דרוש מידע אורגנית ביתית מומלצת?

• פותח הנושא fix
  • פורסם בתאריך

יאיר דבוש

משתמש פעיל
מתי קנית?
כי לפי הידוע לי זה היה המחיר לפני שנה פלוס, והיום עלו המחירים בגלל הקורונה
@יאיר דבוש איך יוצרים קשר עם החנות שבה רכשת "אלביס" ?

אני קניתי לפני שנתיים וחצי.
זה היה בחנות אלביס בתל אביב, אם אני זוכר נכון זה היה בגבעת הרצל ברחוב קיבוץ גלויות. משהו כזה...

הייתה שם מוכרת שנתנה שירות מצוין בשם דפנה וגם אחד בשם רפי. חנות ענקית עם תצוגה מהגדולים שראיתי...

כמדומני ששמעתי שהם סגרו את החנות והתצוגה והפכו רק לאונליין באינטרנט. אבל אני לא בטוח.

בכל מקרה תנסו להזמין דרך האתר. מה יש להפסיד? המשלוח בדואר רגיל הוא בחינם.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני קניתי לפני שנתיים וחצי.
זה היה בחנות אלביס בתל אביב, אם אני זוכר נכון זה היה בגבעת הרצל ברחוב קיבוץ גלויות. משהו כזה...

הייתה שם מוכרת שנתנה שירות מצוין בשם דפנה וגם אחד בשם רפי. חנות ענקית עם תצוגה מהגדולים שראיתי...

כמדומני ששמעתי שהם סגרו את החנות והתצוגה והפכו רק לאונליין באינטרנט. אבל אני לא בטוח.

בכל מקרה תנסו להזמין דרך האתר. מה יש להפסיד? המשלוח בדואר רגיל הוא בחינם.
זה נשמע חנות לא פעילה הטלפון לא זמין, לא עונים למייל, יש שם אורגניות שלא קיימות היום....
מי שקנה מהם בתקופה האחרונה שיגיב..........

יפי קסטלניץ

משתמש חדש
אני מאוד ממליץ. על ימהה PSR E463
או דגם אחד מתחת E453 שאותה אפשרי להשיג גם ב1000 ש"ח בלבד!

היא מהממת לבית. היא גם זולה וגם עם סאונד מצוין. כניסת אונקי, וברמה די גבוהה שמתאימה נפלא לאירועים ביתיים. [ניידת ועובדת גם על בטריות,,,]

יש לי מקצבים מותאמים לאורגנית הזו, לפריילך, שקט, שורע'ס, והורה חסידיים,,, ככה שבהרגשה זה כמו אורגניסט חתונות,,,,
תוכל אולי להסביר לי איך מתקינים את המקצבים על האורגן ימאהה 373

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי מקצבים מותאמים לאורגנית הזו, לפריילך, שקט, שורע'ס, והורה חסידיים,,, ככה שבהרגשה זה כמו אורגניסט חתונות,,,,
אשמח לשמוע פרטים ממך על המקצבים, איך אפשר להשיג את זה?
יש לי כמה תלמידים עם האורגן הזה והם משתוקקים לשים שם מקצבים ואין להם מושג

פריליT

משתמש פעיל
אני מאוד ממליץ. על ימהה PSR E463
או דגם אחד מתחת E453 שאותה אפשרי להשיג גם ב1000 ש"ח בלבד!

היא מהממת לבית. היא גם זולה וגם עם סאונד מצוין. כניסת אונקי, וברמה די גבוהה שמתאימה נפלא לאירועים ביתיים. [ניידת ועובדת גם על בטריות,,,]

יש לי e373 ומחפשת מקצבים מתאימים. האם יש לך?

ויטמין C

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אשמח לדעת איך ניתן להשיגם
כמו כן אשמח לדעת איך ניתן להתקין אותם על EW410 /PSR E463
תודה רבה

יאיר דבוש

משתמש פעיל
אתה יכול בבקשה לעזור לי, היכן משיגים לזה מקצבים, ואיך מתקינים?
אשמח לדעת איך ניתן להשיגם
כמו כן אשמח לדעת איך ניתן להתקין אותם על EW410 /PSR E463
תודה רבה
יש לי e373 ומחפשת מקצבים מתאימים. האם יש לך?

תוכל אולי להסביר לי איך מתקינים את המקצבים על האורגן ימאהה 373
שלחו לי מייל ל meaning.4545 כמובן להוסיף שטרודל נקודה קום.

ההתקנה היא מאוד פשוטה מחברים אונקי אם המקצבים לאורגן. [ברגע החיבור יופיע כיתוב מהבהב של usb על מסך האורגן. להמתין עד שהכיתוב מפסיק להבהב.
ואז לוחצים לחיצה ארוכה על כפתור file control עד שמופיע כיתוב load sty ואז או שאוטומטית האורגן יציג את כל קבצי המקצבים שחתומים בסיומת sty או שתצטרכו ללחוץ על הכפתור EXECUTE ורק אז לדפדף ע"י מקשי הפלוס והמינוס.
הגעתם למקצב שאתם רוצים להעתיק לאורגן לוחצים שוב על המקש EXECUTE ואז נפתחת הרשימה של המקצבים ממקום 220 ועד מקום 230. [אפשר סה"כ להעתיק שיהיה קיים ומובנה על האורגן 10 מקצבים.] בחורים מספר שעליו תרצו שיישב המקצב ולוחצים שוב על EXECUTE וממתינים עד שהאורגן חוזר לתצוגת התפריט מקצבים הראשונית.

וכך שוב ושוב עד שמעבירים את עשרת המקצבים המובחרים שבחרתם.

בהצלחה
.

נערך לאחרונה ב:

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
האורגניות שהומלצו פה מתאימות למישהי טכנופובית?
עם מחשב למשל היא לא מסתדרת
היא מחפשת אורגנית - פחות משנה המחיר, שהיא תסתדר איתה בקלות - בלי פונקציות מיותרות
לא מקצועי להנאה בבית נטו.
@שמחת חיים
@יאיר דבוש

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני קופצת על האשכול
האורגנית הזאת למכירה
מי שמעוניין פרטים בפרטי..
1001424873 (1).jpg

*שפרה*

משתמש מקצוען