דרוש מידע אזרחות אנגלית מקבלים מענקים?

מצליחה

משתמש מקצוען
קודם כל, כדאי לכל מי שבונה על זה לדעת:
זה שווה את המאמץ רק למי שיש כמה ילדים שנולדו עד 2016 והם עוד לא בני 18.
ילדים שנולדו אחרי 2016, או שהם מעל גיל 18 אין להם כמעט בכלל מענקים.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני לא יודע עד כמה אתה מונח בפרטים
אבל כל מי שנפתח נגדו חקירה { ואני יודע על מה אני מדבר} כי לא עשו את זה בצורה מקצועית.............
לחבר המדובר, שהוא יליד אנגליה והמשפחה שם, היה תלוש שכר אנגלי, ופלאפון אנגלי וכו', ועדיין חקרו ובדקו.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
ועוד נקודה, אם הם לא משתכנעים בחקירה שאכן בשנים המדוברות גרו שם, צריך להחזיר הכול רטרו.

חנית

משתמש רשום
מניסיון קרוב
בעלי אנגלי, ורב משפחתו מתגוררת באנגליה
מעולם בעלי לא קיבל מענק כל שהוא,
אנגליה משתתפת בסיוע שכר דירה לתושבים אנגלים שגרים באנגליה, וזאת ע"פ קריטריונים
משפחתו של בעלי שמתגוררת שם, חלקם ששוכרים בתים, צריכים להוסיף סכום נוסף מעצמם פר שבוע, היות שהסיוע כלל אינו מכסה את השכר דירה החודשי
לגבי קצבאות ילדים, ניתן אך ורק לתושבי אנגליה, שמתגוררים באנגליה, מידי פעם הממשל מבצע בדיקות האם באמת האזרחים שהצהירו מתגוררים באנגליה, ומגעים לביקורות פתע (כבר שללו להמון שדיווחו כביכול שמתגוררים שם, ובפועל התגוררו בארץ, הודות לביקורות פתע)
בנוסף בנשתיים האחרונות צמצמו את הגבלת קצבאות הילדים , כמדומני ל 2 או 3 ילדים בלבד, והסכום השבועי ירד
כך שהיום זה לא סכומים רצינים בכלל, עשינו חשבון בעלי ואני שזה בערך כפי שמקבלים כאן לילד אחד, ושוב זה מוגבל או ל2 או 3 ילדים , נגמרו החגיגיות
לגבי השלמת הכנסה, רק מי שגר שם, ועובד במקומות עבודה באנגליה, ומרוויח מתחת לרף שהם קובעים, זכאי להשלמת הכנסה מסוימת, ורק לאחר שהגיש הררי טפסים, עם מלא קריטריונים, יכול לקבל
שאף אחד לא יחשוב ששם העשירות צומחת
הכסף משם לא יצמח
אל תבנו על זה

נערך לאחרונה ב:

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני בעצמי ילידת אנגליה, והדיון פה ממש מעלה חלחלה.
כל ההטבות רק למי שגר באנגליה בפועל.
אין שום הטבות כספיות למי שאזרח אבל לא גר שם.
(בניגוד לארה"ב, אבל שם יש גם חובות כמו לשלם ב"ל).

אז מי שגר פה ומוציא כספים על סמך שגר שם פשוט שקרן וגנב על פי תורה. ומסתכן לגרום חילול ד' ענק, וכאילו אין מספיק אנטישמיות שם, שיוכלו להגיד ח"ו שהיהודים (האורטודוכסים) מרמים עבור בצע כסף.

וכן, גזל הגוי אסור ע"פ השו"ע.

רמיזא

משתמש מקצוען
היום פורסמה ביתד מודעה שאפשר לסדר קצבאות ליוצאי בריטניה.
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון האם אין בכך שום סיכון (מלבד הפן ההלכתי)
אני אשמח לשמוע אם מישהו ניסה דרכם לעשות משהו, אין לי מושג מי הם ? אני מפחד להתחיל איתם.
הם לא מזדהים ואין להם טלפון ליצירת קשר, כן התקשרו אלי מטלפון מאוד מוזר.

מצליחה

משתמש מקצוען
אני בעצמי ילידת אנגליה, והדיון פה ממש מעלה חלחלה.
כל ההטבות רק למי שגר באנגליה בפועל.
אין שום הטבות כספיות למי שאזרח אבל לא גר שם.
(בניגוד לארה"ב, אבל שם יש גם חובות כמו לשלם ב"ל).

אז מי שגר פה ומוציא כספים על סמך שגר שם פשוט שקרן וגנב על פי תורה. ומסתכן לגרום חילול ד' ענק, וכאילו אין מספיק אנטישמיות שם, שיוכלו להגיד ח"ו שהיהודים (האורטודוכסים) מרמים עבור בצע כסף.

וכן, גזל הגוי אסור ע"פ השו"ע.
פשששששש...
את ממש 'פוסק'! איפה למדת?
זה לא כזה חד משמעי, יש בזה מחלוקת גדולה בשו"ע.
שכל אחד ישאל את רבותיו וינהג לפי פסקיהם.

קאצנעלנבויגן

משתמש רשום
בא נגיד כך אפשר לקבל הרבה כסף, אבל רק אם מוצאים איזה שהיא דירה להשכיר, ואז אפשר לקבל שכר דירה עד בסביבות 9000 ש"ח בחודש, אבל אם לא מוצאים דירה (מאוד קשה למצוא סתם דירה, חוץ אם יש קרוב שלא אכיפת לו שאתה רושם את עצמך בדירה שלו), אז זה לא שווה את המאמץ בשביל הקצבאות ילדים, המאמץ לא קל, הם יכולים פתאום מיום ליום לקרוא אותך לפגישה, ואז אתה חייב לטוס ואם אתה לא מגיע לפגישה, הכל נפסק, צריך גם שיהיה לך טלפון עם סים של אנגליה, סים מיוחד שכשמקשרים אליו נשמע כמו שאתה בלונדון, קיצור מאמץ לא קל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה