עזרה איזה מקצועות יש בעבודה עם ילדים?

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בלתק
מורה
גננת
מטפלת
מטפלת ריגשית לילדים
מפעילת חוגים
עבודה בעזר מציון עם ילדים מיוחדים
בייביסיטר

שוקלד בלונדי

משתמש מקצוען
אם אני אוהבת ילדים בקטע שאני אוהבת לאהוב אותם ואני טובה בלתת חום ואהבה והקשבה לילדים איזה מקצוע יתאים לי?

reish

משתמש מקצוען
אם אני אוהבת ילדים בקטע שאני אוהבת לאהוב אותם ואני טובה בלתת חום ואהבה והקשבה לילדים איזה מקצוע יתאים לי?
אם את רוצה להתחיל לעבוד - בואי למוסדות חנ"מ. יש מחסור בסייעות ותוכלי להתחיל מיד, במיוחד במעונות ובגני תקשורת. זה המקום הכי קסום בעיני ומתאים מאד לתיאור שכתבת.
אם את רוצה ללמוד אפשר מסלולים כמו גננות, גננות חנ"מ, או לימודים ארוכים ומורכבים יותר כמו קלינאית תקשורת וריפוי בעיסוק.

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
אף פעם לא מאוחר זה דבר ראשון
דבר שני יש לימודים שהם יותר קלילים כל התרפיות למינם (אומנות מוזיקה וכד)
ואם יש לך רצון ויכולות תלכי ללימודים היותר רצינים (קלינאית, מרפאה ,אחיות)
מה שכן שימי לב שרוב המכללות כבר סגרו רישום

שוקלד בלונדי

משתמש מקצוען
אני מאוד אוהבת אומנות וגם ילדים למשל עכשיו אני עובדת כסייעת בגן ואני אוהבת את כל הילדים ובפרט את אלה הפחות מצליחים מבחינה לימודית או חברתית ואני אוהבת מאוד לעזור להם ולאהוב אותם חינוך מיוחד-תסמונת או אוטיזם וכאלה לא מתאים לי אני מתלבטת בין טיפול רגשי לילדים או תרפיה באומנות
מה אתם ממליצים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה