הלחנתי כמה שירים, מה הלאה?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
במשך שנים רבות כתבתי והלחנתי לא מעט שירים, רובם לא מספיק בשלים בשביל לצאת אבל יש לי כמה שבעיני ובעיני חברים ומשפחה וכו' הם שירים מאד יפים ואני רוצה לנסות לבחון את האפשרויות לפרסם אותם.
מדובר על כמה סגנונות, מה שאני הכי רוצה להתמקד בשלב ראשון זה שירים בסגנון מוסיקה חסידית ישנה (חיים בנט עד בן ציון שיינקר) ושיהיו בעיבוד בסגנון יחסית קלאסי, חשוב לי מאד שלא יהיה קיטשי מידי כמו שמקובל בשירי זאנוויל ולהקת מלכות, אישית פשוט לא סובל את זה.
מה השלב הבא שאני אמור לעשות? כרגע יש לי הקלטות שהקלטתי את עצמי בטלפון... אני יכול אולי עם קצת מאמץ לעשות לזה עיבוד בסיסי בפסנתר. השאלה האם לגשת ככה למעבד מוסיקלי, לשלם לו אלפי שקלים ולשבת איתו שעות באולפן עד שאגלה שאנחנו לא משדרים על אותו גל ואז לנסות עם עוד אחד ועוד אחד?
מעניין אותי פשוט לשמוע מאנשים שעשו את התהליך הזה או שמכירים איך התעשיה הזאת עובדת.
וגם אם נניח ששילמתי את הכסף ויצא עיבוד כמו שאני מדמיין את זה, מה השלב הבא מבחינה עסקית?
אני יודע שאני שואל פה שאלות בבחינת רבי למדני כל התורה על רגל אחת אבל בכל זאת אשמח לקבל קצת יותר כיוון, כולל שמות למעבדים / מוסיקאים שאפשר להתייעץ איתם, תודה רבה.
שכחתי לציין שאני יודע לשיר ברמה די גבוהה כולל חזנות ועוד סגנונות, ואני רוצה לשיר את זה בעצמי, לא למכור לזמר למרות שאם תהיה הצעה טובה אולי יש על מה לדבר.

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
עברתי את את אותו תהליך שאתה מתאר נ"ל - שנים כתבתי למגירה -- יש לי מלא מה להגיד ולא יודע מהיכן להתחיל
מה שבטוח -----אתה חייב לגשת למפיק שמתאים לסגנון השיר שלך --שהוא גם מעבד וקשור לאולפן הקלטות
והוא כבר ינחה אותך איך מתקדמים -- וכדאי לך לעשות את הצעד הזה --זו ממש חוויה של עשיה --בלי שום קשר לתוצאה
תבחר את השיר הכי מוצלח שלך ותעשה קצת מחקר מי המפיק המתאים לך כי יש פה גם עניין של הפרשי עלויות משמעותיות ביותר

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
חפש שירים שאתה אוהב, בדוק מי המעבד / המפיק שלהם, צור איתו קשר, אם המחיר מתאים - תקבעו פגישה כדי לבדוק התאמה ושאתם "באותו ראש".

כשיש לך שיר ביד - האופציות הן אין סופיות.
יכול להיות שהשיר מדהים, אבל בלי שיווק - אף אחד לא יידע על קיומו, ואם החלום הוא שהשיר יגיע לכמה שיותר אנשים - בעצם לא עשית כלום.
מה תעשה מבחינת הנראות? קליפ? קליפ מילים? תמונה סטטית עם גרפיקה?
פרסום ביוטיוב? יח"צ? שיווק עצמי?
אלו דברים שצריך לקחת בחשבון לעניין התקציב.
גם אם יצא שיר אחד שהצליח - מה הלאה?

לפעמים יותר קל להקליט סקיצה ולקוות שמישהו יאהב את השיר וירצה להשקיע עליו כסף.
נסה לחשוב כמה צעדים קדימה, להגדיר את החלום.

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לפי דעתי , תקנה מיקרופון מקצועי , תקליט , ותעבד במחשב בתוכנה(די פשוט לחבר הקלטות , תקליט את השיר עם אורגן וכו' ושירה ואין שום בעיה לחבר הקלטות) , שיווק כבר צריך לקחת מישהו מקצועי , מענדי קורנט לדוגמא , הסיפור הזה יוצא לך לפי דעתי יותר זול מלחפש חמש מעבדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה