אביזרים לציולמי חוץ

• פותח הנושא tov
  • פורסם בתאריך

tov

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עומדת בקרוב להתחיל לצלם ילדים, חלאקה.
אתחיל בינתיים מצילומי חוץ,
אשמח לשמוע עצות ורעיונות
איזה ציוד עלי לרכוש/ להשיג?

אביזרים? פריטי לבוש?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצלמה איכותית - עדשת פורטרטים מהירה- סט תאורה טוב. מחשב+תוכנות עריכה.

אה- גם כרטיס זכרון וסוללות.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר ללכת הפוך ולצלם עם מצלמה לא איכותית - 18-135- ללא תאורה וללא הבנה בתוכנות עריכה.
העיקר לשים סלסלות קש על הראש ופרחים על הבטן.

ואז התמונות יקבלו הרבה "איזה רעיון יפה" מכל מיני אורחות בפורום.
זו גם אפשרות.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שכחת את החצי ערום:D
באשכול ההוא לא הגבתי אבל פה אני מרשה לעצמי לצחוק

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צילומית;1190676:
שכחת את החצי ערום:D
באשכול ההוא לא הגבתי אבל פה אני מרשה לעצמי לצחוק

את יכולה להגיב היכן שאת רוצה, אף אחד לא יצעק עלייך:)

tov

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לכל הצינים...
ועכשיו ברצינות,
מצלמה יש לי, וגם פלאש חיצוני
אין לכם טיפים לצלמת מתחילה?

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בחוץ זה הכי כיף, הטבע מספק לך אין סוף אביזרים. סלע, גזע, ערימת עלים יבשים, ספסל ישן, שדה ירוק פתוח, פרחים...
תמיד את יכולה להביא כמה בלונים פשוטים, בקבוק קולה/מיץ עם קשיות ופירות פוטוגנים...
הטיפ הכי גדול שלי בשבילך לצילומי חוץ בתור מתחילה - לכי למקום בו את מתכננת לצלם פחות או יותר באותן שעות (בוקר/שקיעה) שימי לב לכיווני האור זה יהווה לך הכנה מצויינת לזמן אמת.
וחוץ זה קשה! אל תתיאשי. לאט לאט לומדים ומשתפרים

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רק שתדעו מהכרות אישית - גרפו טובי לא צלמת מתחילה - יש לה צילומים מדהימים וציוד מצוין והיא בפנים כבר לפחות 4 שנים
היא מתחילה להתמקד יותר בצילומי חלקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה