השתלמות אבא של אורי רוצה לפתוח לו קרן השתלמות בגיל 10

גבר גבר

משתמש חדש
יש אנשים שיוכלו כל שנה לממש את רווחיהם ולקבל החזר מס, ולכן הם יחסכו המון מס, גם ללא קה"ש.

התשואות בהשקעה ע"י קרן השתלמות נשחקות מהדמי ניהול, והשקעה לא לגמרי ממוקסמת של קרנות ההשתלמות.

ולכן בטווח הארוך מאוד, מסחר עצמאי אמור לעקוף את הטבת המס, גם לאנשים שלא יכולים בכלל להזדכות.
בחשבון מסחר יש גם אפשרות להעביר מניות לילדים שהתחתנו, ולהשתמש בנקודות זיכוי שלהם.
ולכן פתיחת עוסק פטור במיוחד בשביל הקה"ש, זה לא חכם.

זה יכול להיות חכם בשביל לקבל מענק עבודה, אבל זה לא חלק מהדיון עכשיו.
מה שאתה אומר נכון מאוד
אבל
אם אני אדם שמצד אחד דואג לעתיד אבל לא בנוי ואין לי זמן לדאוג למה שצריך במסחר עצמאי?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אפשרות לכתוב עצה מעשית בעברית פשוטה (לא פיוטית)
אני יודעת שלפני 40 שנה לערך במשפחתי הפקידו לתוכניות שונות של 20K ב-20/15 שנה נהיו 100K

Ins

משתמש פעיל
לדעתי יש להם חובה מצד החוק אם אתה ניגש עם תעודת עוסק של הילד
חברת ביטוח/ בית השקעות הן חברות פרטיות
הן לא מחוייבות למכור קרנות השתלמות בכל מצב
כמו שיש חברות שלא מבטחות כל סוג רכב/ עסק
וכמו שהן לא מוכרות ביטוח חיים בפרמיה קבועה וכו'...
מותר להן ליצור את הכללים שלהן כל עוד זה לא עובר על החוק
(אגב, גם קרן פנסיה לא ניתן לפתוח בכל גיל..)

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש אפשרות לכתוב עצה מעשית בעברית פשוטה (לא פיוטית)
אני יודעת שלפני 40 שנה לערך במשפחתי הפקידו לתוכניות שונות של 20K ב-20/15 שנה נהיו 100K

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה