התייעצות אדמימות חזקה כמו כוויה בצוואר תינוק

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כנ"ל
גם עם סטרואידים וגם יש בו חומר אנטיביוטי
מיועד בעיקר לפטריות שמלוות בזיהום\חידקים
לא שזה משחות מסוכנות אבל רק צריך התאמה ולא לתקוע סתם
הרופאת עור נתנה לי למרוח לתינוקת שלי.
לא תוקעת סתם...

דבורה -devora

משתמש רשום
אוון - avene
תכווני מה חסר לך במידע. תכתבי שאלות ואשתדל לענות.

יש לי תינוק בן שנה עם אטופיק קל (בד"כ ב"ה),
אבל הצוואר 😒
ראיתי שנתנו כאן הרבה עצות וקצת נאבדתי ..
איך לרחוץ?, איזה משחה מומלצת ?
מה אפשר עוד לעשות כדי שיחלים ...
תודה רבה

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בכללי אני מתפלאת איך אנשים פה בכיף מתימרים להיות רוקחים.
גם משחות ללא מרשם יש צורך בהתאמה,
לדוג' ילד עם רקע אפילפסי או משהו אסור לו משחה מסוימת וכו'
וכן צריך רופא שיראה בדיוק את האדמומיות ויחליט(למרות שגם הם טועים לפעמים)
אם זו פטרייה\אלרגיה\פריחה\זיהום דלקתי וכן הלאה
ומה שטוב לאלרגיה יחמיר פטריה וכן ע"ז הדרך
בהצלחה !
את טוענת טענה צודקת לחלוטין!
אנחנו באמת לא רוקחים.
אז למה באמת ניקים מעלים כאלה שאלות?
מי ששואל כאן ולוקח סיכון בתשובות שיערב לו

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש לי תינוק בן שנה עם אטופיק קל (בד"כ ב"ה),
אבל הצוואר 😒
ראיתי שנתנו כאן הרבה עצות וקצת נאבדתי ..
איך לרחוץ?, איזה משחה מומלצת ?
מה אפשר עוד לעשות כדי שיחלים ...
תודה רבה
לרחוץ במים ובסבון מתאים לאטופיק, כמו למשל ליפיקאר סינדט. לדעתי פחות מומלץ שמן רחצה (כמו למשל אמול) בהקשר הזה.
למרוח אחרי רחצה משחת סיקלפט.
בנוסף לפי מרשם רופא בזמנים קשים אפשר למרוח משחה המכילה סטרואידים ומתאימה לקפלים, כמו טבע קוטן או דמקומבין. מורחים חמישה ימים ברצף ואז יום כן ויום ויום לא, ואז מפסיקים .
במשחות עם סטרואידים חשוב לשים לב שלא משתמשים בה מדי הרבה אלא יש הפסקות משמעותיות של שבועיים-שלושה לפחות מתקופה לתקופה.
באופן כללי לתינוק עם אטופיק חשוב להקפיד על כביסה בחומרים עדינים ללא מרכך, ועדיפות לבגדי כותנה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לתינוק שלי היה (אגב בכלל לא שמן) והרופאה הציעה לי לנגב את האזור עם מי מלח חמימים
פחדתי שיכאב לו, אבל היה נראה שזה נעים לו וזה עזר כמעט מיידית.

(כמות מים חמים+ כמות מלח לערבב, לחכות שיתקרר ויהיה נעים למגע, לטבול צמר גפן ולטפוח על האזור כמה פעמים)

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה