אוזניות טוקר fm?!

יעקב ג

משתמש צעיר
יש אוזניות סיליקון של ביטס עם שמיעה מעולה, לוקחות את כל הג'יי בי אל במחירים הקרובים
Beats by Dre Urbeats
אפשר להשיג בקנייה מחו"ל במאה עשרים ש"ח דרך זאפ

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
יש אוזניות סיליקון של ביטס עם שמיעה מעולה, לוקחות את כל הג'יי בי אל במחירים הקרובים
Beats by Dre Urbeats
הזמנת?

יעקב ג

משתמש צעיר
לא, אבל הצלחתי להשיג בארץ ב200 את הדגם היותר ישן, ונהניתי עד הגג

דוד נחום

משתמש רשום
התחיל טוב כך מבחינת מכירות נשמע מכאן אבל ההמשך? לדעתי חוץ מפדיחות לטוקר ודוקו זה לא עשה כלום, בפרט עם האוזניות קשת, מומלץ לבדוק בחנות למשך 2-3 דקות, זה מספיק, ואם אתם רוצים שאספר לכם מה תרגישו?
אז איך הפרסומת? 'שומעים שזה טוקר' אני מוסיף 'מרגישים שזה דוקו'...
הקשת בנויה לא נכון וכדי לשמוע באיכות טובה צריך להחזיק צמוד לאוזניים, כך או כך אחרי כמה דקות של שימוש זה פשוט כואב...
אשמח אם למישהו יש את הפרסומת מקול חי 'שומעים שזה טוקר'

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש מפעלים בסין, שבהזמנת כמות מסוייימת (לא גדולה, נגיד 100 חתיכות) ישימו לך על המוצר איזה לוגו שאתה רוצה.
זה באוזניות, ברמקולים ועוד הרבה דברים. חפשו בגוגל "מוצר מדבקה".
ככה מגיעים זיופים לשוק, וגם - ככה מגיעים מותגים לשוק שאתה לא מכיר אבל בעל החנות אומר לך שזה "חברה גרמנית, מהמובילות בעולם", ומוכר את זה ביוקר במחיר של מותג ידוע ומוכר.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
Beats by Dre Urbeats

כל העולם כבר יודע ש Beats זה חרטא, רק בישראל עדיין ממשיכה השטות הזו, תראה לי איש סאונד מכובד (ולא איזה dj פרזנטור בילאומי או Teaboy מתל"צ...) שנוגע בזה, רק JBL או AKG!!

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לא שאני מבינה הרבה בסאונד ואפקטים ובאסים ואיכות באוזניות.
אני רק מאזינה מושבעת של מוזיקה, ובשביל להרגיש את המוזיקה וכל צליל שהשקיעו בשיר - שמעתי רק באוזניות של JBL, כל החברות שניסתי לא הביא את מה ש JBL מביא

יעקב ג

משתמש צעיר
כל העולם כבר יודע ש Beats זה חרטא, רק בישראל עדיין ממשיכה השטות הזו, תראה לי איש סאונד מכובד (ולא איזה dj פרזנטור בילאומי או Teaboy מתל"צ...) שנוגע בזה, רק JBL או AKG!!
אני לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל יש לאוזניות האלו שמיעה מטורפת, זה עניין של שמיעה פשוטה, לפחות בדגמי הסיליקון הקטנים. גילוי נאות, לא ניסיתי אוזניות קשת של ביטס. יחף תפסע ומהורהר, על הדשאים ומעליך... סחתיין על השיר.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל יש לאוזניות האלו שמיעה מטורפת, זה עניין של שמיעה פשוטה, לפחות בדגמי הסיליקון הקטנים. גילוי נאות, לא ניסיתי אוזניות קשת של ביטס. יחף תפסע ומהורהר, על הדשאים ומעליך... סחתיין על השיר.
עם כל הכבוד, מה זה אומר שמיעה מטורפת? אני קצת מבין בסאונד, עשיתי הרבה מיקסים והקלטות והייתי באולפנים שבטוח שמעת ת'שם שלהם ולי אישית יש אולפן ביתי צנוע ואני חוזר ואומר אוזניות Beats, ואני מדבר על הקשת, (את הסיליקון לא שמעתי אבל לא אמור להיות הבדל באיכות) זכו לשם יוקרתי מסיבות פופוליסטיות בלבד!

יעקב ג

משתמש צעיר
עם כל הכבוד, מה זה אומר שמיעה מטורפת? אני קצת מבין בסאונד, עשיתי הרבה מיקסים והקלטות והייתי באולפנים שבטוח שמעת ת'שם שלהם ולי אישית יש אולפן ביתי צנוע ואני חוזר ואומר אוזניות Beats, ואני מדבר על הקשת, (את הסיליקון לא שמעתי אבל לא אמור להיות הבדל באיכות) זכו לשם יוקרתי מסיבות פופוליסטיות בלבד!
ויש כבוד...
שמיעה מטורפת אומר שהצליל נקי ועמוק, אבל אם עשית השוואות אני לא מתווכח.
בכל מקרה כיום אני עם jbl ביומיום, ולא כל כך נהנה.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עם כל הכבוד, ויש כבוד....כמובן, מה זה אומר נקי ועמוק? לי זה לא אומר כלום.... השאלה מה היכולת של האוזניות לשחזר בדיוק טווח רחב יותר של תדרים וגם לשמור על האיזון המקורי ביניהם, וזה תלוי בעיקר בחומר ממנו עשויה הממברנאה של האוזניה (איך היא מגיבה לתדרים שונים, איזה תדרים יותר "כבדים" לה וכו') אוזניה טובה משחזרת 20Hz עד 20Khz מה שלא קורה ב beats..
JBL אומנם לא שומרת על האיזון ביניהם אבל זה בכונה כדי שיהיה מעניין באוזן... בדגמים הפשוטים שלהם אין (עד 200,כולל) באמת אין הרבה ממה להתלהב, אבל יש איכות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה