איזה כרטיס אשראי הכי משתלם?

שרהק

משתמש רשום
שלום וברכה,
אנחנו מסוג האנשים שמחזירים כרטיס אשראי אחד לכל אחד.
יודעת שיש כאילו שעושים כרטיסים מקבלים זיכויים ומבטלים וכו׳... לא בנויים לזה.
איזה כרטיס אשראי הכי משתלם להחזיק? למי יש הכי הרבה הנחות והטבות שוות?

תודה!

שרהק

משתמש רשום
אני חושבת שאחרי אוכל זה קניות באינטרנט, בגדים וכו׳

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
DREAMCARD VIP הכי משתלם למי שקונה בשילב, פוקס וכו', צוברים 15% על כל קניה [אני בכל אופן צברתי יותר מ-100 ש"ח] ויש מבצעים ממש שווים. [קש-בק פחות מדבר אליי, נגיד עד 8% החזר מאליאקספרס]

ISRACARDTOP
מקבלים שובר של 100 ש"ח בקרטרס/H&O/גולף וכדומה+2 שוברים [200 ש"ח]
ב-9 ש"ח
כל אחד. [גם יש קש-בק]

אלו מבחינתי הכרטיסים השווים. [ל"כאל" יש גם שוברים שווים בהמון חנויות.]

s2061

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
CalFixPayBack צוברים אחוז מכל קניה בשנה הראשונה (אח"כ נראה לי 0.75) וניתן לממש בBUY ME בהרבה מאד חנויות.
בשנה הראשונה ללא דמי כרטיס אח"כ מאמינה שאפשר להתמקח.

חתחתול

משתמש צעיר
יש כזה דבר כרטיס אשראי שלא צריך לשלם עליו עמלות כל החיים??? (לי ידוע בינתים רק על הייטקזון)

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
יש כזה דבר כרטיס אשראי שלא צריך לשלם עליו עמלות כל החיים??? (לי ידוע בינתים רק על הייטקזון)
יש הרבה ארגוני עובדים שנותנים כרטיסים ללא עמלות.
ואם מצליחים להוציא מהבנק חשבון ללא עמלות- יכול להיות שהם יתנו כרטיס בנקאי ללא עמלות.
(כמורה אני זכאית גם לכרטיס מקס חינם דרך המועדון של ארגון המורים וגם לכרטיס בנקאי חינם- כי יש לי חשבון מורים בדיסקונט)

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
רוב החברות נותנות שנה או שנתיים ללא עמלות ואח"כ כשמתקשרים לבטל הם מאריכים את זה לעוד שנה (בד"כ עם תנאי למינימום שימוש בכרטיס)

SHILATI

משתמש מקצוען

זהבית87

משתמש מקצוען
DREAMCARD VIP הכי משתלם למי שקונה בשילב, פוקס וכו', צוברים 15% על כל קניה [אני בכל אופן צברתי יותר מ-100 ש"ח] ויש מבצעים ממש שווים. [קש-בק פחות מדבר אליי, נגיד עד 8% החזר מאליאקספרס]

איך מקבלים 8% החזר מאליאקספרס? צריך להירשם להטבה?

D

Deleted member 64624

אורח
כמובן שצריך להזמין את השני כי מקבלים 25 $ מתנה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
D

Deleted member 64624

אורח

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מקבלים 8% החזר מאליאקספרס? צריך להירשם להטבה?
צריך להיכנס לאתרים דרך מקס [ויש הרבה]
יש תוכנית מגיע לך יותר
מבירור שערכתי, לא שווה. בכרטיס הרגיל וגם בכאל, יש שוברים של 100-200 ש"ח ב-30-70 ש"ח פחות
בקיצור הנחות מטורפות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה