בית חולים איזה בית חולים מומלץ ללדת

אילה מינה

משתמש מקצוען
באמת????
מחדרי הלידה אולי...
האוירה במחלקה ממש לא נחמדה
ביות חלקי- קרי רק 5 שעות ביממה
ואז את בחדר פיצפון, ומהרגע הראשון עליך, אמרה לי יולדת בלידה ראשונה, שלא קיבלה שום הנחיה לגבי ההחלפות לקטן לא לחטא ולא כלום, וכשהרגישה שלא מסוגלת מרוב כאב ושמה אצלן לשעה חזרה התינוקת בכתה והן לא ידעו לומר לה מעבר לזה כלום

או ביות מלא ואז החדר גדול קצת יותר

צר לי אני בבית חולים צריכה לישון לפני שאני חוזרת לחבר'ה בבית, מבקשת אפילו לא להעיר אותי בלילה...
4 ילדים ילדתי שם ואף פעם לא קיבלתי כזה יחס
ההפך
שמרו עליה גם במהלך היום, נתנו מטרנה כשביקשתי בלילה
קילחו והחליפו
ובגדול שמרו עליהם מתי שביקשתי

והיחס של האחיות במחלקה מהמם!

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
4 ילדים ילדתי שם ואף פעם לא קיבלתי כזה יחס
ההפך
שמרו עליה גם במהלך היום, נתנו מטרנה כשביקשתי בלילה
קילחו והחליפו
ובגדול שמרו עליהם מתי שביקשתי

והיחס של האחיות במחלקה מהמם!
היום אין תינוקיה ביום, רק בלילה ל 5 שעות והמחלקה הרגילה לא משהו,
אם כבר אז הביות מלא מחלקה חדשנית, נקיה והיחס של האחיות מדהים,
כמובן שלא לכולם מתאים.

אילה מינה

משתמש מקצוען
היום אין תינוקיה ביום, רק בלילה ל 5 שעות והמחלקה הרגילה לא משהו,
אם כבר אז הביות מלא מחלקה חדשנית, נקיה והיחס של האחיות מדהים,
כמובן שלא לכולם מתאים.
מה זה היום? מתי זה השתנה?
גם כשאני הייתי זה נקרא ביות חלקי
אבל בפועל עזרו בכל מה שצריך

הייתי לפני שנה ו8 חוד' לא נראה לי שהשתנה הרבה מאז

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מה זה היום? מתי זה השתנה?
גם כשאני הייתי זה נקרא ביות חלקי
אבל בפועל עזרו בכל מה שצריך

הייתי לפני שנה ו8 חוד' לא נראה לי שהשתנה הרבה מאז
אני הייתי לפני 7 חודשים,
זה נקרא ביות חלקי, תכל'ס לא הייתי שם הרבה שעות ברחתי למחלקה השניה של ביות מלא למה הרגשתי בפנימית נוער.
אולי החדר שלי רק היה כך, לא בדקתי.
איך שהסבירו לי התינוק רק בלילה בתינוקיה אולי הם עוזרים במשך היום, לא יודעת כי הייתי לא הרבה זמן במחלקה.
ד"א מאוד מאודג נהנתי בביות מלא אבל התינוק שלי היה רגוע ואני מסתדרת מצוין אחרי לידה והכי נהנתי כשחזרתי הביתה:)

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
אני ילדתי לאחרונה בבלינסון והייתי מרוצה מאד מאד גם מהצוות והיחס בחדרי לידה
וגם במחלקה והתינוקיה הכל היה מושלם
צוות אכפתי ומקצועי מאד

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אם את צריכה ללדת בקרוב - כדאי לך להתמקד רק בלידה עצמה, כי משחררים מאוד מהר את היולדות בגלל המצב.
מכירה מישהי שילדה בקיסרי השבוע , התינוקיה היתה סגורה בגלל המצב וכל היולדות היו בביות מלא (כולל אחרי ניתוח)
שיחררו אותה אחרי יומיים למרות שילדה בקיסרי. אני משערת שבלידה רגילה משחררים אחרי 24 שעות
מאחלת לך שהלידה תהיה בשעה טובה בבריאות ובקלות.

תותית י.

משתמש מקצוען
אני ילדתי בתל השומר ומאאאד נהנתי בחדר לידה - יחס מעולה ליולדת,
במחלקה אח"כ יש אוירה ממש חילונית

אילה מינה

משתמש מקצוען
אם את צריכה ללדת בקרוב - כדאי לך להתמקד רק בלידה עצמה, כי משחררים מאוד מהר את היולדות בגלל המצב.
מכירה מישהי שילדה בקיסרי השבוע , התינוקיה היתה סגורה בגלל המצב וכל היולדות היו בביות מלא (כולל אחרי ניתוח)
שיחררו אותה אחרי יומיים למרות שילדה בקיסרי. אני משערת שבלידה רגילה משחררים אחרי 24 שעות
מאחלת לך שהלידה תהיה בשעה טובה בבריאות ובקלות.
איפה?

רבק(אהההה)ה

משתמש רשום
מתלבטת כרגע בין 2 בתי חולים לניאדו/שערי צדק ללידה בקרוב בעז"ה
אשמח לקבל המלצות/מי שניסתה ב2 הבתי חולים מה מומלץ יותר? ומה הסיבה?

אשמח גם לתגובות בעניין לידת מים..מומלץ? נוח?

אילה מינה

משתמש מקצוען
מתלבטת כרגע בין 2 בתי חולים לניאדו/שערי צדק ללידה בקרוב בעז"ה
אשמח לקבל המלצות/מי שניסתה ב2 הבתי חולים מה מומלץ יותר? ומה הסיבה?
מסקנה שלי מסיפורי הנשים בבית החלמה
חד משמעית לניאדו-בהתלבטות בין שתי האופציות האלו

ח.ג.ה.

משתמש צעיר
באיזה בית חולים בירושלים יש הכי פחות ערבים? לא בא לי לראות בחדר לידה ובמחלקה, כל הזמן חמולות של ערבים

HennyS

משתמש מקצוען
איך הוא בקטע דתי?
להיות שם שבת?
תלוי,
אחותי היתה שם שבת ומאוד נהנתה, כיוונה לה מראש מנורת לילה ואת המיטה והיה בסדר גמור. (נראה לי שיש גם מנורת שבת)
כשאני הייתי שם בשבת, ילדתי בשישי ועליתי לחדר אחרי כניסת שבת- היה לא כל כך נחמד, ואין לך גוי של שבת (וגם נעלבים אם את שואלת אם יש). במקרה נכנסה לי לחדר כח עזר ערביה ואמרתי לה שהאור מפריע לי...
מצד שני, זה חדר פרטי, עם מיטה נוספת למלווה כך שבעלי נשאר איתי ועזר (בחרתי באפס הפרדה אז זה ממש משמעותי), ויש לך מרחב וכל מה שצריך לטפל בתינוק, ופרטיות, ומקלחת ושירותים רק שלך, ורמה גבוהה ממש של החדר, ואחיות מהממות, וכל הבדיקות של התינוק אצלך בחדר.
בקיצור, צריך לחשוב על זה...

עריכה, שכחתי לציין שיש במחלקה מטבחון עם פלטות ומיחם ובבית הכנסת אפשר לקבל סעודות שבת

אולי מעניין אותך גם...