טימו משלוח איטי בTEMU

אסתר שין

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בפעמים הקודמות שהזמנתי הגיע לי בדרך כלל עד שבועיים ממועד ההזמנה - לא יודעת מה השתבש הפעם...

s.y

משתמש מקצוען
מישהו עשה הזמנה מטמו וזה הגיע לו לדואר ויודע להגיד לי איפה כתוב מספר הזמנה?

אסתר שין

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לאחר שעבר יותר מחודש והחבילה שהזמנתי לא הגיעה, הם בישרו לי שהחבילה הוחזרה אליהם (?) למרות שלא ביקשתי להחזיר ואקבל זיכוי עד 30 (!) ימי עסקים. מוזר.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לאחר שעבר יותר מחודש והחבילה שהזמנתי לא הגיעה, הם בישרו לי שהחבילה הוחזרה אליהם (?) למרות שלא ביקשתי להחזיר ואקבל זיכוי עד 30 (!) ימי עסקים. מוזר.
בד"כ יש אופציה לקבל מידיי את הכסף ליתרה אצלהם ואז בפעם הבאה שעושים שם קניות זה מתכזז

@אא@

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש למשהו איזה קופון לת לי
אולי של משתמשים חדשים
עשיתי קניה גדולה 440 שח

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש למשהו איזה קופון לת לי
אולי של משתמשים חדשים
עשיתי קניה גדולה 440 שח
תבקשו בצטא' 20% ותתעקשו על זה הם בסוף יתנו,
לפעמים צריך לעבור לכמה נציגים עד שמקבלים, אבל בשום אופן אל תוותרו על זה

@אא@

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איפה הצאט?

@אא@

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פתחתי צאט
וזה מה שהם עונים לי על כל שאלה:
ניתן להישאר מעודכנים עם מבצעי קידום המכירות שלנו באמצעות ההודעה שלנו על מידע פרסומי, התראות אימייל לקידום מכירות והתראות הודעות טקסט לקידום מכירות. ניתן לשנות את תדירות ההתראות על ידי לחיצה על 'התראות' ובחירה באפשרות 'עריכה' כדי להגדיר את ההעדפות שלך. הודעות אלה מלאות במגוון מבצעים נהדרים, כגון קופונים, מוצרים מוזלים והנחות בלעדיות בסעיף המבצעים המיוחדים שלנו. בנוסף, ניתן גם לפקוח עין על פעילויות קידום המכירות שלנו באפליקציה ובדף הבית של האתר, כמו גם על התוכניות המומלצות שלנו באפליקציית Temu. אנו מרחיבים ללא הרף את מגוון הפעילויות הזמינות עבור המשתמשים שלנו להשתתף.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תבקשו נציג, קצת תתווקחו ותאיימו שתעשו את הקניה הזאת האלי אקספרס ותראו שהם מאשרים

עשש

משתמש רשום
מישו יודע תוך כמה זמן אמור להגיע משלוח?
אני צריכה לעוד 8 ימים.. יש סיכוי?

נפטון

משתמש פעיל
מישו יודע תוך כמה זמן אמור להגיע משלוח?
אני צריכה לעוד 8 ימים.. יש סיכוי?
אף אחד לא יכול לדעת! לפעמים יכול להגיע ב8 ימים ולפעמים גם כמה שבועות.
לפעמים אותו הזמנה חצי מגיע אחרי שבוע וחצי אחרי שבועיים...

ד. מ.

משתמש פעיל
רשום לי כבר כמה וכמה ימים באתר של 'GAASH' "נאסף על ידי חברת מייל אחרון", מישהו יודע מה זה אומר, ואיך אפשר לתקשר עם החברה הזאת, פשוט בטימו אין על זה עדכונים

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רשום לי כבר כמה וכמה ימים באתר של 'GAASH' "נאסף על ידי חברת מייל אחרון", מישהו יודע מה זה אומר, ואיך אפשר לתקשר עם החברה הזאת, פשוט בטימו אין על זה עדכונים
זה אומר שזה אצל החברת המשלוחים בארץ וכבר בקרוב אתם אמורים לקבל את החבילה

Efrat א

משתמש מקצוען
מישהי נתקלה בתופעה--
באתר כתוב זה בנקודת האיסוף,
הלכתי וזה לא שם, לטענתם בכלל לא עובדים עם TEMU וזה באג באתר.
התכתבתי איתם בצאט, הם אמרו שלמען שמירה על פרטיותי אין להם גישה לנתונים איפה החבילה שלי,
הם החזירו לי את הכסף ונתנו לי פרטים על חברת השליחויות לדבר איתם.
חברת השליחויות לא מגיבה למייל...
כנראה החבילה ממתינה באיזה מקום עלום בלי שאני יכולה לאסוף אותה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה