דרוש מידע אברך כולל בדיחוי מהצבא עד כמה שעות יכול לקבל תלוש?

יחחיאל

משתמש חדש
שלום וברכה
אשמח למידע מי שיודע עד כמה כסף או עד כמה שעות ביום/בחודש יכול אברך שבדיחוי מהצבא לקבל תלוש משכורת?
תודה מראש

A052

משתמש סופר מקצוען
יכול לעבוד בשעות מחוץ לשעות המדווחות ע"י הכולל.
אין הגבלה על סכום לשעה.

גם גלובלי זה לפי שעות.

חרישאי

משתמש מקצוען
בלי קשר לכלום, בתור רווק הוצאתי תלושים יפים מאד, ובחיים לא שמעתי על זה בלשכה, ברור שזה אסור לרווקים אבל לפעמים צריך לדעת לתזז בין הטיפות וזה עובד, כנ"ל יציאות לחו"ל

חרישאי

משתמש מקצוען
לא ממליץ בכלל לשחק איתם, מנסיון אישי מר
אפשר ללכת בדרך המלך ולבקש אישור יציאה, עם תירוץ מספק הם מאשרים בקלות
עבד לי יופי וכנ"ל לעשרות מחברי, יציאות במסגרת הזמן המותר כמובן, בין השמנים פלוס שבע ימים נוספים בשנה.

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמה שידוע לי אין שום סינכרון בין ביטוח לאומי לצה"ל ולכן אפשר להצהיר שלא עובדים ואין בזה שום בעיה
אני לא לוקח אחריות אבל שמעתי מכה שככה עושין כבר המון פעמים

גימפל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין לעניין באותו עניין
מה לגבי אברך שמקבל דתות על יום שלם, האם מותר לו שיהיה לו תלוש [בלי קשר לצבא]
אם זה לא עבודה דרך משרד החינוך אין להם שום דרך לעלות עז

חרישאי

משתמש מקצוען
מה שאמי מבין זה שיש לצבא גישה לביטוח לאומי, לא מסונכרן אבל גישה קיימת, לא יודע בוודאות אם זה נכון

גימפל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה שידוע לי אין שום סינכרון בין ביטוח לאומי לצה"ל ולכן אפשר להצהיר שלא עובדים ואין בזה שום בעיה
אני לא לוקח אחריות אבל שמעתי מכה שככה עושין כבר המון פעמים
ועד הישיבות יכולים לעשות לו בעיות עם הדיחוי אם הם ידעו שהוא עובד

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח ליותר מידע
א מה זה נקרא ועד הישיבות יידעו?
מאיפה הם אמורים לדעת?????
ושנית מה כתבו פה שרק אם עובדים במשרד החינוך
מה הקשר?
ובמשרד אחר?
מה עם משרדי ממשלה אחרים?
עובדי עיריה?
מה זה נקרא שיש להם גישה לביטוח לאומי
לצורך מה?
יש פעמים שהם כן כותבים?

A052

משתמש סופר מקצוען
כשהתלוש הוא גלובלי יכול להיות שהשעות הן מחוץ לשעות הלימודים של הכולל
נכון, אבל אם הגלובלי זה על 10 שעות עבודה ביום זה כמובן לא סביר ולא אפשרי שזה מחוץ לשעות של הכולל.
אכן אם הגלובלי זה על 4 שעות יומיות זה בסדר גמור.
גם כמובן תלוי על מה התלוש, אם זה על מכירה בחנות שפתוחה רק בבוקר קשה להסביר את זה...

מה זה נקרא ועד הישיבות יידעו?
מאיפה הם אמורים לדעת?????
הם יכולים לדעת רק אם תפלטו להם את זה בטעות, או שהם יראו פרסומת, אברך פנוי להובלה...
מה כתבו פה שרק אם עובדים במשרד החינוך
מה הקשר?
עד היום משרד החינוך (שמשלם את ה'דתות') עלה רק על מקרים של אברכים שדווחו כעובדים באגף כח אדם בהוראה במשרד החינוך עצמו.
מה עם משרדי ממשלה אחרים?
עובדי עיריה?
כל עבודה אחרת נכון להיום לא עלו עליה.

שימו לב! זה שעד היום משרד החינוך לא עשה בדיקה והצלבה של אברכים=עובדים, לא אומר שהיום או מחר הוא לא יחליט לעשות זאת, זה עניין של לחיצת כפתור ולא משהו מסובך. הבדיקה הזו גם יכולה להיות ע"י מערכות מס הכנסה שמקבלות נתונים גם מהמוסדות וגם מהמעסיקים, או בתוך ביטוח לאומי עצמו שגם מקבל את המידע משני הצדדים.

גם את הבדיקה מול האגף השכן במשרד החינוך הוא עשה בפתאומיות על שנה אחורה וקנס מוסדות רבים בעשרות אלפי ש"ח ברגע אחד! לכן כל אברך שמדווח כעובד בשעות של הכולל גם אם זה רק בשביל משכנתא, חייב להודיע על זה למוסד שהוא לומד בו כדי שיאשר לו להמשיך להיות רשום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה