דרוש מידע אברך כולל וקיצבת נכות

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שלום וברכה

אשמח לדעת האם מי שמקבל קיצבת נכות יכול לקבל מלגת אברך כולל מהמדינה (דתות בלע"ז).

תודה רבה

כבשה שחורה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
יכול
ואם יש לו תוספת תלויים מורידים ממנה את הרווח מהדתות

• תודה
Reactions: 68
י

יעוץ זוגי

אורח
זה לא תלוי מה אתה מקבל אלא מה תצהיר כמו שכתבו כבר.
אם לא תצהיר על הכנסות כולל לא יורידו לך כלום אבל יתכן שיש להם מידע דרך הדתות (סבירות נמוכה)
כל ההורדה מדוברת על התוספות בגין ילדים ואשה ולא מהבסיס (כך זכור)

• תודה
Reactions: 68

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מלפני כמה חודשים אין אפשרות לקבל קצבת דתות בנוסף לנכות.

68

משתמש צעיר
שלום וברכה

אשמח לדעת האם מי שמקבל קיצבת נכות יכול לקבל מלגת אברך כולל מהמדינה (דתות בלע"ז).

תודה רבה

זה לא תלוי מה אתה מקבל אלא מה תצהיר כמו שכתבו כבר.
אם לא תצהיר על הכנסות כולל לא יורידו לך כלום אבל יתכן שיש להם מידע דרך הדתות (סבירות נמוכה)
כל ההורדה מדוברת על התוספות בגין ילדים ואשה ולא מהבסיס (כך זכור)
מתחילת השנה (בעקבות חוק של יעקב אשר) מורידים רק את הסכום שמעל 1200.
כלומר אין טעם להצהיר שלא מקבלים כלום, אפשר להצהיר על הדתות בלי שום בעייה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נראה לי טעות, אני מקבל את שתיהם
אז זה נגד הכללים כרגע ואתה מסכן את כל העמותה שדרכה אתה מקבל את הדתות ובסופו של דבר אם יעלו על זה זה יזיק לכם ויקזזו לכן אחורה הכל
מדי פעם נעשה זנכורן בין הביטוח לאומי למשרד הדתות.....
אני כותבת כמי שאחראית דתות בכולל....

כשאי לדעת את זה.
וזה די חדש.

בבקשה, מההרואות שקיבלתי מעמותת הדתות איתם אני עובדת לקראת הירושם האחרון 11-2022
  • נתמכים בביטוח לאומי - אין לדווח תלמידים אשר נתמכים בביטוח לאומי בהבטחת הכנסה /נכות - זה מזיק לתלמיד! לכן, בררו עם התלמיד טרם הרישום אם הוא נתמך בביטוח לאומי!

68

משתמש צעיר
@ה. בקר לא הבנתי מה הבעייה, ביטוח לאומי יודע שאני בכולל, זה מדווח להם גם ע"י העמותה, וגם ע"י שהצהרתי על ההכנסה הזאת.
אולי לעמותה הספציפית שלכם יש חישוב אחר, בכל מקרה אצלי המלגה פחות מ1200, ולא מפחיתים לי כלום בגללה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@ה. בקר לא הבנתי מה הבעייה, ביטוח לאומי יודע שאני בכולל, זה מדווח להם גם ע"י העמותה, וגם ע"י שהצהרתי על ההכנסה הזאת.
אולי לעמותה הספציפית שלכם יש חישוב אחר, בכל מקרה אצלי המלגה פחות מ1200, ולא מפחיתים לי כלום בגללה.
לי אין עם זה בעיה
משרד הדתות לא מאשר קצבת דתות למי שיש קצבת נכות
מה לא ברור?

זה לא העמותה שלנו
זה כלל העמותצות.
כללים חדשים מלפני כמה חודשים

אין כאן מה להתווכח

מקווה בשבילכם פשוט שלא יעלו על זה בדתות.אם מרמתם לפני הכללים האלו, ראש הכולל שדרכו אתם מקבלים דתות, צריך להסיר אתכם מהרשימה מאז הכללים החדשים.
זה לא אניולא העמותה שלנו. זה כלל העמותות.

הבאתי עובדות.
אין מה להתווכח על זה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חבר שלי מקבל קצבה
באלול הוא נרשם לדתות אבל בפועל אינו מקל בגלל הנכות
בדיוק

ואם יעלו על מישהו שמקבל נכות ומקבל דתות הוא יתבקש להחזיר הכל רטרו על מה שקיבל מאז שיש לו נכות וחלו הכללים החדשים

anaelkm2

משתמש רשום
מישהו יודע מה לגבי היום? מה עם החוק של הח"כ יעקב אשר שאמרו פה לעיל? הוא בתוקף?

איש בן פרצי

משתמש צעיר
לי אין עם זה בעיה
משרד הדתות לא מאשר קצבת דתות למי שיש קצבת נכות
מה לא ברור?

זה לא העמותה שלנו
זה כלל העמותצות.
כללים חדשים מלפני כמה חודשים

אין כאן מה להתווכח

מקווה בשבילכם פשוט שלא יעלו על זה בדתות.אם מרמתם לפני הכללים האלו, ראש הכולל שדרכו אתם מקבלים דתות, צריך להסיר אתכם מהרשימה מאז הכללים החדשים.
זה לא אניולא העמותה שלנו. זה כלל העמותות.

הבאתי עובדות.
אין מה להתווכח על זה
חברותא שלי נכה (עיוור!) נרשם על ידי האחראי לדתות ומייד ירד לו הקיצבה:(

anaelkm2

משתמש רשום
מתי זה היה חבר?
כלומר בוודאות יש סנכרון בין משרד הדתות לביטוח לאומי? סנכרון מלא מלא..

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בטוח ?
כי אני עד לפני חודשיים קבלתי קצבת נכות על 100 % נכות וקיבלתי דתות מלא!!!
וגם עכשיו שיש לי 60 % נכות ואני מקבל קצבה וגם מקבל דתות !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה