אוזניות טוקר fm?!

אליהו שטיין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ראיתם?

קבצים מצורפים

• אוזניות טוקר.jpg
    אוזניות טוקר.jpg
    KB 16.2 · צפיות: 392

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
יש לזה איכות, אין אפס
[בדקתי את הסיליקון לא את הקשת]
עדיין לא JBL...

media

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשתמש נחסם
אשמח גם לדעת איפה אפשר לקנות

חיננית :)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

צלף

משתמש חדש
לא מצאתי משהו מיוחד באוזניות טוקר. (בדקתי רק באוזניות קשת, אולי הסיליקון יותר טוב) והוא לא מתקרב לזנב של JBL. אני אישית ממליץ על אוזניות סיליקון מדגם מסויים T100 של JBL שהוא בעל איכות צליל מדהימה גם בהשוואה לדגמי JBL הרבה יותר יקרים. המחיר שלו באזור 100 שח והוא מחזיק לי כבר שנה וחצי

לא אני

משתמש מקצוען
לא מצאתי משהו מיוחד באוזניות טוקר. (בדקתי רק באוזניות קשת, אולי הסיליקון יותר טוב) והוא לא מתקרב לזנב של JBL. אני אישית ממליץ על אוזניות סיליקון מדגם מסויים T100 של JBL שהוא בעל איכות צליל מדהימה גם בהשוואה לדגמי JBL הרבה יותר יקרים. המחיר שלו באזור 100 שח והוא מחזיק לי כבר שנה וחצי
וקוראים לו "חיה קאהן"

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בלי שמות- העולם השתגע
אזניות טוקר? מה הבא בתור, מערכת קריוקי בני פרידמן?
זה כאילו יש מישהו שמספיק כרוך אחריו שהוא יקנה את האזניות האלו רק כי השם שלו והתמונה מופיעים עליו?
הרעיון הזה עובד בציבורים שבהם אשקרה יקנו אוזניות כי סלב מופיע עליהם. אצלנו לא, אז בשביל מה להשקיע?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
אחד ממנהלי חברת דוקו, שהיא בעצם היבואן של הטרנד הזה [שעיקרו חלף].
אל דאגה, אני אישית משתמש בפנסוניק הפופלארים ביותר שעולם 30-4- ש"ח, עם איכות מעולה ובאסים שגורמים לך לקפוץ...
וכשאני רוצה איכות שמע וצליל עוד יותר טובים, יש לי את הJBL T110 BT.
יותר מזה לא צריך,
אני לא מפעיל אולפן...

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אחד ממנהלי חברת דוקו, שהיא בעצם היבואן של הטרנד הזה [שעיקרו חלף].
אל דאגה, אני אישית משתמש בפנסוניק הפופלארים ביותר שעולם 30-4- ש"ח, עם איכות מעולה ובאסים שגורמים לך לקפוץ...
וכשאני רוצה איכות שמע וצליל עוד יותר טובים, יש לי את הJBL T110 BT.
יותר מזה לא צריך,
אני לא מפעיל אולפן...
גם אני ממליץ על פנסוניק...

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
למי שרוצה דיוק, אני מתכוון על ה:
Panasonic RP-HJE125
[ללא מקרפון], מובנים ובנויים בצורה ייחודית ונוחה לאוזן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה