דיל "אושר טיים" מבצעים באושר עד

מצב
הנושא נעול.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
מישהו יודע איזה פליימוביל יש בגבעת שאול ואיזה בשמגר?
אני רוצה לדעת לאיזה סניף ללכת
הייתי בשמגר היה הרבה סוגים אבל לא כמו התמונות תיבת נח ב80 לא היה וכל הבתים לא היה
אם את רוצה משהו ספציפי תשאלי בכיף אנסה להיזכר

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפליימוביל שצילמו כאן - תיבת נח, בית, גינה וכו'.
איפה יש?
הייתי בלוד והיה רק משטרות / סירות / פירמידות פרעה
אני מחפשת ילדותי וחמוד.
ראיתי היום בבני ברק פליימובילים ענקיים מהממים של גן חיות ולונה פארק ב 130 ש''ח

רות. פ.

משתמש פעיל
חזרתי מקודם מסניף בני ברק
קודם כל שתדעו שמ-פ-ו-צ-ץ שם! סיוט לחפש חניה ועגלה ועד שנכנסים לסופר כל הסורקים לא עבדו
קשה לזוז מרוב כל האנשים, אז תבואו עם הרבה סבלנות

יש שם הרבה פליימוביל ב60 ו80 שקל ועוד כמה ב130 ש"ח
סט מצעים יחיד או זוגי ב30 ש"ח
מלא סוגים של סירים ומחבתות עד 100 ש"ח בערך
מוצרי חשמל יש שם הרבה אם אני לא טועה נראה לי שראיתי מקפיא ליד הקופות של הסורקים.
גימבוי ב30 ש"ח

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
באיזה סניף קנית אותו?
הייתי היום בשמגר וזה לא היה
מבין שניהם קניתי את האדום הוא של 2200 וואט (ולא 1500 כמו הכחול) וגם הוא נפתח ל180 מעלות ואז זה כמו 2 פלנצ'ות.
אבל עוד לא בדקתי אותו כך שאני לא יודע איך הוא פועל

דיקדוק

משתמש מקצוען
אתמול היינו בסניף פתח תקוה, האמת נהיה לי ממש טראומה!!!

כמות מטורפת של אנשים, בלאגן לא נורמלי במוצרים. מיותר לציין שלא היה חנייה ולא היו עגלות!
לקחתי רק את המצעים, קופסאות, ומגבות מתוך כל הערימת אנשים שהייתה שם - ראיתי את התור, הנחתי את הדברים וחזרתי הבייתה.
בעלי הלך שוב אחרי איזה שעה וחצי - כי הייתי צריכה קניות דחופות ולא דווקא בשביל המבצעים שלהם...
והוא אמר שכמעט ולא נשאר כלוםםםםם ממה שרציתי.

קחו בחשבון שאם זה ללכת לאושר עד, זה ללכת עם המוווון זמן, סבלנות, כדור אקמול, וכמה בקבוקי מיים...
אם אפשר גם ארוחת צהריים...

מויסי

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע אם יש מי שיודע כמה עולה מיקרוגל של אושר עד.תודה ענקית

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון לאתמול בערב, לא היה מייבש בשמגר.
אשמח לשמועע גם אם מישהו רואה היום ובאיזה סניף בירושלים.

כנ"ל כיריים אינדוקציה ותנור.

חברהמנית

משתמש פעיל
היי שלום לכולם אני ממש אשמח אם יש מי שיכול להגיד לי כמה עולה מקרן חימום (כמו מאורר שמחמם) המבצעים של אושר עד תודה ענקית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה