רכבים תקציב קטן לרכב

progress

משתמש רשום
במחיר הזה הייתי נצמד ליפניות ומתפלל (אף פעם לא מזיק) שאפול על אחת שלא התעללו בה
בדיקה לפני קניה חובה!
דגש חשוב! ניסאן, לא יפני. אלא אם כן אנחנו מדברים על היישנות (לדעתי איזור שנות ה2000 וישנות יותר)

טויוטה קורולה יכול להיות טנק אם שמרו לפחות על החלפות שמן ופילטר כל שנה (או לפחות לפחות כל 10,000). _ בכל מקרה לקחת לבדיקה לפני קניה.

להתרחק מצרפתיות ומאיטלקיות כמו רנו פג'ו פיאט ודומיו.
אני גם הייתי מתרחק מכל האירופאיות. והאמריקאיות.

ולדעתי לא שווה לקנות מנועים קטנים מ1600. אלא אם כן מדובר ברכב באמת קטן.
במילים אחרות כל מנועי הטורבו הקטנים על רכבים רגילים או גדולים - לא לגעת.
ולא פחות גרוע מנועי ה 3 בוכנות.

אם זה נשמע טוב מידי מכדי להיות אמיתי, זה כנראה טוב מידי מכדי להיות אמין.
אפשר לכתוב לי ואשתדל לענות.

בקיצור חפרתי. אני מקווה שעזרתי

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה הבעיה בק”מ גבוה בקורולה?
לי יש קורולה 2005, עם 320 א’ ק’’מ, והרכב נוסע חלק בלי בעיות, ואני מרוצה ממנו כבר חמש שנים.
אמנם העמדתי אותו עכשיו למכירה (ב9,000 אם זה מעניין מישהו...) אבל זה אך ורק בגלל התרחבות המשפחה בס”ד שלכן עברנו לרכב של 7, את הנסיעות הפרטיות שלי אני ממשיך לעשות בקורולה...

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
לי יש קורולה 2005, עם 320 א’ ק’’מ, והרכב נוסע חלק בלי בעיות, ואני מרוצה ממנו כבר חמש שנים.
אמנם העמדתי אותו עכשיו למכירה (ב9,000 אם זה מעניין מישהו...) אבל זה אך ורק בגלל התרחבות המשפחה בס”ד שלכן עברנו לרכב של 7, את הנסיעות הפרטיות שלי אני ממשיך לעשות בקורולה...
זה שאתה נסעת עם זה מ250 עד 320 זה לא אומר שעכשיו זה לא יתחיל לעשות בעיות גם אתה מודה שבאיזשהו שלב זה מת ככל שזה מתקרב לזה הסיכון לבעיות גובר גם אין בעיה עם בן אדם בן 90 אבל הוא הולך כבר לאט זה חוק טבע

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה שאתה נסעת עם זה מ250 עד 320 זה לא אומר שעכשיו זה לא יתחיל לעשות בעיות גם אתה מודה שבאיזשהו שלב זה מת ככל שזה מתקרב לזה הסיכון לבעיות גובר גם אין בעיה עם בן אדם בן 90 אבל הוא הולך כבר לאט זה חוק טבע
נכון.
אבל זה גם אומר שלא בהכרח יבואו מייד תקלות.
אני לא אכחיש שהחלפתי לפני כחודש גיר, אבל דיברתי באופן כללי שהרכב מרגיש במצב מצויין, והוא נוסע אפילו את העליות של מיצד על 80-90 קמ”ש בלי לעבור את הטורים 3.
לא כל מי שמגיע לגיל 90 מייד מת...

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
נכון.
אני לא אכחיש שהחלפתי לפני כחודש גיר, אבל דיברתי באופן כללי שהרכב מרגיש במצב מצויין, והוא נוסע אפילו את העליות של מיצד על 80-90 קמ”ש בלי לעבור את הטורים 3.
נכון הוא לא מת מיד אבל בדרך כלל יש לו בעיות לב וסוכר וכו' והראיה שהיית צריך להחליף גיר ומחר תצטרך להחליף אלטרנטור או ציפלינגים

כוכבה ה.

משתמש פעיל
לנו יש קורולה 2006 כבר שנתיים ולא עשו לנו בעיות אף פעם ב"ה
וכל מי ששמעתי שיש להם טויוטה קורולה אפי' ישנות אומר את זה
אני חושבת ששווה להשקיע בחיפוש דווקא אחרי קורולה כי זה רכב שהוא ברזל

מצטרף לכל הנ"ל
תקנה קורולה 2007 באיזור 250 קילומטר כמובן עם בדיקה במוסך או אצל מיבין
לא תתחרט מניסיון!!!!!!!!!!

progress

משתמש רשום
החלפת לגיר חדש?
ואם לא, מה היה הקילומטראז' של הגיר המשומש?
נכון.

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
1710679470944.png

כולל מסך וויז מובנה המכיל גם אפליקציה של שירים

קבצים מצורפים

• unnamed (4).png
    unnamed (4).png
    KB 174.3 · צפיות: 3

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכון הוא לא מת מיד אבל בדרך כלל יש לו בעיות לב וסוכר וכו' והראיה שהיית צריך להחליף גיר ומחר תצטרך להחליף אלטרנטור או ציפלינגים
החלפתי אלטרנטור לפני חצי שנה. האלטרנטור הישן לא מת, אבל פחדתי שהוא בדרך כי הוא לא הוחלף מאז שקניתי את הרכב, ולכן העדפתי להחליף בשביל שיהיה טוב. כמו כן החלפתי צמיגים ועוד כל מיני דברים, רק בשביל שיעבוד טוב ולהרבה זמן.

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
החלפתי אלטרנטור לפני חצי שנה. האלטרנטור הישן לא מת, אבל פחדתי שהוא בדרך כי הוא לא הוחלף מאז שקניתי את הרכב, ולכן העדפתי להחליף בשביל שיהיה טוב. כמו כן החלפתי צמיגים ועוד כל מיני דברים, רק בשביל שיעבוד טוב ולהרבה זמן.
על זה אנחנו מדברים לקנות רכב בקילומטראז כזה גבוה יוצא לא שווה בסוף כי באזשהו שלב אתה משלם את המחיר של הרכב החדש יותר בחלפים

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קניתי את הרכב לפני כ5 שנים, והוא נסע טוב בלי שום בעיות.
ומכיוון שרציתי שהוא ימשיך לנסוע טוב החלפתי לו כמה דברים (לא בגלל שהם נהרסו, אלא בשביל שלא יהרסו בהמשך באופן פתאומי)
על זה אנחנו מדברים לקנות רכב בקילומטראז כזה גבוה יוצא לא שווה בסוף כי באזשהו שלב אתה משלם את המחיר של הרכב החדש יותר בחלפים
ואני לא חושב ששווי כל התיקונים וההחלפות שעשיתי משתווים לעלות של רכב כזה עם קילומטראז’ נמוך בהרבה.
הרכב הזה כיום לדעתי נוסע הרבה יותר טוב מהרבה בחינות מרכב כזה עם קילומטראז’ בסביבות 150,000.

progress

משתמש רשום
אם זה היה אלטרנטור מקורי של טויוטה DENSO. לא הייתי נוגע בו בכלל.
חוצמזה מצויין ששמרת עליו, הכי כיף לקנות רכב שלבעלים היה איכפת ממנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה