דרוש מידע אורגנית ביתית מומלצת?

• פותח הנושא fix
  • פורסם בתאריך
האורגניות שכתבו למעלה הם מאוד פשוטות וקלות להבנה ושימוש
(אפילו שיש שם פונקציות "מיותרות") נחשבות אמינות ואיכותיות.

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האורגניות שהומלצו פה מתאימות למישהי טכנופובית?
עם מחשב למשל היא לא מסתדרת
היא מחפשת אורגנית - פחות משנה המחיר, שהיא תסתדר איתה בקלות - בלי פונקציות מיותרות
לא מקצועי להנאה בבית נטו.
בהחלט ימהה זה הפתרון עבורה
אורגניות פשוטות עם סאונד טוב
ככל שהמחיר גבוה יותר בד"כ הדגם איכותי וישמע טוב יותר

יאיר דבוש

משתמש פעיל
האורגניות שהומלצו פה מתאימות למישהי טכנופובית?
עם מחשב למשל היא לא מסתדרת
היא מחפשת אורגנית - פחות משנה המחיר, שהיא תסתדר איתה בקלות - בלי פונקציות מיותרות
לא מקצועי להנאה בבית נטו.
@שמחת חיים
@יאיר דבוש
הימהה psr-e463 מאוד קלה ופשוטה לתפעול. תוך שבוע היא תשלוט בתפעול מלא של האורגנית.
היא האורגנית ביתית הכי טובה שאני מכיר. יש לה מגוון צלילים ואופציה להלבשת עשרה מקצבים חסידיים.
אם אתם רוצים שלחו לי הודעה ואשלח לכם.

עם עדיין מאוד קשה ממליץ פשוט להדביק מדבקות קטנות עם כיתוב בעברית ליד הכפתורים לפי הקטגוריות 'תופים' 'צלילים'. 'מפעיל אקורד' 'סיומת מקצב' 'מהירות קצב' וכן הלאה...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
הימהה psr-e463 מאוד קלה ופשוטה לתפעול. תוך שבוע היא תשלוט בתפעול מלא של האורגנית.
היא האורגנית ביתית הכי טובה שאני מכיר. יש לה מגוון צלילים ואופציה להלבשת עשרה מקצבים חסידיים.
אם אתם רוצים שלחו לי הודעה ואשלח לכם.

עם עדיין מאוד קשה ממליץ פשוט להדביק מדבקות קטנות עם כיתוב בעברית ליד הכפתורים לפי הקטגוריות 'תופים' 'צלילים'. 'מפעיל אקורד' 'סיומת מקצב' 'מהירות קצב' וכן הלאה...
תודה רבה
איפה אתה ממליץ לקנות?

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אפשר לקנות בחנות אקורד מנצח בבית שמש.
מחירים הוגנים!
02-37-50-100

אולי מעניין אותך גם...