דרוש מידע איזה מדפסת אתם ממליצים?

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק
אשמח להמלצה על מדפסת ג"כ
חשוב לי שיהיה שחור לבן, צבעוני וסורק (פקס פחות חשוב) העניין הוא שאני לא רוצה לקנות ביקר מידי כי זה לא לעבודה או משהו (כשאני צריכה לעבודה אני מדפיסה במקומות יותר רציניים) מצד שני אני כן פרפקציוניסטית במידה מסויימת שיהיו צבעים טובים! כי אני מבינה בעניין

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
מחפשת גם לקנות מדפסת
חשוב לי-
חסכונית
לייזר
צבעונית
מהירה
סורק- יתרון
דוצ- יתרון

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
@ctrl-p קונטרול פי
אשמח לעזרתכם
צריכה בדחיפות מדפסת צבעונית דו"צ אלחוטית להדפסה של כ80 דף לחודש, עדיף תפריט בעברית, לא מיליון אופציות, משהו טוב וקליט, לא מידי גדולה, עם מגירה וסריקה, לא יודעת אם עדיף לייזר או לא - אשמח לעצתכם כמובן, רצוי שיהיה אפשרות לדיו תואם.
חשוב מאוד מכשיר שכשנגמר הטונר הצבעוני, הש"ל עדיין עובד ולא הכל מושבת.
לא הצלחתי להבין באשכול, אתם מוכרים מדפסות? א"כ יש משלוח?

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי
אשמח לעזרתכם
צריכה בדחיפות מדפסת צבעונית דו"צ אלחוטית להדפסה של כ80 דף לחודש, עדיף תפריט בעברית, לא מיליון אופציות, משהו טוב וקליט, לא מידי גדולה, עם מגירה וסריקה, לא יודעת אם עדיף לייזר או לא - אשמח לעצתכם כמובן, רצוי שיהיה אפשרות לדיו תואם.
חשוב מאוד מכשיר שכשנגמר הטונר הצבעוני, הש"ל עדיין עובד ולא הכל מושבת.
לא הצלחתי להבין באשכול, אתם מוכרים מדפסות? א"כ יש משלוח?
a039503320 בגימייל

רחל דוויק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@ctrl-p קונטרול פי אני גם רוצה להתיעץ - היה לי מדפסת ליזר של HP 426 FDN ויש חלק פנימי שזז ולא יודעת אפה בידיוק צריך להיות . לדעתי אין טיפול לזה
אים אני רוצה לקנות חדש מה מומלץ מדפיסים בערך 400 דפים לחודש
- הדפסה מאירה
-אלחוטי WIFI
-סורק
-דיו ,תואם אים יש וכמה זה עולה וכמה דפים אפשר להדפיס
תודה רבה על העצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה