חברות השכרה כמה עולה רכב לבין הזמנים ניסן? מחפש עסקה משתלמת.

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
באיזור 4.000 לרכב בגודל מלא מנוע 1600

בעל ניסיון

משתמש פעיל
יש את חב' נתיב בירושלים, יש להם צי של רכבים חדשים ושמורים והם משכירים גם לנהגים חדשים (אני למשל נהג חדש חצי שנה רישיון ובן 22 ויצאתי משם עם יונדאי אלנטרה 2021).
הם לוקחים לחודש 3500 ש"ח, אני מאמין שלנהגים שלא צעירים עם וותק המחיר שונה.

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
בלי להיכנס לשמות
מרבית החברות שמשכירות לנהגים חדשים
עושים את כספם מהיטפלות לכל מיני נזקים ואפילו מזעריים
אפשר לצאת משם בשן ועין

בעל ניסיון

משתמש פעיל
צודק.
אבל מה אני יעשה שבפעם האחרונה ששכרתי רכב מהשכרה שחורה עף לי הגלגל באמצע הנסיעה? (אמיתי).
אני מעדיף לשכור מחברות השכרה לבנות בראש שקט רכבים חדשים ומתוחזקים ולא לסמוך על כל מיני 'כאפרים' משלנו שרואים רק כסף ו'סמוך' מול העיניים.
אז נכון, חברות ההשכרה הלבנות הן לא תמיד טלית שכולה תכלת, הן מבחינת המחיר והן מבחינת הזמינות, ויש לי גם בטן מלאה על השירות המופרך שקיבלתי, אבל אין תחליף לנסיעה בראש שקט וברוגע ברכב חדש ומתוחזק.
ולגבי מה שכתבת על ההיטפלות - זה נכון, מקומם ומכעיס מאוד - אבל בשביל זה בדיוק יש ביטול השתתפות עצמית, כך שאם אינך סומך על כישורי הנהיגה שלך - אתה יכול 'לשדרג' את החבילה בעוד כמה שקלים להוריד את דמי ההשתתפות העצמית.

שירושבח

משתמש פעיל
יש את חב' נתיב בירושלים, יש להם צי של רכבים חדשים ושמורים והם משכירים גם לנהגים חדשים (אני למשל נהג חדש חצי שנה רישיון ובן 22 ויצאתי משם עם יונדאי אלנטרה 2021).
הם לוקחים לחודש 3500 ש"ח, אני מאמין שלנהגים שלא צעירים עם וותק המחיר שונה.
יש להם גם רכבים גדולים 8-9 מקומות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה