אדם מילוא - הכנה למבחנים

elis56

משתמש פעיל
מישהו יודע על מאגר מבחנים חינמי של אדם מילוא?
(בלי להירשם לתוכניות לימוד בכל המכונים שמפרסמים.... נטו מבחנים לתרגול)
או מי שיש לו ספר עם מאגר כזה ויכול להשאיל באזור בני ברק - פתח תקווה - אלעד אשמח מאד!!

וסתם טיפים ממי שכבר עבר- יתקבלו בברכה...

RRotem

משתמש פעיל
הלכתי פעם למבחנים שלהם. פשוט הייתי אני ועברתי (לא ידעתי בכלל שצריך להתכונן).
היה מבחן במחשב, ראיון ולקראת הסוף משימה בקבוצות

ההשוואה למבחן טיל היא כללית מאד . כי גם בטיל וגם באדם מילא יש רמות שונות של מבחנים....
טיל בסמינרים בד"כ יהיה יותר קל מטיל לקבלה ללימודי תואר וכו...
אני עצמי נבחנתי באדם מילא. ברמת קושי גבוהה. וטיל גם ברמה גבוהה וגם נמוכה.
המבחנים הם שונים. אך, ישנם חלקים דומים כמו השלמת סדרות וכו...
המבחן לוקח בין 5 - 8 שעות . כולל מבחן על מחשב. ראיון עם פסיכולוג/ית ומבחן קבוצתי.
בכדי לראות את הגמישות שלך באמצע מבחן על המחשב ישלחו אותך לראיון. יתנו הוראות לעלות ולרדת קומות... אז כדאי לעשות זאת בשלווה...
במבחן על המחשב ישנם קטעים שונים (סדרות, הסקת מסקנות מגרפים, תיאור תמונות) .
הראיון הוא כמו ראיון עבודה רגיל . הכרות .
מבחן קבוצתי - לראות איך עובדים בעבודת צוות

יש שאלונים למלא שכתוב שם שזה בלי זמן. אבל הם כן מודדים את הזמן ובודקים זאת אז כדאי להיות ערניים...
לדעתי, כדאי להתכונן למבחן. כי נבדקים למול נבחנים שכן מתכוננים.

יש ספר של מכון נועם הכנה למבחני מיון לעבודה .
לקרא אותו זה מעולה!
ובהתחלה שואלים איך התכווננת למבחן זה גם שאלה חשובה התשובה המומלצת זה קראתי באינטרנט...
הרבה הצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה