעבוד....
הסכום המעודכן שנשאר ליולדת מתעדכן בקופה שעברו לשם.

יעל שטרן

משתמש רשום
אחת לפני הלידה, אחת מיד אחרי הלידה, ואחת אחרי 3 חודשים... הסל לידה הוא עד חצי שנה מהלידה...
(נו תעזבו... זה רק מי ש"עובד" על זה חזק... ולא שמעתי על זה מכלי ראשון)
אני עברתי מיד אחרי הלידה ממכבי לכללית ומשניהם קיבלתי סל לידה מלא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה