דיל "אושר טיים" מבצעים באושר עד

מצב
הנושא נעול.

ALBUMORE

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מישהו יודע אם נשאר מייבש כביסה בסניף ב"ב?

תודה מראש!

חורף ואביב

משתמש רשום
מישהו יודע איזה פליימוביל יש בגבעת שאול ואיזה בשמגר?
אני רוצה לדעת לאיזה סניף ללכת
דבר ראשון תודה! מענין כל יום מחדשים את המלאי? אתמול למשל נגמר בבית שמש מיבשים ב499 מעניין עם היה היום מיבש?
בגב"ש נכון להיום
זה הפלימוביל שהיה :
גן שעשעים 150
מטוסים 80
גן חיות 100
חילוץ 150
ספינה ומטוס 80
ועוד.

אילה ג

משתמש פעיל
ידוע למישהו מה זה המכוניות הממונעות? איזו חברה? עד איזה משקל?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אתמול היינו בסניף פתח תקוה, האמת נהיה לי ממש טראומה!!!

כמות מטורפת של אנשים, בלאגן לא נורמלי במוצרים. מיותר לציין שלא היה חנייה ולא היו עגלות!
לקחתי רק את המצעים, קופסאות, ומגבות מתוך כל הערימת אנשים שהייתה שם - ראיתי את התור, הנחתי את הדברים וחזרתי הבייתה.
בעלי הלך שוב אחרי איזה שעה וחצי - כי הייתי צריכה קניות דחופות ולא דווקא בשביל המבצעים שלהם...
והוא אמר שכמעט ולא נשאר כלוםםםםם ממה שרציתי.

קחו בחשבון שאם זה ללכת לאושר עד, זה ללכת עם המוווון זמן, סבלנות, כדור אקמול, וכמה בקבוקי מיים...
אם אפשר גם ארוחת צהריים...
הבנתי שבאשדוד היו בכיות
מי בכה? לא יודעת.
נשמע לי מפחיד מדי בשביל להצטרף לחגיגה...

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
היינו בסניף תל אביב - נראה לי שיש הכל

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הייתי בסניף שמגר ביום שלישי ב-1 בלילה
היה ממש רגוע
היה נראה שהם לא מתכננים לסגור את החנות בלילה

אולי זה רעיון ללכת מאוחר...

שוהם307

משתמש מקצוען
רק להתבונן היטב היטב מה קונים,
חברת 'מולר-MULLER' של מכשירי חשמל מזכירה מאוד את את השם של מותג הענק MIELE
אבל זה לא המותג אלא חברה שפעם ראשונה שראיתי את השם הזה היה ב... אושר עד, ואותו דבר כלפי כל מוצרי החשמל, תבדקו את הטיב, ורק לזכור שאף אחד לא עושה חסד עם הלקוחות.
אני לא אומר לא לקנות ח"ו, אבל להפעיל קצת שיקול דעת.

MDG

משתמש פעיל
היי שלום לכולם אני ממש אשמח אם יש מי שיכול להגיד לי כמה עולה מקרן חימום (כמו מאורר שמחמם) המבצעים של אושר עד תודה ענקית
אכן יש מקרן חימום אני קניתי אותו בזמן רגיל עלה לי 219 ש"ח
היום ראיתי שהיה עלה 100 ש"ח,
אבל ראיתי אותו בסניף אחר ב150 ש"ח.
אז או שירד המחירים או שיש הבדל בין הסניפים

מכונת כביסה לא ראיתי

ושואב אבק אלחוטי של שיאומי יש כמה סוגים G9 וG10 ועוד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה