איזה מצלמה מומלץ לקנות?

• פותח הנושא M.B.G
  • פורסם בתאריך

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאוד מתלבטת איזה מצלמה לקנות לצילום ילדיי וצילומי משפחה
וכן הסרטות של מסיבות הילדים .
nikon\cenown
הייתה לי מצלמה של ניקון ביתית דגם ישן והתמונות שלה ברמה מאוד גבוהה הם חדות והצבע שלהם מאוד חי כמו במציאות לעומת זאת הוידיאו של ניקון מאותה המצלמה היה באיכות גרועה.
יצא לי לצלם גם עם מצלמה של כנון והוידיאו באיכות טובה אך התמונות שלהם ממש לא
יפות ולא חדות לעומת ניקון .
אשמח לקבל את חוות דעתכם מה אתם הייתם ממליצים בתור אנשים שמתעסקים בתחום הצילום. איזו מצלמה ואיזה דגם ומה טווח המחירים

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא משווים חברות אלא דגמים.
"היתה לי קנון והתמונות לא יפות" או "היה לי ניקון והצבע חי" הם משפטים חסרי משמעת.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את טווח המחירים את צריכה לקבוע
יש מאות דגמים בשוק, את לא מצפה לסקירה מקיפה...
צמצמי את ההיצע לקריטוריונים שלך (למשל דרך זאפ, לפי מחיר, גודל, סוג סוללה וכד׳)
וכשתגיעי ל2-3 דגמים סופיים - תשאלי פה מי מהם עדיף.

(ויש המון אשכולות כאלה כאן בפורום, מומלץ לעבור עליהם)

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה