דרוש מידע איזה משפט אמרו לך פעם ולא שכחת אותו עד היום?

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משפט עוצמתי ששמעתי פעם באיזה דרשה:
''בית של תורה - זה בית שהקב''ה יכול להסתובב בו ללא כל בעיה (צניעות, טכנולוגיה, שלום וכו וכו)''
בית של תורה- זה שהתורה מרגישה בו בבית.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בית של תורה- זה שהתורה מרגישה בו בבית.
בית של תורה= בית שהמפתחות נמצאות בידיים של התורה.
אגב, זה גם מחזק את האמירה שיכול להיות אבא אברך והבית הוא לא בית של תורה, ובית שהאבא עובד, ולא בעבודה תורנית, אבל הבית בית של תורה

יהודית מביתר

משתמש פעיל
בית של תורה= בית שהמפתחות נמצאות בידיים של התורה.
אגב, זה גם מחזק את האמירה שיכול להיות אבא אברך והבית הוא לא בית של תורה, ובית שהאבא עובד, ולא בעבודה תורנית, אבל הבית בית של תורה
משפט יפה. ובעיקר נכון ואמיתי. התוספת גם היא יפה ונכונה!

נמבר וואן

משתמש פעיל
משפט של הרס וההפך מדרך התורה
מה עם כל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן? ועוד כמו זה
זה גם משפט שליווה אותי הרבה שנים ולקח לי זמן להבין עד כמה זה לא נכון

הייתי אומרת יש הזדמנות שניה לרושם ראשוני אך זה דורש עבודה
נראה שהכותב לא הבין את המשפט לאשורו
ל"רושם הראשוני" אין ולא תהיה שום הזדמנות נוספת
חד משמעי!!
אין במשפט הזה לא גאונות ולא חידוש אלא רק תשומת לב

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה