רכישות בחו"ל TEMU ככה תנצלו את כל ההנחות שהם מציעים!

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
מה כתבתם להם בצאט שהחזירו לכם את הכסף מבלי להחזיר את המוצרים?
משום מה כבר 2 מוצרים שרציתי להחזיר הם החזירו לי את הכסף בלי שאצטרך להחזיר את המוצר. מוצר אחד מדובר ב-4 שקל. והשני ב-16

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אפרת רוזמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
אולי תוכלו לעזור לי,
הזמנתי בטמו לנקודת איסוף...
קיבלתי מייל עדכון שהמשלוח הגיע אבל אני לא מבינה איפה יש לי פרטים כדי לזהות את המשלוח שלי
בחנות אמרו לי שהיה אמור להגיע אלי סמס (הטלפון שלי לא מקבל)
מישהי היה לה את זה? מה עושים?

אהרן כהן

משתמש רשום
איך רואים את המבצעים? נרשמתי ולא קיבלתי
האם זה קשור לנייד/ אפליקציה/ SMS?
אני מקבל מידי יום למייל הודעה מהם ש'זכיתי' / 'נבחרתי' וכדומה עם הנחה יפה. אולי חייבים פריטים בעגלה, ואולי זה דוקא על פריט מסויים [יש לי 3 פריטים, 2 בכמה שקלים ו1 מעל 40 ש"ח, כל ההנחות מתייחסות אליו].

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מקבל מידי יום למייל הודעה מהם ש'זכיתי' / 'נבחרתי' וכדומה עם הנחה יפה. אולי חייבים פריטים בעגלה, ואולי זה דוקא על פריט מסויים [יש לי 3 פריטים, 2 בכמה שקלים ו1 מעל 40 ש"ח, כל ההנחות מתייחסות אליו].
יש לי המון דברים בסל ואני לא מקבלת שום דבר במיל רק ספציפית למשלוח שלי

צנוברית

משתמש פעיל
אולי תוכלו לעזור לי,
קיבלתי מייל עדכון שהמשלוח הגיע אבל אני לא מבינה איפה יש לי פרטים כדי לזהות את המשלוח שלי
כן זה קרה לי ואין מה לעשות
גם בצ'אט הם לא יודעים לעזור עם זה
איכשהו הצלחתי עם זה באתי בכמה פעמים כל פעם כשהיה מוכר אחר בחנות האיסוף
עד שאחד מהם הסכים לנבור בכל החבילות ולתת לי את זה אחרי שנתתי לו תעודת זהות והראתי לו את הדף של הפרטי הזמנה ובערך בקש ממני לפתוח מיד את החבילה כדי ל"ודא" שלא טעיתי ...

צנוברית

משתמש פעיל
תשלח לנו קישור לפריט נוסיף אותו לסל ונהיה גם אנחנו
מהמאושרים ;)

אגב אני לא מקבלת שום הודעות על שום הנחות ,אבל היום קבלתי 32 אחוז הנחה כשבקשתי עם נציג בצאט ..
נסחתי את זה בצורה מאוד ספציפית וקבלתי ..

מה יש

משתמש מקצוען
תשלח לנו קישור לפריט נוסיף אותו לסל ונהיה גם אנחנו

מהמאושרים ;)

אגב אני לא מקבלת שום הודעות על שום הנחות ,אבל היום קבלתי 32 אחוז הנחה כשבקשתי עם נציג בצאט ..
נסחתי את זה בצורה מאוד ספציפית וקבלתי ..
אולי תגידי מה לכתוב
כי לי בנתיים הוא לא נתן רק הודעה לקונית
ויש לי בסל הזמנה גדולה ראשונה

ניק 20238

משתמש פעיל
ניסיתי לבקש הנחה וענו לי שאין אפשרות כרגע ושאפשר לכתוב בשורת החיפוש "קופון מזל" ואז אפשר לקבל, ניסיתי ולא הצליח

אפרת רוזמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
אולי תוכלו לעזור לי,
רוצה לשתף בסוף הטוב...
אחרי צ'יטוט עם טמו שם הם אמרו שינסו ליצור קשר עם חברת המשלוח, וכמובן ניסיתי את מזלי בנקודת איסוף, שם הוא אמר לי שצריך ליצור קשר עם החברת משלוחים---
קיבלתי מייל מחברת המשלוחים עם הקוד
לא יודעת אם פשוט החברה ההיא שלחה באיחור של 4 ימים או שהבקשת עזרה מטמו עזרה...
בכל מקרה נלמד להבא להתעקש לקבל משלוח עד הבית :)

ניק 20238

משתמש פעיל
ציטוט מתשובה שענו לי אחרי בקשה לקופון
"תודה רבה על ההמתנה. אני מתנצל אם זה לוקח יותר מדי זמן. אני מאוד מצטער בשלב זה שלא מצליחנו למצוא ולהציע קופון, אנו מציעים להשתתף באירוע ובתוכנית שלנו כדי לקבל פרס של חבילת קופונים, או שאנו מציעים ליצור איתנו קשר שוב בעוד כמה ימים הבאים כדי לגלות אם נוכל להציע לך קופון."
מישהו יודע מה זה אירוע ותוכנית?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
ציטוט מתשובה שענו לי אחרי בקשה לקופון
"תודה רבה על ההמתנה. אני מתנצל אם זה לוקח יותר מדי זמן. אני מאוד מצטער בשלב זה שלא מצליחנו למצוא ולהציע קופון, אנו מציעים להשתתף באירוע ובתוכנית שלנו כדי לקבל פרס של חבילת קופונים, או שאנו מציעים ליצור איתנו קשר שוב בעוד כמה ימים הבאים כדי לגלות אם נוכל להציע לך קופון."
מישהו יודע מה זה אירוע ותוכנית?
תרשמו להם שאתם רק דרך האתר ואין לכם אפליקציה.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מעניין ומגרה מה שאתם כותבים לגבי ההתגנבויות השונות
הלכתית, מישהו יודע לומר אם בסדר?

נערך לאחרונה ב:

urieli

משתמש פעיל
ביקשתי קופון היום ודווקא קיבלתי כמובן צריך לחכות שהבוט יעביר אתכם למשהו יותר אנושי...

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למה אתם מתכוונים?
לשים בסל פריטים כדי להגיע לקניית מינימום למשלוח חינם, לשלם, ואז לבטל פריטים
ועוד כמה רעיונות שעלו פה
מיהודים- בטוח שאסור
השאלה לגבי גויים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה