התייעצות איזה ארוחת ערב חלבית מפנקת אפשר להכין ליולדת?

תיק כבד

משתמש צעיר
אם עדיין רלוונטי...
לחם תלושתי פחות נדוש מפיצות ולחמניות שום וטעים מאד. בצק של לחמניות. מחלקים ל 3-4 ומרדדים. מורחים תערובת של שמן שום ותבלינים (אפשר גם בצל חי טחון). חותכים לריבועים ועורמים בתבנית אינגליש (לאורך התבנית-כמו ספרים על מדף). לא צריך להיות מדויק. אפשר לשדרג עם גבנ"צ. למרוח מהתיבול גם מלמעלה לפני ואחרי האפיה.

ד' תודה!

משתמש צעיר
בלת"ק
תבנית לזניה - זה לא מוקרם, כן מפנק ומשביע.
סלט ענק עם כל התוספות והגבינות - חוץ מהירקות, בטטות וחצילים מטוגנים, נבטים, תירס, רטבים ובולגרית וכו'
שייק פירות חלבי מוכן בשתי כוסות עם קש.
וכמובן פינוק שוקולדי קטן, או תבנית קטנה של עוגת גבינה.

אפונה וגזר

משתמש צעיר
איזה כיף לחברה היולדת!
חשוב לי לציין בסוגריים שיש יולדות שנמנעות מחלבי בגלל ההנקה והתינוק.
אז לפני שמחליטים על אוטומט להכין משהו חלבי, כדאי לבדוק האם זה המקרה...
נגיד אני בתור יולדת קיבלתי גם דברים חלביים טעימים וזה עשה לי מלחמה פנימית האם לאכול או לא, מהסיבה הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה